Gezenbilir Sakarya Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,563

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Sakarya Grubu

ocak 2009'dan beri üyeyim birşeylere bakıp çıkıyorum, artık birşeyler yazma sorma anlatma zamanı geldi diye düşünerek ben geldim diyebileceğim bir yer aradım (hani olurya forumlarda kendinizi tanıtın konusu )bulamadım bari buraya yazıyım dedim.

Arif Mehmet ÖZÇELİK
23.04.1981/İzmir

2004 yılından beri sakarya hendek'de yaşıyorum ve artık hendek'li olduk

motoru ve lastiği olan her türlü kara taşıtına karşı ilgim vardır, ortaokul yıllarında okulun önünden geçen nato ya ait defenderları ve cemaltropiyi izliyip hep bir defender kullanma hayali kurardım askere gittiğimde hayalim gerçek oldu land'çı olduk gerçi tek araç iki şoför olmasından dolayı pek kullanmak nasip olmadı ama içimdeki o hevesi atma şansımda oldu, yıllar sonra hendek'e gelince (bu arada su fabrikasında laborant olarak çalışıyorum) fabrikanın 2004 L200'ü ile sürekli Çamlıca Keremali'ye (tam zirveye kadar değil tabi su kaynağına kadar) çıkmam gerekiyordu benim işime geldi sevdiğim bir işti çünkü, 2009'da işyeri değişikliği nedeni ile tabi kullandığım araçta değişti şuanda fabrikada lada niva kullanıyoruz ama L200 arıyorum....

sanki biraz uzun oldu galiba

81ozcelik' Alıntı:
ocak 2009'dan beri üyeyim birşeylere bakıp çıkıyorum, artık birşeyler yazma sorma anlatma zamanı geldi diye düşünerek ben geldim diyebileceğim bir yer aradım (hani olurya forumlarda kendinizi tanıtın konusu )bulamadım bari buraya yazıyım dedim.

Arif Mehmet ÖZÇELİK
23.04.1981/İzmir

2004 yılından beri sakarya hendek'de yaşıyorum ve artık hendek'li olduk

motoru ve lastiği olan her türlü kara taşıtına karşı ilgim vardır, ortaokul yıllarında okulun önünden geçen nato ya ait defenderları ve cemaltropiyi izliyip hep bir defender kullanma hayali kurardım askere gittiğimde hayalim gerçek oldu land'çı olduk gerçi tek araç iki şoför olmasından dolayı pek kullanmak nasip olmadı ama içimdeki o hevesi atma şansımda oldu, yıllar sonra hendek'e gelince (bu arada su fabrikasında laborant olarak çalışıyorum) fabrikanın 2004 L200'ü ile sürekli Çamlıca Keremali'ye (tam zirveye kadar değil tabi su kaynağına kadar) çıkmam gerekiyordu benim işime geldi sevdiğim bir işti çünkü, 2009'da işyeri değişikliği nedeni ile tabi kullandığım araçta değişti şuanda fabrikada lada niva kullanıyoruz ama L200 arıyorum....

sanki biraz uzun oldu galiba

Aramıza hoş geldin Arif Bey...
Ben de Hendek ta yaşıyorum ama işim Adapazarında...
Hendek te görmüş olabileceğin Bej Suzuki GV bana aitti, şimdi satılık....Ben de Jeep 2.8 CRD aldım.
Hendek te sadece akşamları oluyorum, onda da pek dışarıda olmam.Adapazarına gelirsen Kent Park İçinde İmar İşleri Daire Başkanlığında beni bulabilirsin...Bu arada Ben Serkan Şen...selamlar görüşmek dileğiyle...

serkan şen' Alıntı:
Aramıza hoş geldin Arif Bey...
Ben de Hendek ta yaşıyorum ama işim Adapazarında...
Hendek te görmüş olabileceğin Bej Suzuki GV bana aitti, şimdi satılık....Ben de Jeep 2.8 CRD aldım.
Hendek te sadece akşamları oluyorum, onda da pek dışarıda olmam.Adapazarına gelirsen Kent Park İçinde İmar İşleri Daire Başkanlığında beni bulabilirsin...Bu arada Ben Serkan Şen...selamlar görüşmek dileğiyle...

teşekkürler serkan bey umarım birgün görüşürüz, suzuki pek anımsamıyorum ama yenimahalle'de bağzen bir tane CRD görüyorum muhtemelen o sizsinizdir diye düşünüyorum

Selamlar,

İsmim Muhammet, 22 yaşındayım ve Sakarya Üniversitesi öğrencisiyim. Aslında İstanbul'da yaşamaktayım. Benim ilgim daha çok kampçılıkla ilgili; sanırım buradaki grup üyelerin çoğu Off-Road'la ilgili. Sakarya'da Kampçılıkla ilgili bir grup vs. var mı?

Muhammet öncelikle hoş geldin birde biz karavancı bir gurup olarak Gezenbilirin Sakarya gurubundayız ...

Sevgili gezenbilir sakarya grubuna sesleniyorum arkadaslar normal standart aracla guzel manzaralari olan orman yollsrindan olusan zorlugu olmayan maksati doga ile ic ice basit bir gezinti olan bir rota ariyorum yardimci olablicek varmidir acaba

Samsung Note 2 cihazımdan gönderildi.

Poyrazlar Gölü, Karasu Acarlar Longozu, Sapanca İstanbuldere, Hendek Çamdağından Kocaali bu mevsimde standart arabayla gidebileceğim harika yerlerdir...

Hoş bulduk.

Tanju abi, el yapımı karavanını, gezilerini vs. gördüm etkilenmemek elde değil.

İlk kampımı tecrübeli insanlarla yapmak uygun olacaktır. Grubumuzun bu kış için kamp planı var mı? Bununla birlikte karavan demişsiniz, çadırla gelemez miyim? :smiley:

tango' Alıntı:
Muhammet öncelikle hoş geldin birde biz karavancı bir gurup olarak Gezenbilirin Sakarya gurubundayız ...

Aykut bey istediğiniz herşeyle gelebilirsiniz.Yakın zamanda Poyrazlar olabilir Karavan sayfasını takip ederseniz bu tip kamplarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR