Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 470
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

pandipieri' Alıntı:
gelirken afyondan sucuk isteyen var mi :smiley:......?

Aslında iyi olurdu ama size bir yer tarif edeyim oradan alabilirseniz sevinirim oranın sucuğu natureldir hiç bir kimyasal katkı hile vs olmaz Afyonda PTT nin çapraz karşısında Şekerbank vardır onun hemen arkasında da Gül Kasabı bu kasabın sucuğu çok kalitelidir hem de fiyatı makuldür bildiğim kadarıyla sucuk imalatçıları bile bazen eşlerine dostlarına ordan hediyelik sucuk alırlar ;D

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

THE FARUK' Alıntı:
Sevgili Faruk abimiz Kars yolculuğunuzda olduğu gibi böyle hayırlı işlerde bütün güzel temennilerimiz vede dualarımız sizlerle.
Yolunuz ,yollarınız açık olsun, Mevlamız bu rahatsız kardeşlerimize acil şifalar versin.Kiminin duası ..........

Gezenbilir OTSTK111

Evet son gelişmelerden sonra...
:smiley:

--Ankara Katılımcıları-- Aracında misafir edebileceği kişi sayısı

01- Zerrin Yiğiter
02- Yavuz Çelikel Suburban 5 kişi
03- Mustafa Arslankurt Terios
04- Eren Balaban CJ5
05- Mustafa Tezel Suzuki Vitara
06- Cihanülker LC 100 3 kişi
07- Çiğdem
08- Tolga ve Meltem G.Vitara
09- Can Pektaş Hyundai Galloper 3 kişi
10- Kerim Alöç Pajero
11- Murat ZJ
12- Necmi ZJ
13- Ufuk Özkan
14- MKGCanan Defender TD5 2kişi
15- Y.Yavuz Discovery I 1 kişi
16- Ç.çağlar LC 80 2 Kişi
17- HSB Discovery I
18- kerem Niva 1-2 kişi
19- Atilla-Nigar-Elif WJ
20- Alfonse (Sadece Pazar) Grand Cherokee Öncelikle 3 Otizim Hastası ve/veya yakınları
21- Cevdet Kia Sorento
22- Necmi Binek araç
23- Zümrüt-Gülsüm (2kişi)
24- H.Tekmen (2 kişi) Binek araç 2 kişi
25- Bahar - Tarkan Binek araç
26-Orkun Yüksel Chevrolet Suburban
27- Onur Kolçak Discovery I

--İstanbul katılımcıları--

01- Orhan Bıyıklı Defender 110 6 kişi
02- Bulent Aytemiz Nissan Navara 2 kisi
03- Kursad Ergan Discovery 2 TD5 2 kisi
05- HüseyinAkbulut Defender TD5 2kişi
06- Burak Akkan Toyota Corolla
07- Erkan Baydemir&Ayşegül Baydemir&Minik Ayşegül Baydemir
08- Sevtap Dilek Çimen Defender 90

--Osmaniye Katılımcıları--

01- Mete Gürel

--İzmir Katılımcıları--

01- Mustafa Demirel Vitara 1 Kişi
02- Ulaş Tamer Skystar 3.2 2 Kişi
03 - Serkan SAYGAN Toyota Vx100 ??

--Antalya Katılımcıları--

01- Faruk & Sahra KAYHAN GMC Denali Misafir 3 kişi
02- Barbaros & Nihan Sayıl Navara Misafir 3 kişi
03- Yusuf Erdem Toyota VX 80 Misafir 4 kişi
04- Osman & Nurlan Nissan Misafir 3 kişi
05- Lokman Yavuz Hilux Misafir 3 kişi
06- Nuri Tetik Jeep Misafir 2 kişi
07- Ahmet Demir Toyota VX 80 Misafir 3 Kişi
08-Tuğsan Dal Mahındra Misafir 3 Kişi

--Kayseri Katılımcıları --

01- Ertugrul Açıkgöz Defender Misafir 3 kişi

--Konya Katılımcıları--

01- Yahya Torun Disco I

--Tekirdağ Katılımcıları--

01 - Fatma

--Düzce Katılımcıları-- (sadece Pazar günü)

01- Serkan Tut G.VİTARA 2 KİŞİ
02- İsmail Aydın SKYSTAR 2 KİŞİ
03- Turhan Yaman L200 2 KİŞİ
04- Cemil Yiğit NAVARA 2 KİŞİ
05- Zafer Altınışık G.VİTARA 2 KİŞİ
06- Ferdi Kılıçoğlu HİLUX 2 KİŞİ
07- Mustafa Sarıahmet Tucson 2 KİŞİ

--İzmit Katılımcıları--

01- Yunus Bager

Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi pazar günü üniversite sınavı var. Bizim toplanma ve konvoyun şehir içinde ilerlemesi esnasında onlar hala sınavın ortasında olacak.

Şehir içinde konyov da insanlar gaza gelip KORNA çalmaya başlıyor. Ve bunlar birbirini tetikliyor. Kendimden biliyorum, dışardan gelen gürültü beni acayip rahatsız etmişti.

Güzergahı bilmiyorum . Nerdeyse tüm okullarda sınav oluyor. Bir okul yanından geçecek olabiliriz. Tüm şehir içi güzegah boyunca konvoyda KORNA çalmayalım derim. Konvoy kurallarına lütfen bunu ekleyelim.

.com' Alıntı:
Aslında iyi olurdu ama size bir yer tarif edeyim oradan alabilirseniz sevinirim oranın sucuğu natureldir hiç bir kimyasal katkı hile vs olmaz Afyonda PTT nin çapraz karşısında Şekerbank vardır onun hemen arkasında da Gül Kasabı bu kasabın sucuğu çok kalitelidir hem de fiyatı makuldür bildiğim kadarıyla sucuk imalatçıları bile bazen eşlerine dostlarına ordan hediyelik sucuk alırlar ;D

gectigim saatlerde acik olursa seve seve alirim tabiki :smiley:

msmt' Alıntı:
Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi pazar günü üniversite sınavı var. Bizim toplanma ve konvoyun şehir içinde ilerlemesi esnasında onlar hala sınavın ortasında olacak.

Şehir içinde konyov da insanlar gaza gelip KORNA çalmaya başlıyor. Ve bunlar birbirini tetikliyor. Kendimden biliyorum, dışardan gelen gürültü beni acayip rahatsız etmişti.

Güzergahı bilmiyorum . Nerdeyse tüm okullarda sınav oluyor. Bir okul yanından geçecek olabiliriz. Tüm şehir içi güzegah boyunca konvoyda KORNA çalmayalım derim. Konvoy kurallarına lütfen bunu ekleyelim.

Evet güzel bir ikaz Mustafa bey konvoy esnasında da telsizlerle ikaz yapılır unutan arkadaşlara.

msmt' Alıntı:
Arkadaşlar,

katıliyorum Mustafa, Otizm'e dikkat çekelim derken, sınavda olup,
geleceği için ter döken kişilere rahatsızlık vermeyelim... güzel düşünmüşsün...
8)

msmt' Alıntı:
Arkadaşlar,

Teşekkürler Mustafa Bey, uyarı çok yerinde. Sadece sınav günü değil, yerleşim birimlerinde konvoy halinde ilerlerken hiç bir zaman korna çalmayalım, insanları rahatsız etmeyelim. Selamlar.

msmt' Alıntı:
Arkadaşlar,

Uyarınız ,geçekten çok yerinde ve zamanında oldu tüm arkadaşlarımızın bu önemli ikazı dikkate alacağından eminim.

alabildigim kadar alırım sucuk :smiley: ama dedigim gibi gectigim saatlerde acik olursa :smiley: ben kaciyorum herkese iyi aksamlar yarın gorusebilmek dilegi ile...

arkadaşlar merak etmeyin ,ankara içinde atılacak tur çok kısa tutulacak ,araç sayısı fazlalığı , konvoyun şehir içinde zor ilerlemesi , üniversite sınavının verdiği trafik yoğunluğu ,sebebi ile ,buluşma noktasından çıkıldıktan sonra ,çok kısa bir tur ardından ,direkt kamp alanına yönleneceğiz, bilginize , pazar günü buluşma noktasında ,ufuk abi ve mgk mustafa abi konvoya liderlik yapacaklardır , ben kamp alanında bir gece evvel kamp atan misafirlerim ile sizleri bekliyor olacağım şimdiden iyi eğlenceler

Bu sefer engelleri Otistik çocuklar için aşacağız.

İLGİ Otistik Çocukları Koruma Derneği ile ortaklaşa yürüteceğimiz bu etkinlikte araçlarımıza Otistik kardeşlerimizi davet ediyor olacağız.

Tüm Off road ekibini bu özel günde yanımızda görmek bizi çok mutlu edecek.

Tarih: 10 Nisan Cumartesi Kamp yapmak isteyenler Güvenç Köyün de buluşuyor

11 Nisan Pazar Otistik Çocukları da alarak Güvenç Köyüne gidiliyor

Buluşma Saati: 10:30

Buluşma noktası: Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Açık OPtopark Alanı

Etap: Ankara - Güvenç Köyü Göleti

Ankara içinde küçük bir tur atılacaktır, sonra Güvenç Köyüne geçilecektir

Buluşma noktamız olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Açık Otoparkı Google Earth görüntüsü..

Kolay ulaşım için Gençlik Parkı ve Ankara Tren Garı noktalarınıda işaretledim ayrıca koordinatları nıda veriyorum

32°50'55.70"E Boylam

39°56'5.74"K Enlem

cihanülker' Alıntı:
Buluşma noktamız olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Açık Otoparkı Google Earth görüntüsü..

Kolay ulaşım için Gençlik Parkı ve Ankara Tren Garı noktalarınıda işaretledim ayrıca koordinatları nıda veriyorum

32°50'55.70"E Boylam

39°56'5.74"K Enlem

Cihan telsiz frekanslarımız nasıl olacak herzamanki gibi

CB 25 FM
PMR 5 mi olacak

İstanbul Yolu E5 den geldiğinizde hiç bir tarafa sapmadan Gençlik Parkına kadar dümdüz geliyorsunuz. Daha sonra sağa girip, Büyük Tiyatro aynı zamanda Opera binası yanından sağa girdiğiniz zaman CSO solda kalıyor, Tren Garı önünden sola dönerek buluşma noktamıza geliyorsunuz..

Otobandan geldiğiniz zaman Otoban çıkışından şehir merkezine girdiğinizde yine E5 devamı olan İstanbul Yolu'na girmiş oluyorsunuz, devamında yukarıda anlattığım yolu izliyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri