Gezenbilir Manisa Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,329

GEZENBİLİR

Admin
Web
www.gezenbilir.com
<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=8336">dreamboys69</a> - Uğur Vidinlioğlu

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=1206">gezmen</a> - Cavit SEZEN

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=27019">Rüstem ÖNEL</a> - Rüstem ÖNEL

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=60404">city_planner</a> - Hakan ORHAN

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=16219">ozkanmusal </a> - Özkan MUSAL

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=83376">skyline </a> - Sabri PİŞİRGEN

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Manisa Grubu

Ad - Soyad : Cavid Sezen

Doğum yeri ve tarihi : Manisa 15.02.1953

Memleket (Nüfusa kayıtlı olduğu il) : Manisa

Semt (İlçe) : Akhisar

İlgi alanı : Gezi, karavancılık, fotoğrafçılık

Rüstem ÖNEL
MANİSA 1970
merkez
kara ve su altı avcılığı
bundan sonra kamp, doğa gezileri ve offroad

saygılar

Ad - Soyad: Hakan ORHAN

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1988 - Turgutlu / Manisa

Memleket: Manisa

Semt: Turgutlu

İlgi Alanı: Herşey , Bir o kadarda hiç bir şey :smiley:))

Ad SOYAD: Özkan Musal
Doğum Yeri ve Tarihi: Alaşehir-1977
Mesleğim: Diplomalı çiftçi
İlgi Alanlarım: kara ve su avcılığı,jeep im ve motorum la doğa gezileri ve keşifleri yapmak,sanayide arabamla uğraşmak,çifliğimde dostlarıma mangal yapmak

Ad - Soyad: Sabri PİŞİRGEN

Doğum Tarihi Ve Yeri: 23.04.1983 - Gölmarmara / Manisa

Memleket: Manisa

İlgi Alanı: motor sporları, off road, paraşüt, trekking, yüzme, kamp, doğa keşifleri, motorumla doğada kamp yapabileceğim festival gezileri...

Rüstem ÖNEL' Alıntı:
Rüstem ÖNEL
MANİSA 1970
merkez
kara ve su altı avcılığı
bundan sonra kamp, doğa gezileri ve offroad

saygılar

Merhaba arkadaşlar,

yaklaşık iki yıldır siteyi yakından takip ediyorum.
dün itibariyle ilk 4x4 aracımı almış bulunuyorum.
aracım 4x4 ssanyong action sport pikap. şimdilik standart.
uygun gezilere katılmak ve sizlerle yakından tanışmak isterim.

Merhaba Arkadaşlar;

Benden sonra tanıtım yazan arkadaşların tümü hoşgeldi!... :smiley: Biraz geç oldu ama... :-[

Gördüğünüz gibi, "Manisa Grubu" birbirinden çok kopuk arkadaşlardan oluşuyor. Fiziki ayrılıklar, ayrı ilgi alanları ve belki de bireysel ilgisizliklerimiz (en azından kendim için söyleyebilirim)... gibi nedenlerden kaynaklanıyor bence. :-\ Bu topikte herbirimizi ilgilendirebilecek konu, düşünce ve Manisa ile ilgili paylaşımlarda bulunabiliriz diye düşünüyorum. Neyse, zaman neler olabileceğini, yapılabileceğini ortaya çıkaracaktır.

Bu arada Rüstem Beyin de yeni aracını güle güle kullanmasını dilerim. :smiley: İlgi alanı doğrultusunda bir araç; kutlarım. Umarım beklentilerini karşılar.

Esen kalın.
Cavid Sezen

teşekkürler Cavit bey,
gerçekten sanılanın aksine mükemmel bir araç.
ufak ufak offroada hazırladıkça dahada canavar olacağını düşünüyorum.
hem günlük hemde arazi amaçlı araç düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Ayrıca büyüğümüz olarak Manisa gurubunu bir etkinlikte toplarsanız hayır demem.

saygılar.

Rüstem ÖNEL' Alıntı:
Ayrıca büyüğümüz olarak Manisa gurubunu bir etkinlikte toplarsanız hayır demem.

Yaz mevsiminde bu iş zor; herkes dağılıyor ve bizim Ege Çukurunun sıcağı ;); sonbaharda yapabiliriz... :smiley:

Cavid Sezen

Merhaba,

Her ne kadar ikametgahım nedeniyle Kars grubunda ve de İzmir grubunda olsam da yurtta olduğum süre içerisinde de Manisa Merkezde de uzun süre kaldığım oluyor, İzmir grubuyla beraber ya da Manisa grubunun düzenlediği etkinlikler olursa katılmak isterim, kısaca kendimi tanıtayım

Turgay SUBAŞI
Manisa 1976
Meslek; Gemi Kaptanı
İlgi alanları; Kara ve Sualtı avcılığı, Serbest dalış, elektronik ve araç modifiyesi
Aracım 2007 Navara

Merhabalar,

Benim Manisalı arkadaşlara şöyle bir sorum olacaktı. Mart ayı sonunda Manisa'ya 3 ya da 4 günlük bir Manisa gezisi düşünüyorum. Kırkağaç'ta asker olan kuzenimi ziyaret edip ardından Manisa merkez, Sardes Antik kentini gezip tren ile Uşak'a gitmeyi, günübirlik Uşak merkezi gezmeyi ve oradan da Eskişehir'e dönmeyi planlıyorum.
Kırkağaç'a Eskişehir'den tren ile geleceğim. Manisa merkeze yakın, Sardes Antik kentine yakın yerlerde çadır ile konaklayabileceğim yerler var mı? Konaklamayı çadır ile yapmayı düşünüyoruz. Spil Dağı merkeze uzak mı? Eğer orada çadırda konaklama durumumuz olursa ulaşımı nasıl sağlayabiliriz? Çünkü aracımız yok. Tren ile yolculuk yapmak istiyoruz. Bölgesel Ekspreslerde Sart diye bir durak gösteriliyor Salihli'den önce. Burası antik kente yakın mı? Bir de bir ihtimal Kırkağaç'da kalmak istersek çadır kurabileceğimiz uygun yer var mı? Kampingler tabi ki tercihimiz. Ancak sanırım Manisa'da Spil dağı dışında böyle bir imkan yok. Sizlerinde Manisa gezisi ile alakalı bir tavsiyeniz olursa memnuniyet duyarım.
Amacımız Kırkağaç'taki kuzenimi ziyaret edip Manisa'da tarihi ve kültürel başlıca yerleri görmek. Öğrenci olduğumuz için (kız arkadaşımla) tren ile yolculuk yapıp, çadırda konaklamayı amaçlıyoruz. Ancak ilçeler arasında otobüs ya da minibüs kullanabiliriz. Bütçemiz kısıtlı.
Bölgesel Ekspresler ile Manisa, Salihli ya da Sart, Uşak ulaşımını düşündük.

http://www.tcdd.gov.tr/Upload/Files/ContentFiles/2010/bolgesel/alsancakusak.htm

Çok soru sordum affedin :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri