Gezenbilir Polar Montlarımız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ufuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,264

Etiketler
serif' Alıntı:
bir hata mı yapıyorum ben???? neden kimse cevaplamıyor sorularımı???? sedat beye özelden de mesaj attım, buraya da yazdım ama kimse bir şey demiyor...

Böyle düşünmenize sebep olduğumuz için kusura bakmayın lütfen :-[
Sedat bey bu aralar iş yoğunluğu yaşadığı için sorunuza cevap vermeye fırsat bulamamış hatta görmemiş olabilir...

serif' Alıntı:
sedat bey, montları nerede nasıl deneyebileceğim hakkında bilgi verebilirmisiniz? nakit ödemeyi düşünüyorum. gerekirse havale de yaparım.
teşekkürler

Montlarda yapılan bazı değişikliklerden dolayı üretiminde gecikme yaşandı..Henüz deneyerek alabileceğiniz bir yer yok malesef :(
Bu konu ile ilgili kesinleşen detayları buradan takip edebilirsiniz ;)
Cevabın gecikmesi konusunda da tekrar özür dileriz :smiley:

Ynt: Gezenbilir Polar Montlarımız

Arkadaşlar gecikmelerden ve yanıtsız kalan sorularınızdan dolayı hepinizden çok çok özür dilerim. Sarf edilen onca emeğin ardından malesef fotoğraflarını çektiğimiz montun üretimine geçemiyoıruz. Halen alternatif çözüm arayışları içindeyiz ve sanırım farklı bir modelle üretime geçeceğiz. Gelişmeler yine buradan duyurulacaktır ve hepinizden tekrar tekrar özür dilerim.

Bir gelişme var mı arkadaşlar ? Mont, polar, herhangi kışlık bir şey ?

GEZENBILIR cı olduğumu gosterecek bır mont ya da ruzgarlık ıstıyorum :'(
Yazık bana gıyecek hıcbırseyım yok :'(
ÜLKER

ceranus' Alıntı:
Merhabalar, t-shirtlerimiz var ama polarlarımız bittiler..

T-shirtler için daha önce yazılmış konu başlığında bahsi geçen mail ya da kişilerle iletişim kurabiliyor muyuz yoksa size mi ulaşmamız gerekir?
:smiley:

Lalecim, T-Shirt için beden bilgini söylermisin, Işık Dağı kampımızda yanımda getireyim sana..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR