Gezenbilir Muğla Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,752

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Muğla Grubu

Vay vay ki ne vay ???
Ne bu yaw kimse yok muymuş?Tevekkeli değil gezilerimde kimseyi görmüyorum?Üzüldüm bak şimdi :'( :'(

gezgen' Alıntı:
Vay vay ki ne vay ???
Ne bu yaw kimse yok muymuş?Tevekkeli değil gezilerimde kimseyi görmüyorum?Üzüldüm bak şimdi :'( :'(

İyi akşamlar,
Yolu siz açın, kendini tanıtan ilk kişi siz olun. ;) Gidilmemesi gereken yeri de söyleyin artık. :DYoksa araca atlayıp, gündüz gözüyle Fethiye- Finike arasını tekrar katetmem gerekecek. :D Selamlar.

Gerçekten kimse yokmu???

Ad - Soyad: Hakkı Turan

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1964-Aydın

Memleket: Muğla

Semt: Yatağan

İlgi Alanı: Avcılık,Kampçılık,Gezi,Off Road,vs.

trn48' Alıntı:
Gerçekten kimse yokmu???

Ad - Soyad: Hakkı Turan

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1964-Aydın

Memleket: Muğla

Semt: Yatağan

İlgi Alanı: Avcılık,Kampçılık,Gezi,Off Road,vs.
hoşgeldin ben bu siteye artık yazmıyorum..sen yenisin gezgen i bir araştır anlarsın...

'Kesinlikle gidilmeyecek bir yer' topiğinizi izlemiştim.Oradaki polemik nedeniyle yazmıyorsanız üzülürüm.Bence kaale almamalıydınız!!!!..

muğla grubuAd - Soyad: sinan bora

Doğum Tarihi Ve Yeri: datça 1968

Memleket: datça

Semt:liman

İlgi Alanı: avcılık dalmak off road safari

Not:
mugla gurubuna dataçadan selamlar boolll çamurlar herkeze

kimmse yook yaa eylülden beriiiiii arkadaşlar ben yeni kasa toyota hilüx almak istiorum 2008 model 4x4 malum datçaufak yer yok burada bulamadım dışarlarda buldum uzak yardımı olan arkadaş hebr verise sevinirimmugla civarında belki vardır satılık

muğlalı arkadaşlar cift kabin l200 aracıma muğlada vinç baglantı aparatı yaptırmak istiyorum yapan usta varmıdır tornacı bilginize yardımlarıızı bekliyorum

selamlar,
ad-soyad : Aylin Mat
doğum tarihi ve yeri : 1968 - Milas
memleket : Milas
ilgi alanı : trekking,kampçılık,scuba diving

Aranıza katıldığıma sevindim. Umarım bu sayı biraz daha artar.

Biz kendi çapımızda ....geziyoruz....( biraz trekking )

[attachment=1]

[attachment=2]

fotoğraf çekiyoruz....

[attachment=3]

kamp ( arabalı arabasız)

[attachment=4]
[attachment=5]

ANDIR 102

ANDIR 139

ANDIR 211

ANDIR 146

ANDIR 144

Milas ve Bodrum da dağcılık kulübü bünyesinde trekking ve kamp yapanlar var.İlgilenirseniz www.milasdorukdagcilik.com sitesinden ya da buradan bana ulaşabilirsiniz.
Ayrıca ne kadar mümkün olabilir bilemiyorum ama ortak katılımlı bir programda yapılabilir.

aylinmat' Alıntı:
Milas ve Bodrum da dağcılık kulübü bünyesinde trekking ve kamp yapanlar var.İlgilenirseniz www.milasdorukdagcilik.com sitesinden ya da buradan bana ulaşabilirsiniz.
Ayrıca ne kadar mümkün olabilir bilemiyorum ama ortak katılımlı bir programda yapılabilir.

Teşekkürler Aylin hanım.. :smiley: üye oldum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR