Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla ceyar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,744
Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

Aynen benim de kollarım kesik kesik ağrıyor, morlukları da hatıra olsun diye taşıyorum. Bu arada bizim takımdan off-roadcu bir abimiz çekti toplu fotoğrafımızı ve tabii günün anlam ve önemine uyan Beşiktaş formamızı :smiley:

Etiketler

fastjunkie' Alıntı:
Yahu 50 kişi oynadı, 5 6 kişi var başlıkta, hele bizim maçtan 2 3 kişiden başka kimse yok sanırım.
Ayrıca Toplu fotoğraf çektirmiştik 2 kere, kırmızı takım olarak, o da yok ???

Takım ruhu sıfır, kınıyorum bu gezenbilir veletlerini ve bir dahaki etkinlikte oyun bittikten sonra mangal yapılması fikrine de yürekten katılıyorum :smiley:

mihri' Alıntı:
Aynen benim de kollarım kesik kesik ağrıyor, morlukları da hatıra olsun diye taşıyorum. Bu arada bizim takımdan off-roadcu bir abimiz çekti toplu fotoğrafımızı ve tabii günün anlam ve önemine uyan Beşiktaş formamızı :smiley:

Umarım koyarlar o 2 fotoğrafı, başka fotoğrafım yok, Hoş birisi ters ışık olmuştu onlardan da :smiley:)))

pancarmotorcu' Alıntı:
sayın matador zıplamamak lazım,iki gurup vardı ondan karışıyor

aslında çok dağıldı insanlar, İyi bir tanışma ortamı olmadı.

Bu arada üzerimi değiştirmişim tam aracıma doğru ilerlerken, kafama bir mermi yedim.. Bir loto oynayayım :smiley:)

mihri' Alıntı:
Takım ruhu sıfır, kınıyorum bu gezenbilir veletlerini ve bir dahaki etkinlikte oyun bittikten sonra mangal yapılması fikrine de yürekten katılıyorum :smiley:

Bence baya iyiydi bizim takım, haksızlık etmeyelim. Gayet iyi saldırdık, taktikler falan :smiley:

fastjunkie' Alıntı:
Bence baya iyiydi bizim takım, haksızlık etmeyelim. Gayet iyi saldırdık, taktikler falan :smiley:

Oyunda iyiydik fakat ben site içi aktivite anlamında az oluşumuzdan yakındım, yoksa hepsi Spartalılara taş çıkarırdı :p Yalnız oyun erkek oyunu, kabul etmek lazım. Zaten ezici çoğunluğu da beyler oluşturuyordu. Haydi kızlar paintball'a diye kendi kampanyamı başlatıyorum bu vesileyle de :D

mihri' Alıntı:
Oyunda iyiydik fakat ben site içi aktivite anlamında az oluşumuzdan yakındım, yoksa hepsi Spartalılara taş çıkarırdı :p Yalnız oyun erkek oyunu, kabul etmek lazım. Zaten ezici çoğunluğu da beyler oluşturuyordu. Haydi kızlar paintball'a diye kendi kampanyamı başlatıyorum bu vesileyle de :D

Aslında bunlar acıtmadı, genelde uzaktan ateş edildiği için sanırım. Normalde mosmor etmesi lazımdı mermilerin. O yüzden bayanlar için pek tercih sebebi bir spor değil gibi :smiley:
Tabi ben vurulmadığım için bilmiyorum belki de morartmıştır 8) :smiley:

mihri' Alıntı:

ben cektim resimleri ama daha yüklemedim :smiley: zaten cıtırdanda mangal resimlerimiz var hepsini ayıklayıp yollayacağım hakan ve dünya tatlısı kızı seval mustafa elif ilk fırsatta hepsini yükleyeceğim herkes hemen dağıldı yoksa mihri sizide cağırmıştık garipcede kaleye cıktık sonrada rumeli fenerine geçip caylarımızı yudumladık gelseydiniz keşke hatta herkes gelseydi :smiley:

Bir dahaki sefere diyelim :smiley: Bizim çiftliğe uğramamız gerektiği için gelemedik ama önümüzdeki haftasonu ya da bayram süresince hava da güzel olursa yapılabilir aslında. Sitede var mı herhangi bir etkinlik diye bakındım ama bulamadım.

esra kesinlikle fotografcılar olmalıydı hava cok güzeldi kuşlar kelebekler cicekler böçekler ambiyans harika idi birde hısr yapıp deli gibi ateş eden arkadaşlarımızın hallerini cekselerdi cok harika olurdu :smiley:)

ulusotomotiv' Alıntı:
esra kesinlikle fotografcılar olmalıydı hava cok güzeldi kuşlar kelebekler cicekler böçekler ambiyans harika idi birde hısr yapıp deli gibi ateş eden arkadaşlarımızın hallerini cekselerdi cok harika olurdu :smiley:)

Ne yapalım, ateş ediyoruz vurulmamış gibi devam ediyorlar :smiley:
Sonunda çapraz ateşe tabi tuttuk arkadaşları, acıdan kurtulmak için silahlarını kaldırdılar neyseki :smiley:

ulusotomotiv' Alıntı:

Kimdi bilmiyorum ama çarpraz ateşe tutulmuş bir counter strike ruhlu asker siperlerin arkasına kendini atıverdi ve kaydı neticesiyle :smiley: Gönül bu tür ruhu yansıtan fotoğrafları görmek isterdi tabii ki, ama ne diyoruz, bir dahaki sefere hem deneyimli gideceğiz hem de oyun esnasında fotoğrafçımız hazır olacak o zaman görün siz kırmızı takımı :smiley:

mihri' Alıntı:
Kimdi bilmiyorum ama çarpraz ateşe tutulmuş bir counter strike ruhlu asker siperlerin arkasına kendini atıverdi ve kaydı neticesiyle :smiley: Gönül bu tür ruhu yansıtan fotoğrafları görmek isterdi tabii ki, ama ne diyoruz, bir dahaki sefere hem deneyimli gideceğiz hem de oyun esnasında fotoğrafçımız hazır olacak o zaman görün siz kırmızı takımı :smiley:

Ben converse mağduru olarak 6 takla attım biyerde, ayağa kalkamadım resmen. Kısacası ben olabilirim.. ;D

fastjunkie' Alıntı:
Ben converse mağduru olarak 6 takla attım biyerde, ayağa kalkamadım resmen. Kısacası ben olabilirim.. ;D

Geçmiş olsun diyeyim :smiley: Benim spor ayakkabılar da kaydığı için hareketlerim kısıtlandı ama bir dahaki sefere asker botlarımla hazırım ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.