Gezenbilir Muğla Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,749
Ynt: Gezenbilir Muğla Grubu

Bütün Gezenbilir ailesinin YeniYılını Kutlarım

Haşmet Gezici
1972 Fethiye
Muğla Merkez
Özel Sektör Gıda Pazarlaması
Evli 2 Çocuk babası
Kamp Avcılık Offroad

Etiketler

muğlanın gezilip örülecek bunca yerleri varken burada bir elin parmakları kadar gezginin olması acı verici ama ben hala ümitliyim haydi arkadaşlar muğlamız için

Fotoraf01751

Haşmet kardeş ve Muğla lı gezginler bir hafta sonu buluşması (pikniği) organizasyonu yapılabilir mi? Ne dersiniz?
Hazır göktepede kar varken sucuk ekmek desek mesela....

Dr.Hakkı TURAN
Yatağan/Muğla

Sn.Turan,şubat ayının 5 inde gezimiz var gezenbilir offroad muğla grubundan takip edebilirsiniz ayrıca ben sizin aracınızdan ev adresinizi tahmin edebiliyorum yatağanda sakıncası yoksa uğrayıp tanışabiliriz,gezimiz yılanlı göktepe güzergahında olucak ailecek yapılacak mangallı bir gezi düzenliycez

Haşmet bey her zaman beklerim..Yatağan 2 nolu Aile Sağlığı Merkezindeyim..İnönü bulvarı(yani Bodrum yolu) üzerinde.Sömestr tatili nedeniyle izinliyim ancak 5 şubatta yatağana dönmüş olacağım ve ailece katılmaktan mutlu oluruz..Selamlar.

Tüm Muğlalı arkadaşlara selam olsun. Bundan böyle yarı zamanlı olarak bende Muğlalı sayılırım.
Hersene 15-30 gün arasında Akyaka orman kampında idim. Artık bu yaz emekli olacağım inşallah. Allah sağlık sıhhat verir ise Mayıs ortası gibi gelip Ekim- Kasım gibi Ankaraya dönerim diye düşünüyorum.
Görüşebilmek haberleşebilmek dileği ile iletişim bilgilerinizi alabilirsem sevinirim Hakkı bey ve diğer dostlar.
Tel: 0 5362460909
centilmen06@gmail.com

Gezmeyi seven Muğla lı dostlarım, Akbük'ten merhabalar.... Ben hem karavancı hemde kamping işletmecisiyim. Güzel Akbük koyundaki yerimi bu sene kampinge çevirdim. Aşagıdaki linkten görsellere ulaşabilirsiniz. Siz dostlarımıda bu güzel yere bekliyorum. https://www.facebook.com/pages/Akb%C3%BCk-Hocan%C4%B1n-Yeri-Camping/279029912121729

Muğlalı arkadaşlar,
GÖKOFF adında bir offroad klübümüz var zaten uzun zamandır. Lütfen katılın,
http://www.facebook.com/groups/gokovaoffroad/

muğla grubu Ad - Soyad:Seçkin Kartal

Doğum Tarihi Ve Yeri: 31,08,1982

Memleket: Zonguldak

Semt:Fethiye

İlgi Alanı:Enduro-Motokros-Yamaç paraşütü-Yüzmek-Voleybol

Not: Herkese Fethiyeden slm Gezmek İsteyenlerle Buluşmak isterimmm.Rota hazır Fethiyede..

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=12683.0#ixzz2JBKgZivO

GÖKOVA MERKEZLİ FACEBOOKTAN ÖRGÜTLENEN ( http://www.facebook.com/groups/gokovaoffroad/) VE www.gokoff.com adresine sahip, 800 civarı üyesi olan bir grubumuz var. Bireysel yapılacak bir spor değildir Offroad. Saygılarımla,

Öncelikle Muğladaki dostlara bir karavancı olarak selam ve sevgilerimi iletiyorum.
Konu ile (offroad) ilgili olmasa da bir sorum var dostlara. Akyaka orman kampı ihalesi ne oldu acaba. Malum bahar yavaş yavaş geliyor, gelecek e bizde kampçıyız ve meraktayız.
Konu hakkında bilgi verecek dostlara şimdiden çok teşekkürler.
Sağlıcakla kalınız. Tekeriniz hep güzelliklere dönsün.

Merhabalar Ümit bey, Akyaka'daki orman kampıyla ilgili bir malumatım yok fakat, Akyakaya 23 km mesafede Ören'e giderken Akbük'te bir kamping açtım. Bürokratik engellere rağmen ( mücadele etmeye devam etmekteyim ) geçen yaz sonu faaliyete geçirdim. Sizleride beklerim. Aşağıdaki linkten yerimi görebilirsiniz. Sevgiyle kalın, selamlar. https://www.facebook.com/pages/Akb%C3%BCk-Azmakba%C5%9F%C4%B1-Camping-Kafeterya/279029912121729?ref=hl

Memduh bey merhabalar.
Yerinizi daha önce vermiş olduğunuz linkten izlemiştim. Bu sene kısmet olur o taraflara gelebilirsek eğer size de uğrayıp tanışmak, görüşmek ve mekanı incelemek istiyoruz. Resimlerden göründüğü kadarı ile güzel görünüyor. Umarım çabalarınız netice verir.
Uzun süreli kalışlarda ücrette bir indiriminiz oluyormu acaba ? Özelden de mesaj atabilirsiniz.
E posta adresim centilmen06@gmail.com
Görüşmek dileği ile sevgiler saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri