Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting Ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,044
Ynt: Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

Can videolar çok güzel, Çağrı, İnan, Serdar fotoğraflar harikalar, hepinizin ellerine sağlık arkadaşlar, teşekkürler ediyorum, devamıda vardır eminim, bekliyoruz..

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

Ceren hanım bütün etkinlikler çalıştığım hafta sonlarına denk geliyor. Eşim de bende çok istedik katılmayı ama benim iş durumum uygun olmayın ca yapacak bir şey kalmadı. :(
Umarım bir gün çalışmadığım bir döneme denk gelir :smiley:

Bu eğlenceyi paylaştığınız için çok teşekkürederim.

Önce iş elbette, umarım bir gün sizde bizlerle olabilirsiniz, desteğiniz için çok teşekkürler ediyorum..

:smiley:

1

2

3

herkese selamlar.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

P1060952

P1060923

P1060954

P1060964

P1060972

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

P1060909

P1060952

P1060957

P1060962

P1060977

Evvet başka fotograf yok mu :(

inan , inanki az kaldı gelior yeni fotograflar :smiley:

(yuw eminim kendini bildin bileli bu espriyi sana cok kisi yapmıstır
ama ossun gezenbilirdede ilk ben yapmıs olayım:p, bu arada garmin 1410 u naptın?? arastırdınmı)

He he he ;D bu artık klasik oldu :smiley:

Garmin için ufak bir araştırma yaptım. Bizim için gayet kullanışlı.

Temmuz ayı gibi almayı düşünüyorum

Bir de kış için hazırlıklar var bize şart oldu böyle bir alet. :smiley:

ellerinize sağlık resimler çok güzel

Bayramda bu eğlenceli faaliyeti tekrarlamak üzere Köprülü Kanyon'a dönüyoruz. Fakat güvenlik önlemlerine geçtiğimiz sefer olduğu gibi lütfen dikkat edelim. Bir arkadaşı maalesef can yeleği giymediği için bu çayda kaybetmişiz:

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=18385452

ANTALYA’nın Beşkonak Köyü’ndeki Köprü Çayı’nda rafting yaptıktan sonra rehberlerin uyarısına rağmen can yeleğini çıkarıp ırmağa giren Ali Aytaş Dargün (34), girdaba kapıldı. Sudan çıkarılan Dargün’e grup arasında bulunan bir doktor müdahale etti. İlk etapta hayata döndüğü düşünülen Dargün, 1 saat ambulans bekleyince yaşamını yitirdi. Beşkonak Karabük Turizmi Geliştirme Kooperatifi Başkanı Refik Armağan, günde 7- 8 bin turistin rafting yaptığı bölgede ambulans bulmakta zorlandıklarını söyledi, başvurdukları makamlardan “Kendiniz kiralayın” cevabı aldıklarını belirtti.

Çok güzel bir etkinlik olmuş mutlu gezilerinizin devamını diliyorum.

Not: Son zamanlarda ki kareler de Can'da hasar görünmüyor. Anlaşılan ya siz Can'a uydunuz yada Can size. Sağlıkla kalın.

berkcantp' Alıntı:
Çok güzel bir etkinlik olmuş mutlu gezilerinizin devamını diliyorum.

Not: Son zamanlarda ki kareler de Can'da hasar görünmüyor. Anlaşılan ya siz Can'a uydunuz yada Can size. Sağlıkla kalın.

ilhan abi yok yuw iyiydim turp gibiydim,
hatta cizik bile olmadı o etkinlikte bi ara telefonumda biraz serinledi derede,
neyseki o bile geri dondu hayata:smiley:,

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78221.new#new

hep beraber bu geziye gelsenize ailecek olmaz mı??

cumburlop' Alıntı:
ilhan abi yok yuw iyiydim turp gibiydim,
hatta cizik bile olmadı o etkinlikte bi ara telefonumda biraz serinledi derede,
neyseki o bile geri dondu hayata:smiley:,

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78221.new#new

hep beraber bu geziye gelsenize ailecek olmaz mı??

Can senin adına sevindim, biz 16 Ağustos Hacıbektaş-1 Veli şenlikleri (misafirlerin durumuna göre), 20 Kapuzlu Şelalesi, nasipse ordan Antalya'ya inebiliriz !

ceranus' Alıntı:
Sadece Ankara'dan katılan dostlarımız yoktu, Isparta'dan İnan ve Burcu, Manavgat'tan Kadir Abim (Ahmet Kadir Arsu) ve arkadaşı, Alanya'dan Kerim bey ve Musa bey bu güzel etkinliğimizde bizlerle birlikte oldular..
Ya istanbul?! :'(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR