Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 334
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 125,024
Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

İstanbul da elden t-shirt alma şansımız varmı?

Etiketler

Burak Kahraman (thisrockhero) merhaba,

Kargo ücretini t-shirt size ulaşınca ödüyorsunuz..Bize sadece T-Shirt parasını göndermeniz yeterli oluyor..

Bankamatik havale işlemini destekliyorsa sıkıntı olmaz ancak paranızı yatırdığınıza dair, hangi isimle ve hesap numarası ile, hangi gün olduğunu haber vermeniz gerekmektedir..

Zerrin Yiğiter

thisrockhero' Alıntı:
bende bir t-shirt almayı düşünüyorum.ama kargo parasını t-shirt parasıyla birliktemi yolluyoruz yoksa eve gelince kendilerimi alıyor.
bide bankamatikten yollamakla sorun olmaz değil mi?

gezenbilir t-shirt leri harika
tatil boyu üzerimden çıkarmadım herkes gezenbilir nedir kimdir diye sordu bütün tatil boyunca
fethiye de dilim döndüğünce iyi reklam yaptım...

ancak t-shirt ün kalitesi süper o kadar güneş ve tuzlu su ve yıkanmaya rağmen hala rengi ve kendisi sapasağlam

t-shirt ler için emeği geçen herkese teşekkürler

Adaşım,

Hani kullanım esnasında çekilmiş fotoğrafları.???

Cık cık olmadı şimdi.

Gezenbilir Paylaşım sitesi. Bekliyoruz hemen.

Temmuz ayında cıkmıs olduğumuz Karadenız gezımız boyunca buyuk bır keyıfle gıydığımız gezenbılır t-shırtlerımızle cektırdığımız fotografları sızlerle paylaşmak ıstıyoruz.
Arhavı de cektırdığımız bu karelerın nerelere aıt olduğunu tahmın edebılecek arkadaslar var mı ? :smiley:))
İp ucu ıstersenız verebılırız?
Muhtesem bır selale ve bır kopru.....[attachment=1][attachment=2]

IMG 4258

IMG 4100

adaş attım bak fotoyu jeep safari sırasında çekilmişti

12072011684

Ne güzel paylaşımlar bunlar böyle.

Bu etkinlikler için konu açıldı mı acaba?
:smiley:

tur organizasyonu olduğu için konu açmadım adaş

ancak fethiye ye giderseniz cadianda tur ile jeep safari muhteşem.şiddetle tavsiye edilir

reklam kokan hareketler oldu biraz ama...... :smiley: :smiley: :smiley: ;)

Adaşım,

Tur organizsayonu olsun ne önemi var. Güzel yerleri görmek tüm Gezenbilir ailesinin hakkı.

Yurt içi Gezi notlarımız sayfalarında konu açabilirsin.

adaş tavsiyen için teşekkürler
en kısa zamanda fethiyede yaptığım jeep safari , kayaköy , saklıkent , gemiler koyu ve yakapark gezisinin fotolarını ekliycem
daha gezi çok hepsine bi konu açayım bari
:smiley: ;)

Aynen öyle yapmalısın.

Her bölge ve yer için ayrı bir konu.

ceranus' Alıntı:
Merhaba,

GEZENBİLİR logolu şapkalarımız vardı ancak şu anda tükendi, Temmuz ayında 4. sünü yapacağımız festivalimizden önce hazır olacaklar..

İyi günler diliyoruz, selamlar.

Zerrin Yiğiter

Valla yeni üyeyim ukalalık olarak düşünmez iseniz bence hepimizin arabası var iki güzel fikir 1:smiley: piyasada bolca bulunan ve maliyeti yüksek olmayan oto koltuk tişörtleri (hani penyeden olan ve son zamanların modası terletmesin ve kirlenmesin diye koltuklarımıza geçiriverdiğimiz) çoğumuzunda çok beğendiği tişörtleri parçaladığımız:smiley: benimde kızıldereli tişörtüm öyle gitti, hanım ben aldım onu sana diye beni parçaladı. güzel anlamlı veya komik sözlerin yazılı olduğu gezenbilir logolu 2:smiley: gezenbilir araba stıker ı Fazla bir patent bedeli istemem Ankara da olduğum için proje ye katılıp sizlerle tanışmak yeter bana:smiley:

TEYNIR' Alıntı:
Valla yeni üyeyim ukalalık olarak düşünmez iseniz bence hepimizin arabası var iki güzel fikir 1:smiley: piyasada bolca bulunan ve maliyeti yüksek olmayan oto koltuk tişörtleri (hani penyeden olan ve son zamanların modası terletmesin ve kirlenmesin diye koltuklarımıza geçiriverdiğimiz) çoğumuzunda çok beğendiği tişörtleri parçaladığımız:smiley: benimde kızıldereli tişörtüm öyle gitti, hanım ben aldım onu sana diye beni parçaladı. güzel anlamlı veya komik sözlerin yazılı olduğu gezenbilir logolu 2:smiley: gezenbilir araba stıker ı Fazla bir patent bedeli istemem Ankara da olduğum için proje ye katılıp sizlerle tanışmak yeter bana:smiley:

Haa birde bir büyüğümüzün Bankamız için söylediği bir söz vardı bu kadar Şubemiz var havlu satsak para kazanırız diye :smiley: bu kadar fanatik üyemiz var abiler havlu mu satsak acaba bu işi ticaret olarak düşünmeyin derneğe katlı olduğu için herkez alır meraklanmayın yeterki ilgi çekebilecek fikirleri değerlendirin özellikle steker, geçen gün benim arabaya benzeyen vitara gördüm arkasında gezenbilir steker ı takıldım arkasına, açtım camı iki selamlaştık azıcık muhabbet yetti:smiley: beşiktaş logosu GS logosu FB logosu görünce kimse aaaaa FB li misin diye muhabbet etmez ama Gezenbilircilerin ortak tutkusu adranalin ve insanlar bu tutkuyla birbirine birden kaynaşabilir:smiley: Nikimi geveze olarak değiştirmeye karar verdim:smiley:

arkadaşlar araçlara takılan bu stickerlerden nasıl elde edebiliriz.veya onunla ilgili ayrı bir link vardı sanırım ama ben bulamadım. yeni aldığım araca yapıştırmak için sabırsızlanıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR