Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 387
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,567
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

Tekrar bakarken fotoğraflara çalan müziğim ,benim gözümle bakan insanların hüznünü anlattığına inanıyorum.

Faruk Bey anısına.

[attachment=1]

Ekli dosyalar

• 01 islero.rar
    4.8 MB · Görüntüleme: 167

Etiketler

Düzenlenen etkinlikten haberim olamadığı ve her türlü destekten uzak kaldığım için gerçekten çok pişman ve üzgünüm. Neyse ki gözlerim, ülkemizin ( gezenbilir ' in ) güzel insanlarının varlığını öğrenmekle üzüntü yerine mutluluktan yaşardı.
Sizler çok sağolun ! Güler yüzlü güzel insanlar...
Umarım yine atlamam da yenilerine her anlamda katılma ve destek şansım olur.

Eğer doğru anladıysam Karadeniz' le ilgili olarak bir düzenleme yapılıyor. Ayrıntılı bilgi var da, ben mi gözden kaçırdım, yoksa henüz çok yeni bir düzenleme mi ?

Katkılarımızı nasıl yapacağız ?

Yaptıklarınız ve yapacaklarınız için sonsuz teşekkürler.

Çok anlamlı bir proje. Beni etkiledi. Bir dahakine yeni bir gezenbilir üyesi olarak ben de katılmak isterim mutlaka. Projeyi yaratan ve sürdüren herkese teşekkürler...

ufukozkan' Alıntı:
Bir tekrar yaptım Baştan sona ...........

Ufukçuğum ancak bu kadar olur , bu mesajı görünce tüylerim diken diken oldu... çünkü öğlen arası gezinirken bende okudum , fotoğraflara baktım....hepinizin kulaklarını çınlattım :D :D :D

aozturk' Alıntı:
Ufukçuğum ancak bu kadar olur , bu mesajı görünce tüylerim diken diken oldu... çünkü öğlen arası gezinirken bende okudum , fotoğraflara baktım....hepinizin kulaklarını çınlattım :D :D :D

Ben de görünce şaşırdım, güncel olmasına.
Sonra baktım yavaş yavaş.
Özledim o günleri.
Ne iyi yapmışız da gitmişiz. İnşallah tekrar etmek nasip olur yine.
Ne güzel bir ekiple gidip ne güzel anlar yaşamışız.
İnsanın başına böyle güzel şeyler çok nadir geliyor.
Çok şanslıyım sizleri tanıdığım için :smiley:

SEVAL' Alıntı:
Ben de görünce şaşırdım, güncel olmasına.
Sonra baktım yavaş yavaş.
Özledim o günleri.
Ne iyi yapmışız da gitmişiz. İnşallah tekrar etmek nasip olur yine.
Ne güzel bir ekiple gidip ne güzel anlar yaşamışız.
İnsanın başına böyle güzel şeyler çok nadir geliyor.
Çok şanslıyım sizleri tanıdığım için :smiley:

Sevalciğim,
Aslında belli bir amaç için kısa bir süre birlikte olduk ama yıllardır tanışıyor gibiyiz. İnanki öyle bir yer kaplıyorki beynimizde her aklıma geldiğinde bende müthiş bir duygu fırtınası başlıyor , tüm ekip süperdi . Anılar ,çocuklar, Faruk herşey akıp gidiyor gözümün ucundan.
Kimbilir kısmet bakarsın yaparız bir proje daha ;)

Gercekten hayatımda yaptıgım en iyi seylerden biriydi, hatırladıkca duygusallasiyorum.ekip muhtesemdi.

Yüreginize saglık. Topigi daha önce görmedigim ve katkı saglayamadıgım için çok üzgünüm. Karsta görev yapmış ve bölgeyi azda olsa tanıyan birisi olarak yapılanların çok anlamlı odugunu düşünüyorum.

Saygılarıma,

arkadaşlar erdoğan hocam ile birlikte ocak şubat ayları içerisinde çıldır gölünde bir etkinlik düşünüyoruz yarış extrem kamp felan bunun içerisine ufak bir proje sığdırabilirmiyiz mesela bir veya bir kaç okul ne dersiniz ?

ata036' Alıntı:
arkadaşlar erdoğan hocam ile birlikte ocak şubat ayları içerisinde çıldır gölünde bir etkinlik düşünüyoruz yarış extrem kamp felan bunun içerisine ufak bir proje sığdırabilirmiyiz mesela bir veya bir kaç okul ne dersiniz ?

Neden olmasın ?
Ama bu sefer giysi değil kitap yardımı yapalım.
Ne dersiniz ?
Ya da okulların farklı ihtiyaçlarını karşılayalım.

SEVAL' Alıntı:
Neden olmasın ?
Ama bu sefer giysi değil kitap yardımı yapalım.
Ne dersiniz ?
Ya da okulların farklı ihtiyaçlarını karşılayalım.

biz her türlü hazırız yapacağımız etkinliğin içine bunuda dahil edelim diyorum kitap da olabilir ve sosyal sorumluluk projesini faruk abinin anısına olmasını isterim mümkünmüdür sizcede 1 enfazla 2 okul olsun bu sefer

Tarıkcım,
Çok da güzel olur Faruk ağabeyin anısına yapmak.
Siz güzergahı belirleyin ben de okulları araştırayım.
Hangi bölgede olsun okul ?

Belki işinize yarar bu güzel etkinliğinizde diye bende bir bilgi vereyim dedim gençlik ve spor bakanlığınında 5-6 ocak tarihlerinde düzenlediği Sarıkamış şehitleri anma yürüyüşü var. Sarıkamışta. İnşallah işinize yarar. sevgiler...

60500 411239542283224 932688494 n

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.