Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 334
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 125,029
Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

greatboys' Alıntı:
Siteden uzun süre uzak kalsamda yaptıklarınızı takdirle takip ediyorum..
Tişörtler de çok güzel olmuş,bende en kısa sürede bir tane edineceğim. ; :D

Gezenbilir Nakış Logolarımızı gördünüz mü arkadaşlar.?

[attachment=1]

[attachment=2]

GB   Nak Logo 4x12 cm

GB   Nak Logo 6x18 cm

Etiketler

Mart kapıdan baktırır.
Kazma Kürek yaktırır.
Gezenbilirciler sabrederse;
2011 Sonbahar'da Polarları yaptırır.

;D

Kış daha bitmedi....Polardan ziyade bere olsa iyi olurdu. eksi 10 derecede çok gerekli :smiley: bkz. Sandras Dağı

bende ( sticker ) arka cama yapışan gezenbilir yazısı istiyorum ama nerden temin edebilirim

arkadaşlar bende katkıda bulunmak istiyorum ama bu tişörtün ücretini kredi kartıyla ödeyemiyormuyuz yardımcı olunuz lütfen.

( sticker ) arka cama yapışan gezenbilir yazısı demiştim moderatörede yazdım kimseden ses yok kredi çekecem kefil olun falan demedim yahu

hagurel' Alıntı:
( sticker ) arka cama yapışan gezenbilir yazısı demiştim moderatörede yazdım kimseden ses yok kredi çekecem kefil olun falan demedim yahu

ceranus@hotmail.com> iletişime geçin

Teşekkür ederim inşallah ordan bi sonuç çıkar

şu polarlardan hala bir haber yok ne oldu acaba :D

ayrıca bursa'dan tşörtleri elden alabileceğimiz kimse yokmu???

yol' Alıntı:
Olmaz mı Nejat hocam? 4 tanesi 100 Lira, yanında 1 tane de hediye :D

Şaka bir yana sadece tişört aldığınızı düşünmeyin. Bildiğiniz gibi derneğimiz yeni kuruldu ve vereceği eğitim gibi hizmetlerden sağlayacağı gelirlerle kendi kendini ayakta tutabilecek hale gelene kadar maddi desteğe ihtiyacı var. Derneğin kuruluşundan bugüne kadar geçen 5 ayda proje çalışmalarımızı 85m2'lik bir ofiste yürütmeye çalıştık ama hem ofis ortamına sığmadık, hem gönüllü olabilecek üyelerimizi proje çalışmalarına (özellikle fotoğraf grubunun tarih ve sanatla ilgili çok güzel projeleri var, hepsi yakında ;)) davet edemedik, hem de halen tüm üyelerimizi davet ederek kutlayacağımız bir açılış yapamadık. Bunlar gibi birçok sıkıntının başlıca sebebi dernek ofisinin darlığıydı... En azından ayda bir kez de olsa tüm üyelerimizle birlikte olabileceğimiz büyüklükte bir bahçesi olan, daha geniş bir çalışma ortamının arayışı içerisindeyiz. Sahibinden.com'da arama yaptığımızda Çekmeköy ve Beykoz köyleri civarında 1000 Lira ve altında bahçeli (site içinde veya müstakil) villalar olduğunu gördük. Eğer şehir merkezine daha yakın bir yer bulamazsak apartman dairesine sıkışmış bir ofis yerine, tercihimiz şehir dışında bile olsa böyle bir mekan olacaktır.

Şimdi durduk yere bunları neden anlattım? :smiley:

1- Sadece tişört aldığınızı düşünmeyin, alacağınız her bir tişörtle derneğin bir adım daha atmasına katkınız olacak.
2- Bahsettiğim gibi bahçeli bir mekan gözünüze çarptığında lütfen bana özel mesajla haber veriniz :smiley:

Sevgiler, saygılar :smiley:

Bende yazılımcıyım, web site olsun vb şeyler olsun herşekilde gezenbilir 'e gönüllü destek verebilirim,bilginize..

slm teknik admine sesleniyorum bu ne saçmalık arkadaş nasıl bir site burası yahuu
thsirt istiyorum cevap gelmiyor ödemeyi nasıl yaparım yardımcı olunuz diyoırum
cevap gelmiyor mail atmaya çalışıyorum hata veriyor 20 mesaj yazmazsam kabulş görmüyor
bu ne saçmalık abuk subuk mesajmı yazalım yanii profilimi silmeye çalışıyorum hata veriyor
silin arkadaş beni bu siteden engelleyin bu ne yaaaa.

Ne oluyor kardeş ne bu şiddet bu celal kendine gel yahu konfeksiyon mu burası biz seninle havadan sudan yazışalım 20 mesaj doluverir zaten tişörtü kim satıyor iyiyse ben de alayım ucuzlluk falan mı var burada yoksa

pasa3838' Alıntı:
slm teknik admine sesleniyorum bu ne saçmalık arkadaş nasıl bir site burası yahuu
thsirt istiyorum cevap gelmiyor ödemeyi nasıl yaparım yardımcı olunuz diyoırum
cevap gelmiyor mail atmaya çalışıyorum hata veriyor 20 mesaj yazmazsam kabulş görmüyor
bu ne saçmalık abuk subuk mesajmı yazalım yanii profilimi silmeye çalışıyorum hata veriyor
silin arkadaş beni bu siteden engelleyin bu ne yaaaa.

Bu öfkenin sebebi nedir anlam veremedim? Aşağıdaki mail adresine talebinizi yazdınız mı? Veya en azından bu konu içinde yazı yazan yönetici arkadaşlarımıza hitaben bu konuya tek satır birşey yazdınız mı?

yol' Alıntı:
Siparişleriniz, havale bilgileriniz ve kargo teslim adresiniz için lütfen yucesan@gezenbilir.com adresine mail gönderiniz.[/b]

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri