Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla ceyar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,828
Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

pancarmotorcu' Alıntı:
bu sefer biraz aceleye geldi gibi ,oyundan sonra fazla takılan olmadı, herkez dagıldı, birdahaki sefere oyundan sonra hep beraber , mangal da yapalım ,tanışalım konuşalım

bak üstadım o konuda haklısın ben bile yeni üye eski okuyucuyum ne bileyim hani birşeyler bekledim geldik çarpıştık gittik oldu üzüldüm açıkcası oralarda bir mekana geçebilirdik kilyosta çok güzel cafeler vardı veya en azından mekanda daha fazla kalabilirdik ama bu tarz işlerde hep bir lider arar gözlerim deselerdi gitmeyin daha takılacağız çay içip sohbet edeceğiz mesela ben kalırdım biz bir masa topluca gidiyoruz dedik gittik diğer masaya da gidiyoruz tanıştığıma memnun oldum dedim tamam dediler ;D

Etiketler

pancarmotorcu' Alıntı:
deniz oynarken çekecek kimse yoktu ,kendi makinalarımızla başlamadan önce ,amatörce fotografladık ??? ???

Hasan Beyyy ;
Sizdede her marifet var... Off roadculuk var , fotoğrafçılık var , pintboll vs.... Maşallah Maşallah
Paylaşım için teşekkür ederim fotograflar çok güzel...

benim mermiler bitti,devre arasında patlamamış mermileri topladım ve kullandım beleşe geldi yani. ;D ;D

UFUKK' Alıntı:
yessssssssssssss. ;) :D

ya ben aslında kırmızı takımdan fena korkmuştum dedim bunlar deneyimli bizi parçalarlar siperlerden kafamı çıkartmıyordum lakin hiç beklediğim gibi olmadı acep çaylaklar mı şanslı günündeydi ;D

biz zaten bayrampaşalı olarak 6 kişi ilk defa oynadık yoksa maviler,de bir şey yoktu biz acemiydik ama tecrübe edindik. ;D

pancarmotorcu' Alıntı:
can nerdesin sen,birdahaki sefere senide bekliyoruz,2 aracın olmuş hayırlı olsun

Abicim Yeterki müsait olayım sizinle her yere gelirim.. Fotoğraflardan gördüğüm kadarıile iyi eylenmişsiniz...
Arwin galiba vuruldu.. ;D ;D ;D net.te göremiyorum..ne yaptınız arwine ? gömdünüz mü ?... ;D :D ;D :D :D :D

Valla iki tane 4x4 oldu... hondayı oto pazarına götürecektim . hanım izin vermedi.. sattırmam diyor.. hayırlısı bakalım.

arwin saklandığı yerden hiç yerden çıkmadiki vurulsun. :D ama pancarı kafadan fena şişlediler kaskı deldi geçti. ;D

yok ama evde koma halinde yatıyordur fena yoruldu eeeee her şeyin bir ilki vardır ya. ;)

yoğun tedavi uyguladım,vaziyeti azda olsa topladım.azmin gücü yani.eğitim zayiatı diyelim kırmızı takım sağolsun. ;) :D SEVAL sağolsun bana bir ilki yaşattı gelemem falan dememe rağmen tekrar teşekkürler seval ne zaman gidelim bir daha bakim de bana. ;)

UFUKK' Alıntı:
boyan bittiğinde silahı kaldırıp oyun alanının dışına çıksana tabi saldırırlar. ;) :D

ceza sahasında dümdüz çamura uzanmıştım silahımada başımı dayamıştım ;D çok kaptırdım kendimi zannımca çıkmak istemedim alandan :p

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR