Gezenbilir Şanlıurfa Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,015

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Şanlıurfa Grubu

Ad - Soyad: Serkan

Doğum Tarihi ve Yeri:

Memleket:

Semt:

İlgi Alanı: Off-Road' a ve dağcılıga merakliyim...

Not: Arkadaşlar urfadan kimse yok mu yahu, ben hemen kendimi tanıtayım ismim serkan, urfalıyım ve urfalı olmaktan son derece gurur duyuyorum nerede diger urfalı arkadslarimiz.

Selam Arkadaşlar

Şanlıurfadan Selim ben,

Bu grubu canlandırmamız mümkün olur mu acaba ??
Güneydoğudan arkadaşlar Urfalılar...
Pikapseverler L 200 kullanıcıları,..

Görüşelimm

sarperselimmd@hotmail.com

mrb arkadaşlar ben irfan tekirdağ dan şanlıurfalıyım ama uzun zamndan beri tekirdağda çalışıyorum tüm urfalılara selamlar
irfan_ozbay@hotmail.com

selamlar bende kadir urfalıyım öğrenciyim doğa sporlarına ilgim var fakat hiç tecrübem yok.

selam şanlıurfada ikamet edipte su altı sporlarına ilgi duyan varmı scuba dalışa ilgi duyan varsa haftasonları toplanıp hep beraber dalış organizasyonları yapabiliriz .....şannlıurfa dalış . urfa dalış.

yada amatör telsizciliğe merakı olan..

rölemiz aktiftir..

TA8ADO

73's

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR