Gezenbilir Off-road Tanışma Etkinliği (24 Kasım 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 178
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,804
Ynt: Gezenbilir Off-road Tanışma Etkinliği (24 Kasım 2013)

Bende çıkan koordinat bu şekilde

Rota

Etiketler

dturan' Alıntı:
Yarın (cuma) sarıyer ve kemerburgaz civarları için sağnak yağış bekleniyor. :D

http://www.meteor.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=SARIYER#sfB ;D ;D

Ballı kaymak tatlısı yani :smiley: daha ne olsun? Dün gece de yağdı biraz, yerlerde hafif çamurlar olacak inşallah.

TDV6' Alıntı:
Mert Bey merhaba, daha önceki cevabınız için teşekkür ederim. Koordinatları incelerken birşey dikkatimi çekti, sizin verdiğiniz koordinatlar: 41°14'37.09"K - 28°55'46.41"D şeklinde. Bunları Google Maps'te aradığım zaman benim karşıma bambaşka biryer çıkıyor (resmi ekte) . Acaba ben mi bir yerde yanlış yapıyorum? İlk defa Çiftalan'a geleceğim ve aynı gün çok yakın bir yerde yarış organizasyonu var. Yolu rahat bulabilmek için önerebileceğiniz bir mihenk taşı, bir dönüş bir tarif var mıdır? Teşekkür ederim.

Onur bey merhaba, google maps'ten Çiftalan'a yol tarifi alın, Kemerburgaz'ın çift yolundan tali yola girdikten yaklaşık 10km sonra sağa dönün yaklaşık 1km sonra sağ yola sapın 300m sonra etkinlik alanındasınız.

Mert Bey, Derya Bey ve Tarkan Bey (gerçek adınız buysa tabii:, Atıl Kurt'u görünce;)), teşekkür ederim:smiley:

aramıza yeni katılan herkese selamlar hoş geldiniz aramıza

s.a mert bey ozcan mutlunun yanına lingform adımı yazablirmisin ?teşekkür

Merhaba. Kısmetse bende bir kaç arkadaşımla mangalı tiguanın bagaja koyup gelicem :smiley: bu aranıza ilk katılımım olucak inşallah keyifli bi gün geçiririz siz abilerimle :smiley:

TDV6' Alıntı:
Mert Bey, Derya Bey ve Tarkan Bey (gerçek adınız buysa tabii:, Atıl Kurt'u görünce;)), teşekkür ederim:smiley:
:D :D :D
Atıl bizim ufaklığın ismi. Arazide, çamur falan görünce, biz O'na "Atıl Kurt" diyoruz, O da hemen çamura atılıyor.. Engel falan görünce de "Atıl" diyoruz, aşabilirse aşıyor, aşamazsa takılıyor. Olayımız bu yani, bu şekilde..
Ayrıca grubumuzda ki tüm araçların birer ismi mutlaka vardır. Hatta en az bir ismi.
Örn.: Çamur Kurdu 1, Hızlı Samurai, Çamur Kurdu 2, Atıl Kurt, Çarpık Bacak, Standartları Yüksek Jimny, Çamur Kuzusu, Uzun Kurt, Genç Kurt, Yaşlı Kurt vb. gibi üyelerimiz var.. ;D ;D ;D
Ha bu arada gerçek adım "Dinçer".
Tarkan diyenleri de yadırgamıyorum. (Dikkat! "Tevetoğlu" ile karıştırılmaya yalnız.) ;D ;D ;D

Herkese Merhaba, bende yeni bir katılımcı olarak 4 kişi sizinle pazar gününe gelmeyi istiyorum. Ancak daha onceden boyle bır organızasyona katılmadıgım ıcın ne gerekır ne lazım olur saat kacta bulusulunacak veya oraya ulasıldıgında yapılması gereken bırsey var mı bılmıyorum.. Konu ıcın yardımcı olursanız sevınırım şimdiden teşekkür ederim.. :smiley:

Eşi ile gelen var mı sorusuna Biz 4 kişilik ailemiz ile geliyoruz. Ben, Eşim, 5,5 yaşındaki oğlumuz ve Rhino ile geliyoruz...

Fakat bu durumda Cumartesi den kamp değil Pazar günü sabah erken saatlerde katılacağız.

şu bahsettiğiniz 200 metrelik yerden tiguan geçer değilmi yağmur da olucak sanırım uğraştırmıyım sonra sizi

mertleon' Alıntı:
şu bahsettiğiniz 200 metrelik yerden tiguan geçer değilmi yağmur da olucak sanırım uğraştırmıyım sonra sizi

Sen gel Mert :smiley:
Zaten olayimiz yardimlasma . Takilirsan gelir aliriz seni.

botiara' Alıntı:
01- Mustafa Taştemir
02- Derya Turan
03- Tarkan ve Atıl Kurt
04- Mert Kiğılı
05- Hasan Çalışkan
06- Arman & Mine Boyacı
07- Sedat Açıl + 4
08- Türkan & Reha Yurdakul
09- Burak Dokur
10- Uğur samurai
11- Serkan Efe
12- Mustafa
13- Selçuk
14- Serdar Tanriverdi + 1,5
15- Nejat Kurtkaya
16- Emre Özükan-Doğukan Kıroğlu
17- Ufuk Orcan
18- İbrahim Yeter
19- Ender Kurutlu
20- Mustafa (hakdanefe)
21- Ozcan Mutlu
22- Birkan Ertorer
23- Kaan Yazici
24- Kaan Yazici
25- Şenol Alpaslan
26- Naci Doğancı
27- Mehmet Can Akyıldız
28- Zeynep Kara
29- Onur Baykara+1
30- Serkan Eren
31- Taner Eraslan
32- Serhat Genç
33- Efe Karaismailoğlu +2
34- Emre DÖNMEZ +?
35- Ömer SÖKMEN
36- Tarik Bay + 1
37- Macit+Ati
38- Gökhan Yavuz+2
39- Mahmut K. Ergin+1
40- Akın ÖKSÜZ +2
41- Ali Görgü
42- Alper HEPGÜR + 5 TOPLAM 6 ATV
43- Bekir Gümüş
44-Selim Küçük
45-Gökmen Göksu
46-Selçuk
47-Emrah Pamuk + 2

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?action=post;topic=98899.90;last_msg=1293247#ixzz2lGSKzcmz

48- Ayça - Önder
(Aslında kampa gelecektik ama frenlerde problem çıktı. C.tesi akşamına yetişmemiz pek mümkün görünmüyor. Nasipse pazar ordayız)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri