Gezenbilir Sivas Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,944
Ynt: Gezenbilir Sivas Grubu

korgi' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,

Ad, Soyad: korhan dabakan

Doğum tarihi ve yeri: 1987/ izmir

Memeleket: izmir

Şuan şuanda sivasta yaşıyorum görev nedeni ile yeni taşındım, tanışmak ve etkinliklere katılmak isterim...

aracım yok

İlgilendiğim alanlar : Doğa gezisi, treking, fotograf çekmek (profesyönel makina sahibiyim)

Herkese selamlar
aramıza hoşgeldin :smiley: önceki hafta bölgesel etkinliğimiz oldu 3. geleneksel Off Road yarışalrını yaptık umarım izleme imkanın olmuştur. etkinliklerimizi buradan ve facebook SİDOFF grubundan takip edebilirsin eğer sormak istediğin bir şey olursa telefonum 542 426 64 07 saygılar..

Etiketler

Teşekkür edrim Korkuthan bey, inanın o etkinliğe gelmeyi çok istedim ama iş yoğunluğu yüzünden gelemedim... kısmetse bundan sonraki organizasyonlara...

Ad - Soyad: İLYAS TALİPOĞLU

Doğum Tarihi ve Yeri: 1991 - Sivas/MERKEZ

Memleket: Sivas

Semt: Merkez

İlgi Alanı: ÇAMUR SEVER L200 HASTASI,VATAN MİLLET SAKARYA !!!!!!!!

Emwayyes' Alıntı:

hoşgeldin aramıza....

yeni arkadaşlara merhaba evet kapımız ve gönlümüz açık ayrıca araç konusunda benide arayabilirsiniz 4 eylül snayi sitesinde OTO DEMİRAL hüseyin demiral :smiley:

korgi' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,

Ad, Soyad: korhan dabakan

Doğum tarihi ve yeri: 1987/ izmir

Memeleket: izmir

Şuan şuanda sivasta yaşıyorum görev nedeni ile yeni taşındım, tanışmak ve etkinliklere katılmak isterim...

aracım yok

İlgilendiğim alanlar : Doğa gezisi, treking, fotograf çekmek (profesyönel makina sahibiyim)

Herkese selamlar

Emwayyes' Alıntı:

Arkadaşlar hoş geldiniz aramıza.

kokteknik' Alıntı:
hoşgeldiniz çamurunuz bol olsun ;D
sayın hemserim takip edyıyorm sizi fakat şöyle özendirici biraz harekli çamurlu bir yarış göremedim.inş allah görürüz burdan resimleri.şu anda bodrum turgut reisten selam olsun

IMGP4580

58ayhan' Alıntı:
sayın hemserim takip edyıyorm sizi fakat şöyle özendirici biraz harekli çamurlu bir yarış göremedim.inş allah görürüz burdan resimleri.şu anda bodrum turgut reisten selam olsun
bir başkadır benim memleketim

IMGP3266

sayın hemşerim sivas ilinde 3 yıldır gelenekselleşen bir off-road oyunları festivali düzenliyoruz derneğimizin off-road parkuru var
daha ne olsun aşağıda linkleri var incelemenizi tavsiye ederim
ilk yıl 20 donanımlı araç
ikinci yıl 37 donanımlı araç
ve ücüncü yıl 48 donanımlı araç yarıştırdık
selamlar

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=41334.0
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=61408.0
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=79244.0

hocam bu hafta tam sizin istediğiniz video ve görüntüler olacak 22 ocak gürün offroad gezimize bekleriz....

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=83206.msg1058429#msg1058429

58ayhan' Alıntı:

Keşke sivas'taki etkinliklerimizi görmüş olsaydınız, fikriniz değişirdi...

medford' Alıntı:
divriği sivas arası karayoluyla internette 171 km yazıyor ama bu mesafeyi otobüsler kaç saatte alıyor bir de divriği den son otobüs kaçta kalkıyor
sayın arkadaşım sivas divriği arası 180 km ama alternatif yol imkanı var sivas zara divriği -sivas kangal sincan divriği -sivas kangal çetinkaya höbek divriği -sivas divriği demiryolu ile kara yolu ile 2.5-3 saat sivastan sabah 9 öğle 12 öğladen sonra 15ve saat17 de 15-20 kişilik minibüsler var divriğiden dönüş yanılmıyorsam saat 15veya 16 da selamlar hayırlı yollar dilerim

SELAM!!!!!!!!! ???
medford' Alıntı:
divriği sivas arası karayoluyla internette 171 km yazıyor ama bu mesafeyi otobüsler kaç saatte alıyor bir de divriği den son otobüs kaçta kalkıyor
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..... ???
:( :(
aslında hüseyin abi cevap vermiş ama bir selam bile yazılmadan gönderilen bu mesaja kendi adıma gücendiğimi belirtmek istedim... :-X :-X
saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri