Gezenbilir Logo

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,694

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Aracına dilediği boyda çıkartma yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için Gezenbilir logosu.

GEZENBILIR VEKTOREL LOGO yazan sıkıştırılmış dosyada @vileda arkadaşımız tarafından hazırlanan vektörel formatta logo bulunmakta.

GEZENBILIR JPEG LOGO yazan sıkıştırılmış dosyadaysa Jpeg formatında 4271x1271 boyutunda yüksek çözünürlüklü hali bulunmakta...

Güle güle kullanın :smiley:

GEZENBILIR LOGO

Gezenbilir logo

Ekli dosyalar

• gezenbilir_logo.zip
    425.2 KB · Görüntüleme: 333
  • GEZENBILIR VEKTOREL LOGO.rar
    216.2 KB · Görüntüleme: 373
  • GEZENBILIR JPEG LOGO.rar
    423.1 KB · Görüntüleme: 274
Son düzenleme:

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Logo

Ankara'da 25 cm boyutunda olanı kargo dahil 20 TL'ye yapıyorlar.
Bana biraz pahalı geldi ama ....

yol' Alıntı:
Aracına dilediği boyda çıkartma yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için Gezenbilir logosu.

Zipli dosyanın içinde 4271x1271 boyutunda yüksek çözünürlüklü hali mevcut...

Sedat Bey Merhaba. 24 Haziran 2013 tarihinde "Birkaç Sticker" adıyla açmış olduğum konu (http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=97095.msg1267209#msg1267209) içerisine arkadaşlarımızın kullanımı için kendi çizimim olan birkaç sticker eklemiştim. Bunların arasında diğerleri gibi vektörel formatta (CorelDraw) hazırlanmış olan "GEZENBİLİR" logosu da mevcut. Yani çözünürlük derdi olmadan istenilen folyo kesim merkezinde dilenen boyutlarda kesim yaptırıp, araçlara transfer edilerek kullanılabilecek olan bir dosya. Değerlendirmeniz ve uygun bulunursa genel olarak paylaşmanız üzere bu alana da *.rar lı olarak ekliyorum. Ayrıca ön izleme için jpeg olarak da paylaşıyorum.

Forum da durmaksızın emek sarf eden tüm arkadaşlara, site admini olarak sizin nezlinizde teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar, saygılar...

Gezenbilir

Ekli dosyalar

• gezenbilir.rar
    24.2 KB · Görüntüleme: 220

vileda' Alıntı:
Sedat Bey Merhaba. 24 Haziran 2013 tarihinde "Birkaç Sticker" adıyla açmış olduğum konu (http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=97095.msg1267209#msg1267209) içerisine arkadaşlarımızın kullanımı için kendi çizimim olan birkaç sticker eklemiştim. Bunların arasında diğerleri gibi vektörel formatta (CorelDraw) hazırlanmış olan "GEZENBİLİR" logosu da mevcut. Yani çözünürlük derdi olmadan istenilen folyo kesim merkezinde dilenen boyutlarda kesim yaptırıp, araçlara transfer edilerek kullanılabilecek olan bir dosya. Değerlendirmeniz ve uygun bulunursa genel olarak paylaşmanız üzere bu alana da *.rar lı olarak ekliyorum. Ayrıca ön izleme için jpeg olarak da paylaşıyorum.

Forum da durmaksızın emek sarf eden tüm arkadaşlara, site admini olarak sizin nezlinizde teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar, saygılar...

Merhaba;
Dosya ai de açılmıyor malesef. .eps ve/veya illustrator de açılabilecek bir format yukleyebilir misiniz.

rabbit' Alıntı:
Merhaba;
Dosya ai de açılmıyor malesef. .eps ve/veya illustrator de açılabilecek bir format yukleyebilir misiniz.

Ekte Illustrator (.AI), FreeHand (.FH11) ve CorelDraw (.cdr) uzantılı dosyalardan oluşan vektorellogo.rar her platformda işinizi görecektir...

Ekli dosyalar

• vektorellogo.rar
    216.1 KB · Görüntüleme: 304

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR