Gezenbilir Mersin Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 67
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,744
Ynt: Gezenbilir Mersin Grubu

18 Temmuz 2010 pazar günü saat 09:00'da Tarsusta buluşup yaklaşık 20 km mesafedeki Kadıncık Vadisinde tanışma ve piknik havasında bir gezi yapmak istiyoruz. Bu gezimize Adana, Mersin, Tarsus, Osmaniye ve Hatay'dan katılabilecekleri bekleriz.

Gezi Programı:

09:00 'da Tarsus Devlet Hastanesi karşısındaki Meydan Dürüm'de buluşma

09:30 Piknik alanına hereket ve çamlıyayla yolu üzerinde petrol istasyonunda mola aparatif kahvaltı ve çay ikramı

Herkesin ailesi ile katılabileceği bir gezi olacaktır.

Alana ulaşım yolu asfalt olduğu için tüm üyelerimiz isterlerse hususi otomobil ile gezimize katılabilirsiniz.

Herkes kendi yiyecek ve içeçeklerini, masa sandalye vs. eşyalarını getirecektir.

Gezi ile ilgili yer konusunda ve ulaşım konusunda ayrıntılı bilgi için Hakan Meydan arkadaşımızın telefonu verelim

Hakan Karagözlü 0 535 850 01 26

benim numaram Bora Konuk : 0539 428 09 91 Herkes kendi yiyecek ve içeçeklerini, masa sandalye vs. eşyalarını getirecektir.

Etiketler

hmm ben programımı uydurmaya çalışacağım mümkün olursa ararım sizi en kısa sürede

Ad-Soyad: mehmet akkoyunlu
Doğum Yeri Ve Tarihi: MERSİN-1993

Semt: toroslar

İlgi Alanları: OFF ROAD-treeking gezmek, gormek kamp
Araç:henüz yok :smiley:

Adana Ve Çevresinden Off-Road Keşif Turuna Katılabilecek Olan Var Mı Acava ? Ne Zamandır Kendimizi Yırtsakta Kimse El Atmadı..Daha Yolun Başındayız Yol Yordam Bilmiyorum..O Yüzden Katılacak Arkadaşlar Uygun Tarih Ve Zamanı Belirleyip Duyuru Yayınlarsa Hep Beraber Bir Gezi Yapmış Oluruz..Çamur Ve Pisliğin Tadını Almak İstemiyor Musunuz Yoksaaa ??

Merhaba arkadaşlar
İsmim Mesut Uyar, Silifke liyim ve Silifke de yaşıyorum 1972 doğumluyum evliyim ve 10 yaşında bir oğlum ve 3 yaşında bir kızım var. Arkum Belediyesinde çalışmaktayım. Gezmeye pek zaman bulamasamda Gezenbilir ailesinde sanırım bize de bir yer vardır.

,
silifke_mesut' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar
İsmim Mesut Uyar, Silifke liyim ve Silifke de yaşıyorum 1972 doğumluyum evliyim ve 10 yaşında bir oğlum ve 3 yaşında bir kızım var. Arkum Belediyesinde çalışmaktayım. Gezmeye pek zaman bulamasamda Gezenbilir ailesinde sanırım bize de bir yer vardır.

Hoşgeldiniz mesut bey, elbette yeriniz var, etkinliklerimiz takip edin mutlaka sizide aramızda görmek isteriz

silifke_mesut' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar

her zaman bekleriz Mesut Bey. bizde geliriz o tarafları keşfetmeye. kasımda kruban bayramının son günleri ve sonraki haftası adana grubuyla ortak gezi planımız olacak bekleriz. :smiley:

Sayın aliborazan ve bora bey , İlginize teşekkür ederim müsait olursam gezilere katılmayı isterim, Silifke tarafına yolunuz düşerse beklerim;

silifke_mesut' Alıntı:
Sayın aliborazan ve bora bey , İlginize teşekkür ederim müsait olursam gezilere katılmayı isterim, Silifke tarafına yolunuz düşerse beklerim;

Mesut bey işim gereği çok sık silifkeye geliyorum. Mutlaka uğrarım bir çay içmeye selamlar.

7 kasımda Mersin'de tüm yaylaları iyi bilen endurocu dostum çılgın kroşcu lakaplı Fatin'in önderliğinde yapacağımız bir gezi planlamaktayız.

sabah 7:45 buluşma saati ve 8 de Mersinden hareket edilecektir. Hareket ve buluşma noktamız Carrefour olacaktır.
önce aslanköyde yamaç paraşütü de yapılan tepede öğlen yemeği ardından dönüşte yavca bölgesine gidiş. orada yavca gözetleme kulesine çıkış. sonra demirışık için vakit kalırsa oradan dönüş planımız var. ;)

mangallar araçlarda hazır bulunacak olup alışveriş yaylalardan yapılacaktır. ekmek, salata malzemesi ve et(tavuk-sucuk-kırmızı et) yayladan temin edilecektir.

4x4 araçlarıyla veya enduro motorsikletleriyle katılmak mümkündür.

irtibat tel Bora:0539 428 09 91

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni üye alırmısınız .1975 doğumlu evli 7 yaşında bir oğlum var 2 ay kadar önce suziki vitara aldım jlx hevesliyim doğaya ve gezmeye.herkese saygılar .

mali33' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni üye alırmısınız .1975 doğumlu evli 7 yaşında bir oğlum var 2 ay kadar önce suziki vitara aldım jlx hevesliyim doğaya ve gezmeye.herkese saygılar .

hoşgeldiniz . mersindeki 3.vitaralı üye oldunuz :smiley:

mali33' Alıntı:

Hoşgeldiniz Yasin bey

mali33' Alıntı:

Hoşgeldiniz Yasin bey, keyifli geziler dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri