Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan konderk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 216
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 131,686
Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

cakir0203' Alıntı:
Önder bey merhaba.
Ben yeni gördüm .Kampanyanız devam ediyormu?
Bana 1 ad. jell akü gönderebilirmisiniz?
Son fiyat neoldu.

Merhabalar, Kusura bakmayınız son zamanlarda aşırı yoğundum, şuandaki akü fiyatları ve stoklarımız

- 100 Ah FZA jel akülerde fiyatımız 195 $
- 105 Ah NOVA Jel akülerde 220$ (Amerikan Jel) - ( Adetleri çok azaldığı için kampanyası bitti, yeni partileri geldiğinde size yeni kampanyalarla dönebiliriz. )
- 75Ah NOVA - Hawker Amerikan 75 Ah Jellerde - 180 $ (Bunlar süper ötesi aküler)
- 65Ah NOVA - Özel kasalı Amerikan Jel Derin Deşarj akülerinde - 175 $ (Bunlar da yine çok özel aküler)
BUNLAR AKÜ İSE DİĞERLERİ NE ACABA DİYORUM BEN...

- 200 Ah FULLMEN Amerikan - 450 $
BUNLAR HEP KDV DAHİL FATURALI FİYATLARDIR....

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

israfil_baku' Alıntı:
Sayın Önder bey sizin kimi hoşgörülü.yardım sever insanların varlığı insanların yaşamını kolaylaştırır.Teşekkür ederim size.Hamis.Bakü

Hamis bey, çok memnun oldum sizinle tanıştığıma inşallah sisteminizi sorunsuz almışsınızdır. Çok özel bir sistem oldu sizinkide ve güçlü. Dilerim akülerinizde o sisteme uyum sağlar ve bu gücü size sorunsuzca verirler.
iyi günlerde kullanınız inşallah .....her türlü yardıma her zaman hazırım. görüşmek dilekleri ile.

Bu arada herkese merhabalar akü fiyatını yanlış vermişim 65 Ah için kusura bakmayınız yeni farkettim.

TL olarak verelim en iyisi dolar kafa karıştırıyor.
75Ah - NOVA Jel - 300 TL
65Ah - NOVA Jel - 265 TL
100Ah - FZA Jel - 345 TL (2 adet alımlar için çok özel kampanya kısa süre şubat ayı içinde -- ama uzatma yapar isek bilgi geçerim burada)
115Ah - NOVA Jel - 415 TL

bu fiyatlar dolar 1.83 TL yi geçmedikçe geçerlidir.

Herkese selalamlar sevgiler

Sadece gezenbilir sitesinin ismini vererek arayanlar üyeler için geçerlidir bu fiyatlar.

Önder telefonum 05073563082 görüşebilirmiyiz teşekkürler.

Herkese merhabalar bahar kapıya geldi tabi yeni akü panellerimiz de geldi ....

Şimdi sıkı durun.....
100 watt mono kristal siyah premium çerçeveli panellerde yeni fiyat KDV dahil olmak üzere; 280 TL
130 watt poly kristal panellerde 380 TL
150 watt mono kristal siyah premium çerçeveli panellerde fiyat 425 TL

105 Ah Amerikan Jel akülerimizde yeni fiyat KDV dahil 360 TL dir. Bu akülerde yeni geldi

Kaliteyi Gezenbilir üyelerine yine en ucuz vermeye devam edeceğiz.....

konderk' Alıntı:
Herkese merhabalar bahar kapıya geldi tabi yeni akü panellerimiz de geldi ....

Şimdi sıkı durun.....
100 watt mono kristal siyah premium çerçeveli panellerde yeni fiyat KDV dahil olmak üzere; 280 TL
130 watt poly kristal panellerde 380 TL
150 watt mono kristal siyah premium çerçeveli panellerde fiyat 425 TL

105 Ah Amerikan Jel akülerimizde yeni fiyat KDV dahil 360 TL dir. Bu akülerde yeni geldi

Kaliteyi Gezenbilir üyelerine yine en ucuz vermeye devam edeceğiz.....

Önder bey panellerin ölçülerinide yazarmısınız

100 watt mono kristal siyah premium çerçeveli panellerde yeni fiyat KDV dahil olmak üzere; 280 TL (Panel Ölçüsü:120 x 54 cm)
130 watt poly kristal panellerde 380 TL (Panel Ölçüsü:148,5 x 67 cm)
150 watt mono kristal siyah premium çerçeveli panellerde fiyat 425 TL (Panel Ölçüsü:148,5 x 67 cm)

105 Ah Amerikan Jel akülerimizde yeni fiyat KDV dahil 360 TL dir. Bu akülerde yeni geldi (Akü boyutları: 35,5 x 16,5 yük:22.5 cm)

Standart mini buzdolaplı bir karavana iki adet 105 Ah akü öneririm. ve 260 ila 300 watt arası da panel gücü.
Buda bir dip not olsun.

Selamlar sayıgılar,

Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

Önder bey gezenbilir üye indirimi fiyatlara dahil mi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şimdilik bu fiyatlar geçerli evet yeni kampanyalar yolda, genel ülke çapında bir kampanya yapıyoruz şu anda diyebilirim....
Yenilenebilir temiz enerjilerin yayılmasını sağlamak ve bu farkındalılığı yaratmak zorundayız... ;)

Şu andaki genel kampanya fiyatlarımızdan cüzzi olsada Gezenbilir üyelerine özel iskontoları söz konusudur. HER ZAMAN ... Yeterki komple sistem konusunda tercih edilelim.... :p

Biz buraya ne yazarsak yazalım arayanlar yine pazarlık yapmaktan da geri durmuyorlar zaten.... :smiley:)) ;D ;D

önder beyden satın aldığım ,
2 adet 100 watt panel,
1 adet mppt şarj cihazı,
1 adet cotek 600 watt inverter ve
2 adet 75 ah amerikan jel aküyü bugün kargodan teslim aldım, fırsat olursa hafta sonu montajı tamamlayıp fotoğrafları paylaşacağım.
önder bey sizede ilgiliniz, alakanız ve yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim..
sizin gibi insanlarla tanışmamıza vesile olan gezenbilir.com'a ayrıca teşekkür ederim..

Rica ederim Engin bey iyi günlerde kullanınız inşallah...
O sizin iyi niyetiniz....

Hoşçakalın sağlıcakla kalın.

Önder bey,

30A MPPT şarj aleti hala ufukta yok mu? :D

Hocam merhabalar,
yoğun kusura bakmayınız geç dönebiliyorum mesajlara
Hala phocosun pahalı ve garip aleti var piyasada...
ama yeni ürünleri tarıyoruz hem yeni gelişmeler hemde yeni cihazlar olacak elbet.

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-het Mühendislikten Solar Panel Sistem+akü Kampanyası

Sizleri unuttum sanmayın ;D sadece panellerimiz kalmamıştı. Bu yıl çok hızlı tükendiler. ;D Ama yeni panellerimiz sonunda Türkiyeye geldi.
- 130 Watt ve 150 Watt Poly kristal paneller ve 150 watt mono kristal siyah çerçeveli panellerimiz 4 Mayıs Cumartesi günü
ve 100 watt ve altı panellerimiz de 10 Mayısta inşallah stoklarımızda olacak.

100 watt panellerde - 130 ve 150 watt panellerde kampanyalarımız devam edecek.

Görüşmek dilekleri ile.

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-het Mühendislikten Solar Panel Sistem+akü Kampanyası

Güneş panelleri elektrik,elektromekanik v.b sistemlerin uygulayıcısıyım.Panellerin marin şartlara uygunluğu konusunda arge çalışması varmıdır?
iyi çalışmalar dileklerimle
Bülent Tazegül
www.facebook.com/sailing.marine

Solar

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-het Mühendislikten Solar Panel Sistem Kampanyası

Merhabalar inanın bilemiyorum Bülent bey böyle bir ar-ge var mı !! Ama madem uygulamacısınız size de ürün verelim Bülent beycim. Bize hiç ulaşmadınız.

Ayrıca eklediğiniz şematik resimde bazı hatalı unsurlar var kanımca. Bizim konu başlığımıza konulduğu için müdahale edeyim dedim.

Koyulan sigortalar string sigortası yani ikiden fazla paralel bağlanmış panelleri veya seri bağlı gruplarını koruma amaçlı değildir. Sadece kesici amaçlı konulmuş görünüyor ama bu durumda o resimdeki tipte sigorta kullanılmamalıdır. Aksi taktirde akım kesilmeden bu sigortalar açılır veya kapatılır ise yanma tehlikeleri dahi vardır. dolayısı ile bunlar ancak normal tip DC sigorta değil DC kesici tipinde sigortalar olmalıdır. Ama madem konulmuş (-) kutba koymak yerine o sigortayı solar regülatörün akü (+) çıkışına koysanız hiç değilse kısa devrelerden ters bağlantılardan korur ve on-off switch gibi görev görürler. Yine de bunlar string sigortası tipidir ve her panelin (+) ve (-) koluna birer tane konulması gerekir ana kola değil, ana kola çok kontaklı DC kesici konulmalıdır.

Herkese Sevgiler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.