Gezenbilir Tokat Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,549

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Tokat Grubu

Ad - Soyad: Cengizhan Selçuk

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1981

Memleket: Niksar / Tokat

Semt: Karşıbağ

İlgi Alanı: Dağlar taşlar uçan kuşlar yani tüm doğa ve doğanın tadını almak için kamçılık ve trekking

Not:Elektronik Teknikeriyim yetkili servislik yapıyorum

Arkadaşlar sitemize Tokat ilinden katılanlar kendilerini buradan tanıtabilirler...

Ad - Soyad:akif ergin

Doğum Tarihi Ve Yeri:30.11.1981 niksar

Memleket:tokat

Semt:

İlgi Alanı:bilgisayar

Not:

cihat selçuk
GEZENBİLİR' Alıntı:
Arkadaşlar sitemize Tokat ilinden katılanlar kendilerini buradan tanıtabilirler...

Ad - Soyad:cihat selçuk

Doğum Tarihi Ve Yeri:1991-niksar

Semt:

İlgi Alanı:gitar çalmak

Not:

Ad - Soyad:Kürşat ALPAY

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1993 TOKAT

Semt:

İlgi Alanı: Bass gitar klasik gitar elektro gitar bateri perküsyon klavye çalmak basketbol oynamak ve off road =)

Not: Tokatta yaşamıyorum antalyada yaşıyorum ama tokatlıyım :D memeleket tanıdık :D

Selam arkadaşlar ben Tokat merkezden Bülent TÜREM kamu görevlisiyim, 1984 yılından bu yana doğa ile iç içeyim, kara ve su avcılığı, kampçılık, karavancılıkla aktif olarak uğraş içinde doğayla başbaşa olmaya çalışıyorum. Yeşil ve mavi vazgeçilmezlerimdir.

mrb ismim ahmet çevirgen tokatta ne kadar doğa ve av sporlarına gönül vermiş ofroadçu arkadaşım varsa tanışmak isterim...

merhaba arkadaşlar,

Ben fırat. tokatta üniversitede asistanım. Neden tokatta bir dağcılık veya kampçılık klübü yoktur ki?
bu sorunun cevabını bilen veya kurmak isteyen tokatlı dostlar varsa bulmaya ve tanışmaya
geldim. Görüşmek dileğiyle,
fırat

morpheuser' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,

Ben fırat. tokatta üniversitede asistanım. Neden tokatta bir dağcılık veya kampçılık klübü yoktur ki?
bu sorunun cevabını bilen veya kurmak isteyen tokatlı dostlar varsa bulmaya ve tanışmaya
geldim. Görüşmek dileğiyle,
fırat
merhaba fırat..
iyi bir teşhis. ama malesef bu işe gönül vermiş kimse yok tokatta, herkes kendi kafasında. bir kaç kişiylede olmuyor malesef...
oysaki tokat dağlarıyla tepeleriyle çok musait bir şehir.. bir dünya jeep var, ama hepsi asfalt güzeli...

Merhaba Ahmet bey, bu tip bir organizasyon için ön kurucu bir çalışma yürütülemez mi? bu site ile Bülent abiyle tanısmıstım. Belki bizim gibiler vardır. bir gün oturup yüzyüze konusalım uygun olursanız tabi.
teşekkürler.

morpheuser' Alıntı:
Merhaba Ahmet bey, bu tip bir organizasyon için ön kurucu bir çalışma yürütülemez mi? bu site ile Bülent abiyle tanısmıstım. Belki bizim gibiler vardır. bir gün oturup yüzyüze konusalım uygun olursanız tabi.
teşekkürler.
doğru doğru biraraya gelmeden olmaz bu işler...

Herkese merhaba,

Ad - Soyad: Mustafa COŞGUN

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1985

Memleket: Erbaa / Tokat

İlgi Alanı: Balıkçılık, avcılık, dağlar, taşlar, yaylalar.... bilgisayar, otomobil

Reşadiye Kız Meslek Lisesi nde Bilgisayar Sistemleri Öğretmeni yim.

Şimdilik bi off road aracım yok. 2000 model fiat brava sahibiyim. 2 sene sonra borçlarım bitecek, o zaman bi skystar veya ranger tarzı 4x4 düşünüyorum.

Arkadaşlar Tokat'ta 2007 yılında ben ve birkaç arkadaşımın çabaları ile kurnuş bulunduğumuz Tokat Kamp ve Karavan Derneği var ve hala yaşatmaya çalışıyoruz. Eğer sizler gerçekten bir örgütlenme içerisinde olmak doğa sporlarını örgütlü olarak yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız, buyrun işte hazır kurulmuş ve ayakta durmak için çabalayan bir derneğimiz var.Hepinizi bu çatı altında aktif olmaya davet ediyorum.

ben de tokatta yaşayan bir gezenbilir tutkunu olarak yazılanlara hak vermeden geçemeyeceğim. gerçi ben 2 yıldır bu siteyi takip etmeme rağmen bir kaç aydır tokattayım. tokata geldiğimde doğa sporları adına tokatta bu işe duyulan ilgi beni hayal kırıklığına uğrattı. birçok ilde off road ve dağcılık kulüpleri varken maalesef tokatlı bu faaliyetlere çok duyarsız. internette sivasta kurulan sivdak dağcılık kulübünün faaliyetleri beni çok büyüledi. gördüğüm kadarıyla ilimizde bülent bey ve ahmet bey en aktif kişiler. bundan dolayı onların önderliğinde bir şeylar yapılabileceği en azından başlangıç olarak burda üye olan kişilerin bir araya gelip tanışabileceği kanaatindeyim. Bu arada ismim Halit. bir kamu kurumunda çalışıyorum. her türlü doğa sporu ilgi alanıma girmektedir. yüz yüze görüşmek dileğiyle...

Herkese merhaba,

Ad - Soyad: Yunus Develi

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1981/istanbul

Memleket: Almus / Tokat

İlgi Alanı: avcılık, dağlar, taşlar, yaylalar, bilgisayar, otomobil

İstanbul/kartalda yaşıyorum. Kartal/yakacık Avcılık ve Atıcılık Klübüne üyeyim.

Ad - Soyad: Hakan KARA

Doğum Tarihi : 21.05.1976

Memleket: KIRIKKALE - 2001 yılından beri ve halen tokatta yaşıyor buradan evliyim.dolayısı ile tokatlı olduk :smiley:

Semt:MERKEZ

İlgi Alanı: Bilgisayar sektorundeyim. dolayısı ile elektronik - teknoloji içeren herşey - balık avı - atıcılık - rc nitrolu araçlar ( Ahmet çevirgen ile bir ara takılmıştık bu konuda :smiley: -

Not: Valla tokat güzel yer ama insanlar birbirine pek bağlı değil.Dostluklar uzun soluklu olmuyor.Unutuluyor.Tabiki burda buyumemenınde etkisi var ama 11 yılda az değil yani. Kalıcı dostluklara ve maceralı arkadaşlıklara yelken açmak lazım ömür gidiyor yarın yaşlanınca bırakın off roadı vitesi bile geçiremicez yani..Saygılarımla.

Araçlar - 2004 Suzuki Grand vitara 1.6 16v 3k - Land Rover Freelander 2001 1.8 k
262445_10150285356363705_736538704_7726627_5086919_n.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri