Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 334
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 124,898

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ankara grubundan Zerrin Yiğiter diye topiklerde aratın kesin işiniz çözülür benim stiker işini o ayarlamıştı sizin gibi bir sürü sorun yaşadığımdan sonra

hagurel' Alıntı:
Ankara grubundan Zerrin Yiğiter diye topiklerde aratın kesin işiniz çözülür benim stiker işini o ayarlamıştı sizin gibi bir sürü sorun yaşadığımdan sonra

teşekkürler ancak ben kendisine mail de atmıştım, sanırım dikkatinden kaçtı diye düşünüyor ve bu fikrimde ısrarcı olmak istiyorum ;D ;D ;D

elbet bir gün sesimizi duyacaklar : )))

Merhabalar Ertuğrul Uzlu, mailiniz gözümden kaçmış olmalı, lütfen yeniden atarmısınız, size geri dönüş yapayım..

Selamlar
Zerrin Yiğiter

euzlu' Alıntı:
o gün bu gündür ne mailime ne de buraya cevap yazmayan dostlara selamlar

Çok beğendim t-shirtleri almak istiyorum 2 tane. Bide Gezenbilir montu çıktı diye gözüme ilişti konu başlıklarından birinde, mont çıktıysa fotoğraf URL'sini yollayabilirmisiniz?

OzturkAkif merhabalar, t-shirtlerimizden hangi bedenlerden almak istiyorsunuz?

Small veya medium olarak kullanıyorum t-shirtleri genelde, Gezenbilir t-shirtleride standart ölçülerdeyse ikisinden birisi muhakkak olucaktır. Piyasadaki ürünlerle ölçü olarak aynı ise bir adet small, bir adette medium istiyorum. Ücreti hangi hesaba yatıracağımla ilgili bilgi verirsenizde sevinirim.
Ayrıca konuyla alakasız olsada ben Gezenbilir ailesiyle yeni tanıştığım için resmi olarak aranıza katılmak istiyorum, sizden öğreniceğim çokşey var adrenalin ve macera tutkunu bi doğasever olaraktan. Herhangi bir üye formu doldurmam gerekiyormu derneğinize kayıt olmak açısından gerekli kayıt şartları nelerdir?
Çok soru sordum kusuruma bakmayın yeniden teşekkür ediyorum.

Kalıplarımız baya geniş olduğu için söylediğinizden birer daha küçük bedenlerden göndereceğim, sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz kullanan bütün arkadaşlarımız da bilirler kalıplarımızın genişliğini..

Ücretini yatıracağınız hesap numaramı ve telefonumu veriyorum ayrıca sizde bana özelden ad, soyad, açık adresinizi ve telefon numaranızı yazarsanız sevinirim..

Zerrin Yiğiter
Garanti Bank
774 / 6696038
IBAN
TR82 0006 2000 7740 0006 6960 38

Tel: 05326417532

Bizlerle birlikte olmak ve tanışmak için de önümüzdeki hafta sonu Bolu Abant'ta gerçekleştireceğimiz Kış Kampımıza gelmenizi öneriyorum, linkini veriyorum konu başlığımızın

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=83090.0;topicseen

Kış kampımızda dernek üyeliğinizi de alabiliriz yada ayrıca Sedat arkadaşımız ile iletişim kurarak daha önce de derneğimize üye olabilirsiniz, arkadaşımızın profil linkini veriyorum

http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=1

Teşekkürler, özel mesaj olarak yolladım gerekli bilgileri.
Malesef katılamıyorum kış kampına, bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Kayıt için verdiğiniz linkten sanal olarak yapıyorum üyeliği.
Yeniden teşekkürler, görüşmek üzere.

Tekirdağ da bağlantı kurabileceğimiz kisiler varmidir saygılar...

merhaba,
gezenbilir tişörtlerin daha önceki maillerde geçen yollardan ulaşabilir miyiz? Fiyatlarında herhangi bir değişiklik oldu mu acaba?
tşk.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.