Gezenbilir Sakarya Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,640

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Sakarya Grubu

çoğunluğu sağlayamıyouzki,sakaryada yaşayan her üyenin bu sayfaya bi kere bakması gerekiyo...

AD SOYAD:Hakan Kalmış
D.TARİHİ: 1975
İKAMET:ADAPAZARI
İŞ:Açık Hava Reklam
HOBİLER: Fotoğraf çekmek, doğa yürüyüşü yapmak yeni yerleri keşfetmek. Öncelikli hobilerimdir.

SELAM ARKADAŞLAR BENDE SAKARYALIYIM ARANIZDA BİR TEK ŞAMİL ABİYİ TANIRIM İNŞALLAH HEP TANIŞIRIZ ... BU SİTEYE 2008 'DE ÜYE OLDUM FAKAT MESAJ YAZMA FIRSATI BULAMADIM BİR ARAZİ ARACI ALMA ARİFESİNDEYİM İNŞALLAH ALINCA ÇOK GÖRÜŞECEZ

aslında çok güzel olur bence bir araya gelip bunları konuşalım.. mesala doğa ortamına çıkıp bir iftar yapabiliriz...

Arkadaşlar geçen hafta sonu soğucakta SOSDER in düzenlediği oyunlar vardı orda gerçekten üzüldüm ilimizde nedense anlayamadığım bir kopukluk var toplam araç sayısı 13-15 gibiydi gece birkaç motorsikletli geldi doğrusu bomboş bir etkinlil oldu SORUM sakaryalılar neden toplanıp birşeyler yapılamıyor bu yıllardır böyle. isoff düzenlediği oyunlara 4 senedir katılıyorum orda bile bütün iller bir arada biz ayrı ayrı kam atıyoruz öncelikle bunları düşünmek lazım bence umarım birgün bunları aşıp bir araya geliriz.Sevgi ve Saygılar. TANJU ÇALLI(TANGO)

tanju kardeş bende aynı duyguları paylaşıyorum.. bence bu gezilerden ve etkinliklerden önce bir araya gelip tanışmalı ve kaynaşmalıyız böylece bu sorunu aşacağımıza inanıyorum...

serkan yanlış hatırlamıyorsam byk şhr bld çalışıyorsun bende adasuda hukuk servisinde çalışıyorum bu tarafa yolun düşerse beklerim ve böylece kent parkta seni ağarlamış olurum ;)

Arkadaşlar o zaman AKM yanındaki parkta 6 da görüşelim bu akşam telim 05324328985
bekliyoeum görüşmek üzere

Ad - Soyad: DÜndar Alp Özdemir

Doğum Tarihi ve Yeri: 1982 - Sakarya

Memleket: Sakarya

Semt: Akyazı

İlgi Alanı:Gezi

Ad - Soyad: Tolgahan ATÇILAR

Doğum Tarihi ve Yeri: 1992 - Sakarya

Memleket: Sakarya

Semt: Arifiye

İlgi Alanı:

Not:

Ad - Soyad: Fatih Turgut

Doğum Tarihi: 01.09.1981

Memeleket: Düzce

Semt: Gölyaka

İkamet: Sakarya

İlgi alanı: Off-road, Doğa sporları, avcılık

Meslek: Otomotiv (üretim)

Medeni Hali: Evli, 1 çocuk.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri