Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 387
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,399
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

dalyan' Alıntı:
Merhaba
Tarık arkadaşım seni daha önceden farketmiştim.Bir şekilde bir platformda nasıl olsa karşılaşacağımızı biliyordum,kısmet burasıymış :smiley:Eyvallah toprağım.
Ayrıca ben henüz yeni gezenbilir'cilerdenim,şimdiye kadar bir etkinliğe katılma imkanım olmadı.Seval hanım Karadeniz için etkinlik düzellediğinizin farkına varmıştım.Zaten Karadenize hiç gitme fırsatı bulamamıştım.Yaza Karadenizden başlayıp tüm Türkiye'yi kapsayacak gezi planım vardı.Yaz olmasada böyle bir etkinlik için güzel bir vesile olacağını düşünüyorum.Saygı ve sevgilerimle.

merhaba toprağım sen yeterki gel KUTSAL TOPRAKLARA (KARS) kardeşin karşılar seni burada ;)

Etiketler

Baba memleketinde senin gibi bir dostun olması sevindirdi beni çok teşekkürler.En son 1987 yılında yaş tahsisi yaptırmak için gelmiştim,Kars Ardahan arasında mekik dokumuş en sonunda amacıma ulaşmış 18 yaşında askere gitmiştim.Hayırsız bir hemşerinim,eşimde söylenip duruyordu zaten Kars'a götürmedin diye.Ne bileyim valla kısmet değilmiş demekki.Ama nasipse en geç bu yaz kesin geliceğim,hasret gidereceğim ata toprağımla.Geldiğimde görüşmeyi bende çok isterim,misafirperverliğimiz zaten meşhurdur,senin sıcak samimi ve içten davetin zaten bunu gösteriyor eyvallah.

Seval hanım,sitenin yeni üyesiyim ve siteyi gezerken grubunuzun projesi bana doğru yerde olduğumu kanıtladı.Bir eğitimci olarak teşekkürlerimi sunuyorum,tebrik ediyorum . Doğrusu aranıza daha önce katılıp,projenizde yer almayı çok isterdim. sevgiler.

aytül' Alıntı:
Seval hanım,sitenin yeni üyesiyim ve siteyi gezerken grubunuzun projesi bana doğru yerde olduğumu kanıtladı.Bir eğitimci olarak teşekkürlerimi sunuyorum,tebrik ediyorum . Doğrusu aranıza daha önce katılıp,projenizde yer almayı çok isterdim. sevgiler.

Çok teşekkür ederim ilginize.
Aramıza hoşgeldiniz.

Merhaba Tarık kardeşim.
Mesajını okudum. Fakat bu aralar çok yoğun bir süreç yaşıyorum.
O yüzden değerlendirip cevap yazamadım.
Teklifin üzerinde çalışıp sana en kısa zamanda geri dönüş yapacağım.
Sevgiler, selamlar :smiley:

SEVAL' Alıntı:
Merhaba Tarık kardeşim.
Mesajını okudum. Fakat bu aralar çok yoğun bir süreç yaşıyorum.
O yüzden değerlendirip cevap yazamadım.
Teklifin üzerinde çalışıp sana en kısa zamanda geri dönüş yapacağım.
Sevgiler, selamlar :smiley:

teşekkürler seval heyecanla yeni bir proje için hazır bekliyorum
bu hafta sonu neslihanla istanbula geliyorum müsait olursan görüşebiliriz

Bu yazıyı emeği geçen herkese geç iletilmiş bir özür ve bir teşekkür olarak değerlendirmeniz dileğiyle.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=42048.new#new

Bülent Bey,

Gerçektende hatırladıkça gurur ve sevinç duyduğumuz , hatırladıkça içimizi tarif edilemez birşeylerin ısıttığı bir proje çalışmasıydı. Bende bu ekibin bir elamanı olarak şunu söylemek isterim '' bu konuda kendisini sosyal sorumlu olarak gören o kadar çok insan var ki ne mutlu onlara '' yeter ki bu işleri organize edebilecek taşın altına elini sokabilecek yani bürokratik engellere çok fazla takılmayacak bir şekilde riske girebilecek insanlar olsun gerisi kolay ...... Kervan Yol - da düzülür.

Hepinize çok selam ve saygılar

Ahmet Öztürk

bu güzel projeyle tanıma fırsatı bulduğum gezenbilir ailesinin köşe taşlarından biri ,sevgili faruk abi aramızdan ayrıldı..
sıradan bir pazar günüydü.ta ki telefonum çalana kadar.sedattı (yol) arayan.faruk abinin trafik kazası geçirip aramızdan ayrıldığını söledi.
işte ondan sonrası bütün sıradanlığı alıp götürdü kalpte sızı ve elem kaldı..
hala bi şansım varmış gibi onu canlı tutmak için hatıralara sarıldım ama nafile..
hilal sultan deyişin hala kulaklarımda faruk abi.
ne güzel abimizdin sen..
mekanın cennet olsun..
nur içinde yat..

sarı çoraplı kız seni hiç unutmayacak...

nadja' Alıntı:
bu güzel projeyle tanıma fırsatı bulduğum gezenbilir ailesinin köşe taşlarından biri ,sevgili faruk abi aramızdan ayrıldı..
sıradan bir pazar günüydü.ta ki telefonum çalana kadar.sedattı (yol) arayan.faruk abinin trafik kazası geçirip aramızdan ayrıldığını söledi.
işte ondan sonrası bütün sıradanlığı alıp götürdü kalpte sızı ve elem kaldı..
hala bi şansım varmış gibi onu canlı tutmak için hatıralara sarıldım ama nafile..
hilal sultan deyişin hala kulaklarımda faruk abi.
ne güzel abimizdin sen..
mekanın cennet olsun..
nur içinde yat..

sarı çoraplı kız seni hiç unutmayacak...
ogün beraber yola çıkacaktın ve ben işim dolayısıyla kalmıştım çok koymuştu ama şimdi kahrediyor :'( :'( :'(

sizi çok iyi anlıyorum barbaros bey,insan sevdikleriyle daha çok vakit geçirmediğine hayıflanıyor böle zamanlarda..onu son görüşüm oldu o gezi benimde .
geçen hafta bursada toplantıklarını öğrendim oraya gidecektik.olmadı.nasılsa yine görüşürz demiştim içimden.nasılsa yine görüşürüz...
çok üzgünümm çokk çokkk.
çok zorr çokkk
allah ailesine,sevenlerine sabr-ı cemil versin...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR