Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 387
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,597
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

euzlu' Alıntı:
keşke benim araç da Kars'taolsaydı o an, keşke taa en başından haberim olsaydı bu aileden ve organizasyondan, sizleri orada tesadüfen bulmasaydımda karşılıyor olsaydım Tarık beyle birlikte : )) neyse, darısı başka organizasyonlara artık, ister Kars'ta ister başka yollarda ve yüreklerde ......
inşallah ertuğrul bey sen aracını getir en kısa zamanda 7-8 ayda turgay abide geliyor 3 araç güzel bişeler yaparız artık mesela 9. ayda sivasa gidiyorum ben gelirsen peş peşe gidelim ;D

Etiketler

ata036' Alıntı:
inşallah ertuğrul bey sen aracını getir en kısa zamanda 7-8 ayda turgay abide geliyor 3 araç güzel bişeler yaparız artık mesela 9. ayda sivasa gidiyorum ben gelirsen peş peşe gidelim ;D

aracı muhtemelen 2 hafta sonra getiriyorum o tarafa : )) bu arada her an disco II veya ZJ Laredo'ya geçiş yapabilirim (Cihan bey epey hayal kırıklığına uğrayacak bu lafın üzerine ama ...), uygun alternatif bakıyorum aslında, kısmet, olmazsa da bununla takılırım peşinize, yalnız geçen sizi Ani'de görmüşler, tarif edenlerin yalancısıım "baca gibi tütüyordu" diyorlar sizin defender için : )) o akşam yemekte de aynı espri yapıldığından "tamam, Tarık beydir kesin o" dedim bana anlatanlara : )) selamlar, Erdoğan

euzlu' Alıntı:
aracı muhtemelen 2 hafta sonra getiriyorum o tarafa : )) bu arada her an disco II veya ZJ Laredo'ya geçiş yapabilirim (Cihan bey epey hayal kırıklığına uğrayacak bu lafın üzerine ama ...), uygun alternatif bakıyorum aslında, kısmet, olmazsa da bununla takılırım peşinize, yalnız geçen sizi Ani'de görmüşler, tarif edenlerin yalancısıım "baca gibi tütüyordu" diyorlar sizin defender için : )) o akşam yemekte de aynı espri yapıldığından "tamam, Tarık beydir kesin o" dedim bana anlatanlara : )) selamlar, Erdoğan

ya tamam arkadaşım tamam söz yarın götürcem pompacıya ;D ne dumanımız varmış bee ;D ;D ;D evet bendim o dumanlı dumanlı oy bizim elller dinleye dinleye geziyorum işte ;D

izlemek çok keyifliydi ama çabuk bitti:(
devamı ne zaman acaba?

cihanülker' Alıntı:
gerçekten güzel olmuş bende çok duygulandım , bir sürü eşim dostum ,telefon yağmuruna tuttu ,bize niye haber vermedin diye ,demekki çok yakında 2. bir yardım kampanyası daha başlatmak farz oldu :D

Sevgili cihancan..
Dostum ,kardeşim ,yoldaşım.Gönlü,yüreği büyük insan mademki farz oldu diyosun.Bende caizdir diyorum..
İyiki varsın..

THE FARUK' Alıntı:
Sevgili cihancan..
Dostum ,kardeşim ,yoldaşım.Gönlü,yüreği büyük insan mademki farz oldu diyosun.Bende caizdir diyorum..
İyiki varsın..
yoksa ığdıra mı geliyorsunuz :D ne olursa olsun bana yakın bir yerlere gelin de bende katılabileyim :D zaten bir ay önceden yola çıkmam gerekiyor cihan abiye göre ;D ;D ;D

İyi akşamlar arkadaşlar gezenbilir off road grubu Kars projesi İZCİ çekimi kalitesi ile FARUK abinin anlatımıyla YABAN TV de kaçırmayın

Şuan yaban tv de izcinin tekrarını seyrediyorum
hakikaten muhteşem olmuş....
bu kutsal sosyal sorumluluk projesinde emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum.
ayrıca gezenbilirin bir üyesi olduğum için de gurur duydum.
bir sonra ki organizasyon da inşallah beraber olmak dileğiyle...
selamlar...

Evet ikinci bölüm birinciden daha güzel olmuş çocuklar vurgulanmış emeği geçenleri kutlarım

acemi80' Alıntı:
Evet ikinci bölüm birinciden daha güzel olmuş çocuklar vurgulanmış emeği geçenleri kutlarım
İkinci bölümü kaçırdım sanırım, kimse haber vermedi :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri