Gezenbilir Manisa Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,328
Ynt: Gezenbilir Manisa Grubu

Merhaba Murat Bey,

Sorularınıza doyurucu yanıt(lar) verebilmeyi çok isterdim ama benim için biraz zor; benim ana konum, karavan. Çok genel yanıtlar vermeyi de istemem doğrusu. Arkadaşlarımızdan yanıt gelebilir diye umuyorum. Buradan yanıt beklerken, turizm il md.lüğünü de bir rahatsız ederseniz (telefon, mail..) bir olasılık ilgilenebilirler derim. :smiley:

Cavid Sezen

Etiketler

Merhabalar Cavid Bey. Sizden kesin yanıt geleceğini biliyordum :smiley: Hayalim bir gün bir karavana sahip olmak. Umarım mezun olduktan sonra alabilirim. Sizin tecrübelerinizden yararlanmak isterim o zaman. Yazılarınızı ilgi ile takip ediyorum.
Turizm İl Müdürlüğünü arayacağım aklımda. Şimdi bir Manisalı arkadaşlara sormak istedim. Umarım bir yanıt alabilirim. Keşke bütün illerimizde Konya Karatay Belediyesi'ndeki kamp karavan alanı olsa. Kendilerine attığım e-postaya karşılık beni arayarak ne zaman arzu edersem çadırımla gelmemi söylediler. Kıyı şeritleri dışında böyle yerler açılırsa turizm açısından iç bölgelerdeki iller büyük yarar sağlar diye düşünüyorum.

Nevmeram' Alıntı:
Hayalim bir gün bir karavana sahip olmak. Umarım mezun olduktan sonra alabilirim. Sizin tecrübelerinizden yararlanmak isterim o zaman. Yazılarınızı ilgi ile takip ediyorum.

Dilerim ve umarım hayaliniz gerçek olur. Önemli olan, ne istediğini bilmek ve olanaklarla gereksinmeler arasında uyum yaratmak. Önerim, şimdiden bilgi hazırlığınızı yapın ve çalışma yaşamına atıldıktan sonra, basit bir kamperle (ya da çekme karavan) başlayın... :smiley:

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Dilerim ve umarım hayaliniz gerçek olur. Önemli olan, ne istediğini bilmek ve olanaklarla gereksinmeler arasında uyum yaratmak. Önerim, şimdiden bilgi hazırlığınızı yapın ve çalışma yaşamına atıldıktan sonra, basit bir kamperle (ya da çekme karavan) başlayın... :smiley:

Cavid Sezen

gezenbilir.com'un karavan bölümünü sıkı takip ediyorum. Şimdilik tren, otostop, çadır, hostel vb. ile :smiley: O yüzden şimdi 2-3 hafta sonraki Manisa gezisi için yanıta ihtiyacım var. Umarım Manisalı arkadaşlar es geçmez :smiley:

Kırkağaç'da bulunan izcilik tesisi ile görüştüm. Vanlı depremzedeler şu anda orada olduğundan yer sıkıntısı varmış. Bu yüzden Haziran ayına kadar çadırla konaklamak gibi bir imkan yokmuş. En azından Manisa Kırkağaç'da çadır ile konaklayacak bir yerin olduğunu biliyoruz. :smiley: Haziran ayından sonra gitmek isteyen ve yer arayan arkadaşlar için paylaşmak istedim.

ahmetvargelen' Alıntı:
Ahmet Vargelen
29-07-1985
Manisa-Akhisar-Hurriyet mahallesi :smiley:

Ahmet Bey, hoş geldiniz!... :smiley:

Bana en yakın üye geldi (Hürriyet Mah.); ben de Ragıpbey Mahallesindeyim. ;)

Yurtdışında yaşıyorsunuz anladığım; sakıncası yoksa, kendinizi biraz daha tanıtabilir misiniz?

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Ahmet Bey, hoş geldiniz!... :smiley:

Bana en yakın üye geldi (Hürriyet Mah.); ben de Ragıpbey Mahallesindeyim. ;)

Yurtdışında yaşıyorsunuz anladığım; sakıncası yoksa, kendinizi biraz daha tanıtabilir misiniz?

Cavid Sezen

Cavid Abi (yasiniza hurmeten kabul ederseniz) :smiley: Selamlar...

Sizin fotograftan biraz animsar gibiyim acikcasi. Fakat cikartamadim.
Foruma uye olmadan 2-3 hafta kadar takip ettim ondan sonra uyu olmaya ve aktif olarak burada bulunmaya karar verdim :smiley:
Evet yurtdisinda yasamaktayim. 27 yasindayim. Ozel bir firmada calismaktayim. Gezmeyi ve yeni yerler gormeyi severim. Onun yaninda yeni insanlar tanimayi dogayi ve araba yarislarini severim. Evliyim, cocugum yok :smiley: , Akhisarda ilkogretimi alisefikte, liseyide endustri meslekte okudum. Ondan sonra kutahya spor akademisinde devam ettim. Akhisar BelediyeSporda uzun yillar basketbol oynadim. Farkli farkli sehirlerdede basketbol yasamim devam etti. Hayat bir sekilde beni aldi buralara kadar getirdi. Bulundugum durumdan ve hayatimdan memnumum :smiley:
Saygilar...

Sanal ortamlar, uzakları yakın ediyor; bak bir hemşehrimizi yurtdışında bulduk, memnun oldum.
Geldiğinizde görüşmek isterim; beklerim. :smiley:

Cavid Sezen
Not: Dilediğiniz gibi hitap edebilirsiniz.

Merahaba arkadaşlar,
MANOSK (Manisa otomobil sporları kulübü) çatısı altında,
Manisa Off-road gurubunun temellerini atmış bulunuyoruz.
yakında gezilere başlıycaz. Konuyla ilgili arkadaşlarında bize katılmaları bizleri mutlu edecektir.
bizleri "MANOSK offroad" facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. saygılar
Rüstem.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri