Gezenbilir Mersin Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 67
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,670
Ynt: Gezenbilir Mersin Grubu

arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorumm.gezi proğramlarını buradan takip edebilirmiyimm.

09092010204

Etiketler

son 6 aydır 3 pazar hariç her hafta gezimiz oldu. genelde tozlu olan parkurlardı mevsim dolayısıyla ;D sezon aslında şimdilerde açılıyor.

tahmini yapacağımız gezi planları

yavca bölgesi keşifleri, çamlıyayla/baştepede karda sucuk ekmek yenecek, fındıkpınarı yolundan sağa dönülüp gidilen orman yolu(bol çamur) keşfi gibi parkurlar bizi bekliyor. sizlerinde önerileriyle alternatif parkurlar ekliyebiliriz listeye.

tahminim erdemli ve silifke üstündede güzel parkurlar olabileceğini düşünüyorum. ;)

pazar günü adana grubuyla tanışmaya gidiyoruz. adana'da tahta masa denen yerde kahvaltı yapılacaktır. ilgili konu linki;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=64951.msg771482#msg771482

İyi de kardeşim ben yokken yapıyorsunuz bu atraksyonları hep alaa alaaa :smiley::smiley::smiley::smiley:

Samsundayım Annem biraz rahatsız. Umarım yakında görüşebiliriz.

meseregan' Alıntı:
İyi de kardeşim ben yokken yapıyorsunuz bu atraksyonları hep alaa alaaa :smiley::smiley::smiley::smiley:

Samsundayım Annem biraz rahatsız. Umarım yakında görüşebiliriz.

geçmiş olsun acil şifalar. her hafta bişeyler oluyor kısmet bir dahaki geziye :smiley:

5 aralık 2010 yani bu pazar belemedik tarafına yapılacak olan gezi detayları linktedir:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65556.0;topicseen

Selam arkadaşlar biraz geç oldu ama bu sayfayı hiç görmemiştim yeni farkettim önce kendimi tanıtayım ismim Tuğrul 1969 Konya AKŞEHİR doğumluyum emekli Astsubayım Mezitli Viranşehir de oturuyorum ,bir süre yamaç paraşütü yaptım şimdilikte offroadla ilgileniyorum yakında ÇUKUROVA OFFROAD GRUBU nu faal hale getireceğiz stickerlerimizi hazırladık en son gezimizde araçlara dağıttık sitemizde hazır olmak üzere, genelde gezilerimizi burada etkinlikler kısmında paylaşıyoruz irtibat kurmak için TEL:05425857708 tüm dostları bekleriz selamlar.

02 ocak 2011 gezi duyurusu linkidir.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=66601.msg793952#msg793952

sergezer' Alıntı:
Yok mu yeni organizasyonlar, Tarsus, Mersin bölgesi için?
Serdar Bey Merhaba
Bende eski kasa teriosçu yum. 26-27 kasımda karataş batık gemi sahilinde büyük bir etkinlik var. Bir aksilik olmazsa 27 si Pazar günü gitmeyi düşünüyorum, dilerseniz beraber gidebiliriz.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=80226.80 bu linkten etkinliği inceleyebilirsiniz..

malialp' Alıntı:
Serdar Bey Merhaba
Bende eski kasa teriosçu yum. 26-27 kasımda karataş batık gemi sahilinde büyük bir etkinlik var. Bir aksilik olmazsa 27 si Pazar günü gitmeyi düşünüyorum, dilerseniz beraber gidebiliriz.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=80226.80 bu linkten etkinliği inceleyebilirsiniz..

Merhaba,
Hesap ayarlarımla ilgili bir problem sebebiyle uzun süredir siteye giremedim, mesajı ancak aldım. Bu gecikme nedeniyle kusura bakmayın. Gelecekte olabilecek bölge organizasyonlarında mutlaka görüşmek üzere selamlar. Sedat ERGEZER

Ad - Soyad: Ahmet Günhan Bozoklar

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1991 Mersin

Memleket: Mersin

Semt: Toroslar

İlgi Alanı: Kampçılık, Doğa yürüyüşü, Müzik, Yüzme, Fotoğrafçılık

Not: Eğitim nedeniyle yurt dışı ya da şehir dışında olabiliyorum.

Ad - Soyad: Niyazi Şimşek
Doğum Tarihi Ve Yeri: 1992 Anamur
Memleket: Anamur
Semt:Anamur
İlgi Alanı: Off Road, Avcılık, Kamp, Gezi...
Not: Eğitim nedeniyle yurtdışındayım..

ad: Rahmi SÜMERKAN
ikamet: mersin toroslar
doğum tarihi ve yeri: 1976 giessen
memleket : asıl samsun nufusta çanakkale
ilgi alanları: nostaljik araçlar, gezi, kamp, olta balıkçılığı, dağ bayır
araç : volkswagen t3
benide aranıza alırsanız sevinirim

Mersin gurubu selamlar.. Arkadaşlar sizi bir konu için rahatsız ettim..
Mersin den satılık bir Niva var... çok begendim ama Uzak oldugu için bakma imkanıım yok.. bu araba hakkında bilgisi olan varmı ? bilen birisi var ise... yada bakabilecek biri... almaya niyetliyim...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-memurdan-2014-de-kadar-muaynesi-var-77625293/detay
orada arabayı tavsiye edecek biri olsa atlayıp gidecegim... ben izmirdenim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR