Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 248
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

ihsan erkumru' Alıntı:
uzun zamandır gezenbilir ailesi ni takip ediyorum inşallah hem tanışmak hemde doğa da olmak için ben de bu kampa katılacağım Allah tan bir aksilik olmazsa görüşmek üzere

Sizlerle tanışmak bizlerede mutluluk verecektir.Görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalınız.

Etiketler

cidowsky' Alıntı:
Günaydın herkese Ankardan kimler bu kampa katılacaktır. ve araçlarında yeri olan var mıdır birde ne zaman katılacakalrını bildirebilir ler mi mümkünse

hava durumunu takip ediyorum. çünkü binek aracımda kış lastiği yok. kar olmazsa geleceğim. araçta tek olacağım. cumartesi pazar planlıyorum..

YOL BİLGİSİ

Arkadaşlar az önce Milli Parklar Şb.Müd.görüştüm.Bolu yolu çamurlu ve bozuk olmasına rağmen açıktır.4x4 araçlar için sorun yoktur.

Ankara istikametinden gelecek arkadaşlar Mengen İstanbul istikametinden gelecek arkadaşlar Yığılca yolunu kullanmaları tavsiye edilir.

Yığılca ile Yedigöller arası yol yönlendirme tabelaları kullanılacaktır.

Biraz önce yolladığım mesaj dikkat ettim sanki yeni başlamış gibi mesaj 3 gösteriyordu bende şaşırdım her herhalde ismimi tam yazmak için teşebbüs ettiğimde yeni bir isim le farklı bir kişi yaratmışım aslında İhsane yi İhsan Erkumru olarak değiştirmekti neyse sayfamı buldum ve yeni den yazıyorum kampta görüşmek üzere,,,

yamans' Alıntı:
hava durumunu takip ediyorum. çünkü binek aracımda kış lastiği yok. kar olmazsa geleceğim. araçta tek olacağım. cumartesi pazar planlıyorum..

cumartesi erkenmi çıkacaksınız yola zamanınıda bildirirseniz sevinirim

Şimdilik takipteyim. :smiley:

1. Efe Karaismailoğlu... 3 kişi.. İstanbul
2. Murat Albayrak.........3 kişi.. Kdz Ereğli
3. Sedat Akkaya...........1 kişi...Kdz Ereğli
4. Çiğdem Avcı..............1 kişi...Ankara
5. Adnan Akgün............2 kişi. .Kdz Ereğli
6. Murat Keskin............2 kişi.. Kdz Ereğli
7. Cihan Çakır...............2 kişi.. Kdz Ereğli
8. Dilekhan Ekşi............1 kişi...Ankara
9. Burak Dokur.............1 kisi .... Istanbul
10.Mehmet Emin Aydın.1 kişi ...Ankara
11.Turgay Yılmaz..........1 kişi..Zonguldak
12.Serkan ŞEN.............2 kişi...Hendek / SAKARYA
13.Salim Erkul..............2 kişi....İstanbul
14.Deniz Gürer.............2 kişi...Eskişehir
15.Mustafa Dilek...........1 kişi...Bolu
16.Sefa Şenol...............1 kişi... İstanbul
17.Ahmet Erçiro............2 kişi...İstanbul
18. Ali Arı......................1 kişi....Eskişehir
19.Hakan Doğrucan........2 kişi....Sakarya
20.Mehmet Çilci.............2 kişi....Sakarya

İyi günler

Ali kardeşim, ilk günden Eskişehir den geleceğini farkettim , ama çözüm olamadım yolculuk sorununa, iki gün önceden Ankara da olmam ve kayınpederimin durumuyla ilgilenmem gerekiyor. ( felç geçirdi) Herşey iyi giderse oradan Bolu yoluna çıkacağız . Çözemedim bu belirsizliği, görüşmek üzere.

Deniz Gürer' Alıntı:
İyi günler

Ali kardeşim, ilk günden Eskişehir den geleceğini farkettim , ama çözüm olamadım yolculuk sorununa, iki gün önceden Ankara da olmam ve kayınpederimin durumuyla ilgilenmem gerekiyor. ( felç geçirdi) Herşey iyi giderse oradan Bolu yoluna çıkacağız . Çözemedim bu belirsizliği, görüşmek üzere.
[/quote

Deniz arkadaşım ilk öncelikle büyük geçmiş olsun umarım kayınpederin sağlığına kavuşur. bu durumda bile cevap vermen büyük incelik dostluğun yeterli her şey iyi giderse yola çıkabilecek olursan haberimiz olursa seviniriz ayrıca yapabileceğimiz herhangi bir durum olursada lütfen söyle

Kafayı yiyeceğim valla az kaldı..belediye'de çalışmanın dezavantajları..haftasonu büyük ihtimalle yapılacak bi seçim çalışmasında görevliyim..:( büyük ihtimalle gelemiyorum.

Deniz Gürer' Alıntı:
İyi günler

Geçmiş olsun öncelikle. Ne şekilde olursa olsun o kampa varmanın bir yolu bulunur. Eğer buradan katılacaksanız birbirimize yol boyunca sohbet arkadaşı olalım diye söylemiştim:smiley:
Görüşmek dileğiyle.

arif06' Alıntı:
Kafayı yiyeceğim valla az kaldı..belediye'de çalışmanın dezavantajları..haftasonu büyük ihtimalle yapılacak bi seçim çalışmasında görevliyim..:( büyük ihtimalle gelemiyorum.

Yapmayın Arif Bey. Hani gitar çalacaktınız? :smiley: Umarım katılırsınız.
Arif Bey'in gelememesi durumunda Ankara'dan hareket edecek ve aracında yer olan birisi beni de dahil edebilir mi?
Saygılarla.

cidowsky' Alıntı:
cumartesi erkenmi çıkacaksınız yola zamanınıda bildirirseniz sevinirim
birdemlikcay' Alıntı:
@yamans merhaba ben de ankaradan çıkacağım aracım yok uygunsa size eşlik etmek isterim :smiley:

önceden program yapmam, dolasıyla saat anlayışım yoktur. yola çıktığım anda-ya da teker döndüğünde- kamp, tatil, etkinlik başlamıştır. ortak bir zaman aralığı bulunabilir. yola çıkma belirsizliği gibi yol zamanımda belirsizdir. 50km yolu 1 günde katetmişliğim çoktur ;D

Merhaba, kış kampınıza ben de katılmak istiyorum, uyku tulumu ve mat alacağım ancak çadırım yok, çadırını benimle paylaşabilecek arkadaş var mı? Bir de Ankaradan gelicem, Ankaradan gelen arkadaşların arabalarında yer varsa katılabilirim, ya da Bolu Merkezde buluşabilirim, direk olarak kamp alanını bulmam zor olur. ismim Bahar, teşekkür ederim.

Bende fazladan çadır var yalnız uygunluk konusunda endişeliyim biraz. Zira 4 mevsimlik çadırlar gerekebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri