Gezenbilir Üyelerine Adrenalin'den Özel İndirim!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SPONSOR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,120

SPONSOR

Yeni Üye
www.adrenalin.com.tr

[attachment=1]

Gezenbilirduyuru

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Üyelerine Adrenalin'den Özel İndirim!.

Merhaba yine bu tür bir uygulama düşünülüyor mu ? Ve Adrenalin mağazalarının envanterine The North Face ürünleri girecek mi ? Girecekse ne zaman ? Teşekkürler.

Ankara'da The North Face sadece Ankamall Boyner ve Çankaya'da Kar Spor adlı bir mağazada satılıyor. İki yerde de aradığım Pamir Windstopper eldivenleri bulamadım. Adrenalin geniş bir ürün envanteriyle The North Face'i reyonlarına eklese bence çok güzel olur, hem güvenilir bir yer hem de Gezenbilir üyelerine özel kampanyalar yapılırsa Gezenbilir'den bir çok devamlı müşteri kazanacağına eminim (şahsen ben bir dakika beklemem :smiley:), acilen The North Face yüklemesi yapmam lazım üzerime. :smiley:

kış geldi bot lazım :smiley: içimizi ısıtacak kış sezonu 2010 kampanyası bekliyoruz :smiley:

İndirimler güncelliğini koruyormu??

yol' Alıntı:
Adrenalin Bakırköy mağazasının açılışı için 3 gün indirim var;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=43727

alındı anlaşıldı merkez tamam... :smiley: bu haberi bekliyorduk abi... teşekkürler
yeni mağazası adrenalin çalışanlarına uğur getirsin hayırlı bol kazançlı işler dilerim.

yol' Alıntı:
Adrenalin Bakırköy mağazasının açılışı için 3 gün indirim var;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=43727

İstanbulda ki arkadaşlar için tabiii..
Ankara da bekler bi indirim!!!
yetkililerin ilgisine ve bilgisine..

mirali' Alıntı:
İstanbulda ki arkadaşlar için tabiii..
Ankara da bekler bi indirim!!!
yetkililerin ilgisine ve bilgisine..
Aynen öyle Ankara'ya da istiyoruz :smiley:

Arkadaşlar Yankı beyle dün görüşmüştük, yeni mağaza açılışlarından dolayı çok yoğun olduğunu ama en kısa sürede Gezenbilir üyelerine özel kampanyalara devam edeceğini söylemişti :smiley:

Yankı Bey'den

TNF ve Marmot ürünlerini daha geniş yelpazede bekliyoruz.
Bu arada bot olarak ta Garmont görmek isteriz çok

Selamlar

Ender

gezenbilir sitesinde boreal botlarda gezenbilir e indirim yazıyor du adrenalin firmasının.Eski bir kanpanya oldugunu söylediler 15 gün önce lafuma bot aldığımda.
site yöneticilerinin sitemizdeki reklama el atması gerekiyor sanırım...

Yalın bey merhaba, bahsettiğiniz ilan düzeltilmiştir. Normalde bu tür ilanların içinde son geçerlilik tarihleri yazılıyordu ama gözden kaçmış sanırım. Aksilik için özür dileriz.

sedat bey rica ederim bunu bir hata bildirimi olarak algılamayın.siteyi sahiplenen bir olgunluk olarak değerlendirirseniz sevinirim.O yüzden özür dilemeniz beni üzer.Zira hiç bir prblem olmadı firma ile aramızda.Ben sadece konu açılmışken bir paragraf sunayım dedim.

ilginize teşekkürler.

sahrayıcedit ve beşiktaş şubeye uğradım malesef şuan bir kampanya yok bir de online satış stoğundaki malzemeler mağazalarda malesef yok online alışlarda indirimi nasıl sağlıycaz kiminle konuşabiliriz bunun hakkında bir çalışma yapılsa ne güzel olurdu.
kolaylıklar ve bol kazançlı günler dilerim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR