Gezenbilir, RizOff, ArdOff ve TrOff Gezisi (4 Aralık 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 5k3g Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,607
ardeşende kısa bir roportaj ve resim çekimi

cancan ve trof başkanının araçlarıda karizma ya Arkadaşlar ne yalan söleyem gerçekten Troff gurbunu takdir ettim adamlar resmen tanklarla gelmişlerdi Taha hocamın defenderide gelseydi daha süper olacaktı ben tek kaldım defender olarak :smiley: bizim rize grubu sosyete ofrod kulübü resmen :=))) bi dahaki geziye kartallarla katılan olursa şaşırmam :D

DSC07018

DSC07020

DSC07040

DSC07053

DSC07041

Etiketler
Ardeşen çay ve yakıt ihtiyacından sonra yaklaşık 30 araçla Çat yolunu tuttuk bu arada Ardeşen şehir merkezinde halkı selamlama töreninide unutmadık :D

DSC07059

DSC07060

DSC07063

DSC07065

DSC07066

Yolda kısa süreli fotoğraf çekim molalarında bizde fırsattan faydalanarak sizlere araçları ve sahiplerini tanıtmaya çalışıyoruz..
İşte çiçeği burnunda RİZOFF un Genç Dinamik Başkanı ve Daciasi :smiley:

DSC07069

Herşey yolunda zil kaleye yaklaşırken ilk zorlu sınavımızda Otoyollardaki zincirleme kazalarını aratmayacak ufak ama tehlikeli bi kazaadan atlattık :D kara kasa bizim başkanın daciasi vede bizim uçan teneke defender buzun zizliğine uğrayarak birbirlerine girdiler :D kara kasa buz pistini aşamayınca geriye doğru kaymaya başladı defender arkadan kaçmaya çalışsada buzda kaçmak olmaz deyip firene yapışıp kaldım kara kasanın bana vurmasını ölece bekledim :D arkasından bizim başkanın daciasi da kara kasaya girdi bişeler oldi oraya olayın şokundan pek bişe hatırlamıyorum :D neticede olaydan sonra pek cesaret edemedim defenderi geriye doğru indirmeye olay yerinde bulunan defender binicisi olarak idealim olan Taha özak ustadıma teslim edip aracı terkettim usta defendercide geriye indirdi :=))

DSC07077

DSC07079

DSC07078

DSC07078

DSC07081

gittiğimiz güzergahın en zor parkuru olan olay mahallini geçtikten sonra zilkaleye doğru ilerlemeye başladık ve nihayet zil kaleye ulaştık..

DSC07091

DSC07098

DSC07099

DSC07100

DSC07103

N5K3G' Alıntı:
Ömer bey tam ssat veremeyeceğim ama 12:00 dolaylarındaydı sanırım.

Kürşat bey yeterki niyetiniz olsun, bir mesaj bir telefon ile biz yine toplanır misafir ederiz. Yeter ki geliyorum deyin :smiley:

Karakolun oralarda atla dolaşan genç birini gördünüz mü karakolun oralarda size nasıl denk gelemedim ya akşşama kadar beyat bir atla dolaşıyordum :smiley:

guzel bir geziydi ama asıl gezı ve eğlenceler bundan sonra olacak cenabi hakkın ıznıyle tüm katılımcı arkadaslara teşekkurler..

aynen süper bi gezi oldu düzenleyenlere ve katılan herkese teşekkürler...

yasin abi ne zaman yayınlanır belirli bir tarih varmı..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri