Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pandipieri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,927
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

Çok güzel haberler var.

İzmir'de ki off roadçı arkadaşların desteklerine ihtiyacımız var.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

TezzMertek' Alıntı:
Çok güzel haberler var.

İzmir'de ki off roadçı arkadaşların desteklerine ihtiyacımız var.
ne demek....hangi konuda yardım edebiliriz.?

Tebrik etmenin otesinde birseyler de yapabilmeyi cok isterdim ancak o tarihte vatandan uzak olacagim.

Simdiden elinize saglik.

mrdnmz' Alıntı:
Tebrik etmenin otesinde birseyler de yapabilmeyi cok isterdim ancak o tarihte vatandan uzak olacagim.

Simdiden elinize saglik.
düşünerek istemen bile bize destektir. teşekkürler...

Ellerinize, kollarınıza, emeğinize sağlık... Çok güzel bir düşünce ve harika bir organizasyon. Umarım diğer ilerde de benzerleri gerçekleştirilir... Böylece zaten bir iki günü zor bir araya getiren bizler kendi illerimizde bu manevi hazzı yaşayabiliriz...
Saygılar sunuyorum...
C.C.

ccanlioglu' Alıntı:
Ellerinize, kollarınıza, emeğinize sağlık... Çok güzel bir düşünce ve harika bir organizasyon. Umarım diğer ilerde de benzerleri gerçekleştirilir... Böylece zaten bir iki günü zor bir araya getiren bizler kendi illerimizde bu manevi hazzı yaşayabiliriz...
Saygılar sunuyorum...
C.C.
teşekkürler coşkun bey, gönüller bir....

bu konuya bir işaret koyalım
ankara ,istanbul şimdide izmir haydi hayırlısı.

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
bu konuya bir işaret koyalım
ankara ,istanbul şimdide izmir haydi hayırlısı.

Biz geçen sene de yapmıştık Orhan bey.

outlaw06' Alıntı:
Herkesin kutlu doğum haftasını ve cumasını kutlarım.Hayırlı cumalar iyi insanlar:smiley:
bilmukabele dostum bilmukabele...

hocam nasıl gidiyor çalışmalar.
sağlıkta bir aksaklık olmazsa biz erco ve ben liste başıyız.
konuyu sıcak tutmak adına yazmak gereğini hissettim.
SELAMLAR.

Sevgili Dostlarimiz ve Gezenbilir Ailesinin Değerli Üyeleri...

Sizlerin de bildigi gibi bu tarz etkinlikler bir kac kisinin degil bir cok ayakli ornegin platformlarin , derneklerin, gruplarin ve topluluklarin katkilari ile yapilmaktadir. Biz gezenbilir ailesi ve basta bu etkinligi baslatan Seval Duban arkadasimiz olmak uzere bir kac yildir gonulluluk esasina gore otizm farkindalik ayi kapsaminda etkinlikleri yurutmeye caba sarfediyoruz. bu etkinlige katilan herkes hatta katilmayip sadece forumda destek veren ve iyi dileklerini yazan dostlarimiz dahil olmak uzere herkes isini gucunu birakip bu baslik altinda kucuk de olsa bir katki koymak adina caba sarfetmektedir. Organizasyon sirasinda ise maddi manevi biz gezenbilir ailesi bu olusumda tum benligimizle yer alip insanlik icin kucuk de olsa bir adim atabilmek icin itme kuvveti yaratmaya calisiyoruz. ancak heryerde oldugu oldugu gibi burada da cesitli etkenler ve nedenler, bu organizasyonun yapilmasina engel olmak icin elinden geleni goreli olarak belki farkinda olmadan belki bilincli olarak yaparak etkinliğin bizim disimizdaki nedenlerden dolayı iptal edilmesine neden olmustur... sizlerden herkes adina basta kendim olmak uzere ozur diler, gelecekte bu tarz hatalarin yapilmamasi icin cok daha fazla caba sarfedecegimi kisisel olarak garanti ederim... Buyuk ihtimalle buradaki yanlis bu tarz cok ayakli organizasyonlarda ayaklarin demografik yapisini anlamakta gucluk ceken benden (organizasyonu ustlenen kisi olarak) kaynaklanmaktadir... Bu aksaklik icin tekrar herkesten cok ozur dilerim basta kendim ve tum arkadaslarim adina...

Serkan SAYGAN

evet hocam...
sizinle aynı duyguyu paylaşıyorum. malesef esas olan çocuklarımız olduğu unutuluyor. üzüntünüze katılıyorum. arkadaşlardan da özür diliyorum. çok üzgünüm. ama çocuklar hepimizin....

makam ve benlik sevdası.
ehliyete haiz olmayanlara iş teslimi benzer birçok girişimi gelişimi.
toplum yaraına iş yapma sevdasını gursakta bırakmıştır.
bizler aynı samimiyette olanlar sizi ve sizin gibi düşünen arkadaşları kucaklamaya devam edeceğiz.

Engel olanlar, bu çocukları gördüklerinde kendilerinden utanırlarmı acaba? Yazıklar olsun.
Yinede çabalarınızı alkışlıyorum arkadaşlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri