Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 248
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,082
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

Kampa 20 km kaldı. Yığılca yolundan gidiyorum. Hala asfalt. Dolunay var. Sıcaklık 8 derece.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Yolda olan ve de yola çıkacak herkesin yolu açık olsun. Yarın görüşmek dileğiyle. Bizden önce orada olanlardan hava durumunu ve de kamp alanı durumunu bizzat öğrenmiş olacağız sizler sayesinde.:smiley:

ARKADAŞLAR ANKARADAN BİR KAFİLE OLACAKMI. OLMAYACAKSA BİZ SABAH 5 GİBİ ÇIKACAĞIZ...
TEL: 0539 220 3995 BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM

yamans' Alıntı:
karavan ile geldiğiniz için sorun olmayacağını düşünüyorum. özellikle şehir atmosferi dışında tabiatın sunacağı temiz oksijenli hava bence daha yararlı olacaktır. duymuştum; eskiden göçerler yeni doğmuş bebeği önce soğuk suların beslediği yalaklara sokarlarmış. :smiley:
Onu yapanlar Roman vatandaşlar..... Ne yapıyorsun hasta edeceksin çocuğu diye sorunca da "Çelikliyorum, yoksa yaşamaz ülür bu ülür " dermiş....

Kamp alanını bilemiyorum ama Bolu merkeze saat 2 den beri yağmur yağıyor.Islak bir kamp olacağa benziyor.

:(keşke karavanımı hazıırlayıp yetişebilseydim insaallah bi dahaki programa yetişirim
umarım guzel eğlenirsiniz resimleri paylaşmayı unutmayın:smiley:)

Haftalardır bu yılki kış kampını bekliyorduk. Hemen hemen her gün girip bakarım fakat nasıl gözümden kaçmış anlamadım. Etkinlik olduğunu bugün gördük. Butür genel etkinlikler daha iyi duyurulabilir en azından bir mail atılabilir. Anasayfa da tarihten kalma duyurular ile beraber haber olarak sunulmamalı. Daha özenli ve daha dikkat çekici banner de olabilir. Yani daha duyurmanın bir sürü yolu var. Kaçırdığımıza çok üzüldük. Katılan herkese iyi eğlenceler diliyorum. Bu sene de fotoğraflarla yetineceğiz artık.

Kış kampıyla ilgili anı, fotoğraf ve görüşlerimizi aşağıdaki linkte paylaşalım:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=101843.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri