Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 387
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,388
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

gogo10' Alıntı:
Belki işinize yarar bu güzel etkinliğinizde diye bende bir bilgi vereyim dedim gençlik ve spor bakanlığınında 5-6 ocak tarihlerinde düzenlediği Sarıkamış şehitleri anma yürüyüşü var. Sarıkamışta. İnşallah işinize yarar. sevgiler...

fikir için teşekkürler neden olmasın olabilir ;)

Etiketler

Geçen sefer iş güç yüzünden sizlerle birlikte olamamıştım. Bu sefer de gelebileceğimden çok emin değilim ama :( bu projeye, hem maddi olarak hem de kalben destek veririm sonuna kadar :smiley:

yeni sayfa oluşturduk burdan devam edelim

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=93273.msg1201034#msg1201034

Nursel' Alıntı:
Geçen sefer iş güç yüzünden sizlerle birlikte olamamıştım. Bu sefer de gelebileceğimden çok emin değilim ama :( bu projeye, hem maddi olarak hem de kalben destek veririm sonuna kadar :smiley:

toprağım bir fikir bile vermen yeter biz bu işi yüreğimizle yaptık geçen sefer yine aynı şekilde yapacağız inşallah

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR