Gezenbilir, RizOff, ArdOff ve TrOff Gezisi (4 Aralık 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 5k3g Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,605
Fotolara kaldığımız yerden devam

DSC07101

DSC07104

DSC07107

DSC07080

DSC07115

Etiketler

Palovitten dönüp diğer ekiple çata 10 km kala kamp yeri olarak seçilen bölgeye uylaştık ve kamp ateşi horon söleşi ve röportajlarımızı bitirip dönüş için start verdik

DSC07129

DSC07133

DSC07134

DSC07135

DSC07136

güleceksiniz ama akşama kadar yemek yiyecek fırsat olmadı 2. si herşeyi al sen ekmek almayı unut ardeşen merkezinden ekmeğimizi alıp en uygun bi yerde aracımızı çekip mangalımızı yakıp guruldamakta olan midemizi doyurduk:=)

DSC07163

DSC07158

DSC07161

DSC07159

Ekibimize destek verip, yalnız bırakmayan bütün arkadaşlara çok çok teşekkürler ediyoruz, yüreğize sağlık, fotoğraflar içinde ayrıca teşekkürler..

Selamlar
Zerrin Yiğiter

gerçekten güzel bi gezi oldu daha çok foto çekecektik şarj bitti. gezenbilir ekibi bölye bir geziye vesile oldukları için çok teşekkür ederiz herzaman bekleriz doğu karedenize gezenbilir ekibinin gezeceği göreceği çok yer olduğunu düşünüyoruz

ceranus' Alıntı:
Ekibimize destek verip, yalnız bırakmayan bütün arkadaşlara çok çok teşekkürler ediyoruz, yüreğize sağlık, fotoğraflar içinde ayrıca teşekkürler..

Selamlar
Zerrin Yiğiter
rizoff ekibi olarak gezenbilir'e herzaman eşlik etmeye hazırız.emeğinize sağlık

çok güzel bir gezi olmuş fotoğraflar için teşekkürler. bir gün sizin oralarda biyerlere gelebilmeyi istiyorum. inşallah istanbuldan bi ekip gelir offroad yaparız. ;)

Evet hoş bir toplantı.
Geznbilir ve yiyen bilir gerçekleşmiş.
Yanlız bana daha çok BEKARLIĞA VEDA PARTİLERİNİ çağrıştırdı.
katılan hiç hanım yok :eek:
destek ve temenni bölümündede bizim ZERRİN ondada HİÇ BİR DİRENİŞ YOK. ;)

hayrola zerrin anti feministler teşkilatımı kuruyorsun karadenizde. :'(

arkadaşlar merhaba güzel gezi olmuş.görseller bi harika ellerinize sağlık. Mersin,den sevgilerle.

bende katılmak istiyorum
yalnız bende corsa var ben ana yolda durur sizi beklerim.....
şakası bi yana bu of road işini çok sevdim..özellikle zor yollar ekibini izledikten sonra
benim için ideal oldu ama şu an 4 çeker araç benim için hayal..
inşallah ilerde olacak....geziniz çok güzeldi ...
resimlere doyamadık.....devamını bekleriz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR