Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pandipieri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,921
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

Güzel başlamıştı, gereksiz nedenleren bitti ok ama merak ettiğim ;neden bu kadar çabuk vazgeçildi?Emek veren herkesi tekrar tebrik.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

cabuk vazgecilmedi, cok ugrasildi cabalandi, oraya buraya kosturuldu sonra vazgecildi. sitede bir mesajla bildirilmesi cabuk vazgecildigi anlamina gelmez...

Merhaba arkadaşlar,
Şimdi burdan bu engelleyicilere birşey demek geliyorda (kınayla ilgili söz) beni ayıplarsınız.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

outlaw06' Alıntı:
Güzel başlamıştı, gereksiz nedenleren bitti ok ama merak ettiğim ;neden bu kadar çabuk vazgeçildi?Emek veren herkesi tekrar tebrik.
tebrik için teşekkürler....
serkan hocamında dediği gibi 1 mesajla bitirilmedi bu etkinlik. en az 20 günlük uğraşı sonucu bitirildi. 2 ay öncesinden başladı görüşmeler çabalar. ama son 20 gündür bilardo topu gibi ordan oraya pasladılar bizi. a--b, b--c, c--d ye pasladı. arada pinpon topu gibi oldu serkan hocam. 1 kurum hariç. o kurum sonuna kadar desteğini esirgemedi. sonunda ikilem ve küskünlükler olmaması için iptale karar verildi. bu karar çokta kolay olmadı. sevgiyle kalın....

Gayet iyi biliyorumki.
Şahsende tanıştıtğım tanımaktanda mutlu olduğum iki arkadaşım elden gelenin iyisini yaptılar.
Bir başka güzel işte görüşmek dileğiyle.

NİVACI' Alıntı:
Gayet iyi biliyorumki.
Şahsende tanıştıtğım tanımaktanda mutlu olduğum iki arkadaşım elden gelenin iyisini yaptılar.

tesekkur ederiz burhan amca, levent coook guzel ozetlemis aynen dedigi gibi oldu 2 ay oradan oraya zipladik :smiley:

NİVACI' Alıntı:
Gayet iyi biliyorumki.
ellerinden öperim burhan amca...

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Şimdi burdan bu engelleyicilere birşey demek geliyorda (kınayla ilgili söz) beni ayıplarsınız.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.
olsun ustam... boşver.
biz yine aynı gezenbilir iz.

bundan sonra yapılacak yada tertiplenecek faaliyetlerde serbaş gezenbilir olacak. davete icabet edecek olan gelir. etmeyen olsa bile bizim ailemiz bize yeter.
bu düşünceme ne dersiniz.?

levent ozelden mesaj atmistim aldin mi? sana ulasamiyorum...

Emeğinize, yüreğinize sağlık; bir sonraki etkinliğinize Beni yazın... Allah'tan zeval gelmezse maddi manevi ve etkinlikte fiziki olarak orada olacağım... Dediğiniz gibi "Biz bizi biliriz; biz bize yeteriz" Kimseyi karıştırmadan bu seferki kötü tecrübeyi avantaja çevirerek Harika bir organizasyon olacağına yürekten inanıyorum. Sğlıcakla kalın
C.C.

ccanlioglu' Alıntı:
Emeğinize, yüreğinize sağlık; bir sonraki etkinliğinize Beni yazın... Allah'tan zeval gelmezse maddi manevi ve etkinlikte fiziki olarak orada olacağım... Dediğiniz gibi "Biz bizi biliriz; biz bize yeteriz" Kimseyi karıştırmadan bu seferki kötü tecrübeyi avantaja çevirerek Harika bir organizasyon olacağına yürekten inanıyorum. Sğlıcakla kalın
C.C.
teşekkürler...

Ynt: Gezenbilir Off-road Grubu Otizmli Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

2 sene üzerine konuyu hortlatıyorum gerçi ama diğer konulardan farklı olduğu için içim rahat... nedir an itibariyle durumunuz? bu sene birşeyler yapabilir miyiz? konuşalım, planlayalım mı?

Ynt: Gezenbilir Off-road Grubu Otizmli Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

cagalazade' Alıntı:
2 sene üzerine konuyu hortlatıyorum gerçi ama diğer konulardan farklı olduğu için içim rahat... nedir an itibariyle durumunuz? bu sene birşeyler yapabilir miyiz? konuşalım, planlayalım mı?

Merhaba,
Otizm Derneklerinin konuya ilgi duymaması sebebiyle geçen yıl etkinliği yapmadık.
Tutumları değişmediği için bu sene de yapılmayacak büyük ihtimal.

sevalin dediklerine katiliyorum, buyuk olasilik bu yil da bir etkinlik olmayacak malum nedenden dolayi

Peki Izmir gönüllüleri olarak baska neler yapabiliriz ya da yapılmasını saglayabiliriz sizce? Mutlaka biseyler olmalı fayda saglayabilecegimiz ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri