Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 334
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 125,011
Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
T-Shirt lerin Yoldan çıkmayanlar için olanlarınıda üretmemiz gerekebilir ... Yoldan çıkanlar zaten en yakın etkinlikte en az bir tane sahip oluyorlar ;D
Agzindan bal damliyor vallahi, insan birazcik da biz yolunda gidenleri de dusunur degil mi ama? ::smiley: Hele de biraz 3-5 XL gobeklileri... :smiley: :D

Etiketler

VAP' Alıntı:
Agzindan bal damliyor vallahi, insan birazcik da biz yolunda gidenleri de dusunur degil mi ama? ::smiley: Hele de biraz 3-5 XL gobeklileri... :smiley: :D
bence standart modellerin XXL modelini deneyin çok çok extrem bir beden değilseniz olacaktır.. zaten bedenlerın hepsi piyasa standartlarının en az 1 beden üzerinde ..

bence standart modellerin XXL modelini deneyin çok çok extrem bir beden değilseniz olacaktır.. zaten bedenlerın hepsi piyasa standartlarının en az 1 beden üzerinde ..
Sevgili Ertugrul arkadasim, temin etmem icin izlemem gereken yolu ogrenebilr miyim lutfen? En azindan denemek anlaminda 1 tane edinmek ister ve 08 Ekim'de baslayacak oldugum Suriye, Lubnan, Urdun ve Kizildeniz gezimizde keyifle giymeyi cok isterim... :smiley:

VAP' Alıntı:
Sevgili Ertugrul arkadasim, temin etmem icin izlemem gereken yolu ogrenebilr miyim lutfen? En azindan denemek anlaminda 1 tane edinmek ister ve 08 Ekim'de baslayacak oldugum Suriye, Lubnan, Urdun ve Kizildeniz gezimizde keyifle giymeyi cok isterim... :smiley:
İstanbulda olduğunuza göre dahada kolay.. helede Anadolu yakasında ve Ataşehire yakınsanız bu günlerde ne yazıkki yer değiştirmek zorunda kalacak Gezenbilir Dernek Evinede çok yakınsınız demektir... hem dernek yöneticileriyle tanışırsınız hemde t-shirtü deneyerek alabilirsiniz ...

İstanbulda olduğunuza göre dahada kolay.. helede Anadolu yakasında ve Ataşehire yakınsanız bu günlerde ne yazıkki yer değiştirmek zorunda kalacak Gezenbilir Dernek Evinede çok yakınsınız demektir... hem dernek yöneticileriyle tanışırsınız hemde t-shirtü deneyerek alabilirsiniz ...
Ah durum oyle olsa ben simdiye kadar durur muydum saniyorsunuz? :( Benim evim ve ailem 4. kusaktir Istanbul'dayiz ama isyerim Canakkale'de oldugundan, Istanbul'a ancak isim ve ailemi gormek amacli geliyorum. Ve maalesef bir an once de o curcunadan uzaklasiyorum.

Yazin ailem de burada yazliktalar ama dun onlarla eve gelip, bugun gerisin geriye dondum. Avrupa yakasindayim ama vakit bollugum oldugu ilk firsatta gelecegim. Hatta bu guzel siteyi oglum sayesinde ogrendim ve uye oldum, birlikte de gelebiliriz.
Onumuzdeki hafta sonuna da gelecegim ama motorumun Borusan'da genel kontrolunu yaptirip, Turing'den triptik konusunu halledip 1 gece kalip donecegim. Yola da Canakkale'den cikiyoruz kismetse...

merhabalar ben 2 tane isterim biri xlarge biri medium. deryadil sk .no 42-44 d.9 aydınlık apt. muradiye mahallesi/beşiktaş.

sculptunc' Alıntı:
merhabalar ben 2 tane isterim biri xlarge biri medium. deryadil sk .no 42-44 d.9 aydınlık apt. muradiye mahallesi/beşiktaş.

Merhaba ,
Aşağıda ki mesajda yazılanları uyguladıktan sonra tişörtleriniz adresinize yollanacaktır.

yol' Alıntı:
Gezenbilir tişörtleri beğeninize sunulmuştur :smiley: %100 pamuklu, 20/1 kumaştan, tek renk antrasit olarak üretilmiştir. İpliğinden kumaşına kadar üretimin hiçbir aşamasında kanserojen ve çevreye zararlı kimyasallar kullanılmamıştır. Beden olarak XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL mevcuttur. Adedi 20 Lira'dır, ödemeli kargoyla adrese gönderilebilir. Siparişleriniz, havale bilgileriniz ve kargo teslim adresiniz için lütfen yucesan@gezenbilir.com adresine mail gönderiniz.

Satın aldığınız tişörtlerin ücretleri, kargonuzla beraber gönderilecek makbuz karşılığında derneğimize aktarılacaktır. Derneğimize katkıda bulunduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz...

Banka Hesap Bilgileri;
Sedat AÇIL
Finansbank İstanbul Bahçelievler (932) Şubesi
10918671 Numaralı TL Hesabı
TR680011100000000010918671

Tisortum benim Cumartesi yola cikisimdan sonraki Pazartesi gunu gelmis, cok cok tesekkurler ediyorum, cok guzel.
Dun aksam gezimizi tamamlayip dondum ve tisortumu gordum. Cok tesekkurler ediyorum ama o Arab'in colunde de uzerimde tisortumle poz vermeyi cok isterdim, hele de onlarin Toyota 4x4'lerinin tepesinde...
Neyse kismet bir baska sefere giyip de tura cikmaya insallah... :smiley:

Merhaba,kışlık kıyafet için polar yada benzeri kıyafet düşünüyormusunuz?

merhabalr. tişörtlerden bende almak istiyorum, ama nasıl kimle konuşmama lazım bilmiyorum?bilen biri lütfen mail adresime bilgi atarsa çok sevinirim,(hst53@hotmail.com)şimdiden çok teşekkürler

yol' Alıntı:
Gezenbilir tişörtleri beğeninize sunulmuştur :smiley: %100 pamuklu, 20/1 kumaştan, tek renk antrasit olarak üretilmiştir. İpliğinden kumaşına kadar üretimin hiçbir aşamasında kanserojen ve çevreye zararlı kimyasallar kullanılmamıştır. Beden olarak XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL mevcuttur. Adedi 20 Lira'dır, ödemeli kargoyla adrese gönderilebilir. Siparişleriniz, havale bilgileriniz ve kargo teslim adresiniz için lütfen yucesan@gezenbilir.com adresine mail gönderiniz.

Satın aldığınız tişörtlerin ücretleri, kargonuzla beraber gönderilecek makbuz karşılığında derneğimize aktarılacaktır. Derneğimize katkıda bulunduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz...

http://www.gezenbilir.com/media/image/tisort/1.jpg http://www.gezenbilir.com/media/image/tisort/2.jpg http://www.gezenbilir.com/media/image/tisort/4.jpg

http://www.gezenbilir.com/media/image/tisort/3.jpg

Banka Hesap Bilgileri;
Sedat AÇIL
Finansbank İstanbul Bahçelievler (932) Şubesi
10918671 Numaralı TL Hesabı
TR680011100000000010918671

çok özür dilerim yeni aldım mesajı medium kalmamış önemli diil small olabilir benim içinde large .bekliyorum sabırsızlıkla .sevgiler saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri