Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 387
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,398
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

Nursel' Alıntı:
İkinci bölümü kaçırdım sanırım, kimse haber vermedi :(

Üzülmeyin biri yarın olmak üzere 3 defa tekrarı yayınlanıyor bildiğim kadarı ile

Etiketler

acemi80' Alıntı:
Üzülmeyin biri yarın olmak üzere 3 defa tekrarı yayınlanıyor bildiğim kadarı ile
Sevindim Mete bey. Yarın akşam kaçırmamaya çalışacağım :smiley: İlk bölüm yayınlanmadan önce hatırlatmalar yapılınca izleyebilmiştim :smiley:

Nursel' Alıntı:
Sevindim Mete bey. Yarın akşam kaçırmamaya çalışacağım :smiley: İlk bölüm yayınlanmadan önce hatırlatmalar yapılınca izleyebilmiştim :smiley:

Yarınki tekrar sabah saatlerinde olsa gerek bir araştırmakta fayda var ben sabah 9 diye hatırlıyorum ama emin değilim sizi yanıltmayayım

Aşağıdaki mesaj saat 8 civarında yazılmış

ozgursenyurt' Alıntı:
Şuan yaban tv de izcinin tekrarını seyrediyorum

acemi80' Alıntı:
Yarınki tekrar sabah saatlerinde olsa gerek bir araştırmakta fayda var ben sabah 9 diye hatırlıyorum ama emin değilim sizi yanıltmayayım
Teşekkürler, sabah saatinde ise hiç şansım yok. Yarın öğreniriz artık.

evet gerçekten ikinci bölüm güzeldi fakat sondaki o pilotları ve araçları çıkaramadım ben ::smiley:

ata036' Alıntı:
evet gerçekten ikinci bölüm güzeldi fakat sondaki o pilotları ve araçları çıkaramadım ben ::smiley:

Tarıkcım genele bakıp takılmayalım ayrıntılara..hepinizin tekrar emeğinize sağlık.

"Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Yollarında Yaban Tv'den Resimlerle" adlı başlıkta topladığım Yaban Tv'den alınan resimleri bu forumun muhabbetini dağıtmamak adına farklı bir başlık altında yayınlamaya çalıştım. O kadar insanın binlerce km'lik yol kat edip ve dondurucu ayazda bizzat yardımları kendi elleri ile dağıttıkları görüntüleri,resimleri ve ortaya konan emekleri , Ben ise oturduğum yerden zahmetsizce çoğaltmakla bir nebzede katkıda bulunmak istedim.
Saygılarımla

"Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Yollarında Yaban Tv'den Resimlerle" ile ilgli link ; http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=54588.new

Arkadaşlar olumlu olumsuz tüm eleştiriler için teşekkür ederim.Yoğun olmamdan dolayı siteye pek giremiyorum. ;D

2 sorun var sanırım.

1.ilk bölüm olmamış falan denmiş,takdir edersinizki yemek yenirken bile önce çorba vs sonra arasıcaklar,sonrada anayemek ve tatlılar yenir. Sanırım demek istediğim anlaşılmıştır.

2.Program sonunda yazılan yazılar(rollcptr)da bizim İzci ekibinin olması gayet doğaldır. Bizim çekirdek ekibimiz olduğundan kesinlikle değişmemektedir. Tüm programlarda bu böyle olmuştur.

Bu hafta kars son bölümü ile ekranda yer alacaktır.Ağırlıklı olarak kars genel ve ANI HARABELERİ olacaktır.

Saygı ve Sevgilerimle,

OKAN TOZUN

Kameraman arkadaşım Ercan ve ben Okan Tozun ayrıca sanada çok teşekkür ederiz mustafa bey çok koşturdun sağ olasın...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri