Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 248
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

Merhaba ben ankaradan zeliha.. Dogayla ilgili butun sporlara karsi bu sene cok ilgi duymaya basladim trekking ve dagciliga baslamayi dusunuyorum ama ne bu kamp icin ne de baslamayi dusundugum sporlar icin suan yeterli ekipmanim yok ama fikrim bu etkinlige katilmak icin gerekli ekipmanlari bir sekilde ayarlayip sizlerinde yardimlari ve yonlerdirmesiyle eksiklerimi gidermek:smiley:) eger ekipman sıkıntmi halledebilirsem ankaradan katilacak ve aracinda yer olan birine misafir olmayi cok isterim yoksa gelemeyecegim...

Etiketler

Çiğdem, Zeliha'ya temel kamp malzemesi seçimi ve nereden alacağı konusunda yardımcı olur musun?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle herkese merhabalar .

Sarıalan kış kampına bi arkadaşımla katılmıştık siyah chevrolet ile belki hatırlayan olur. biraz üşüdük ama eglenceliydi ;)

Yakınlarda gelen kış kampı mailini görünce sevinmedim değil. :smiley:

Yedi göllere yaklasık 4 sene evvel gittim k.ereğli yolundan o zaman seat ibiza aracımlar bikaç noktada sıkıntı yaşasamda varmıştım sorunsuz. ;)

gittiğimde görmüştüm yalnış mı hatırlıyorum emın degılım ama konaklama yapabılecegımız bungalowlar vardı galiba.

Kış kampına uygun ekipmanım olmadıgı için gecen senede sabaha kadar arabayı calıstırıp uyudugumuz için :smiley:)

İmkan varsa onlarda kalmayı düşünüyoruz imkan varsa fiyat ve rezervasyon bilgisi mevcut mu acaba?

ĞBirde bi aksilik olmazsa izmitten katılıcam... En uygun rota Düzce Yığılca mı?

Şimdiden teşekkürler.

Katılma imkanım yok, ama yakın takipte olmak da keyif veriyor.

Ynt: Ynt: Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

grkm' Alıntı:

Sarıalan kış kampına bi arkadaşımla katılmıştık siyah chevrolet ile belki hatırlayan olur. biraz üşüdük ama eglenceliydi ;)

Yedi göllere yaklasık 4 sene evvel gittim k.ereğli yolundan o zaman seat ibiza aracımlar bikaç noktada sıkıntı yaşasamda varmıştım sorunsuz. ;)

gittiğimde görmüştüm yalnış mı hatırlıyorum emın degılım ama konaklama yapabılecegımız bungalowlar vardı galiba.

Kış kampına uygun ekipmanım olmadıgı için gecen senede sabaha kadar arabayı calıstırıp uyudugumuz için :smiley:)

İmkan varsa onlarda kalmayı düşünüyoruz imkan varsa fiyat ve rezervasyon bilgisi mevcut mu acaba?

Şimdiden teşekkürler.

Izmit icin en iyi rota yigilca yolu suan. Bungalow lar icin Yedigöller milli park işletme sinden rezervasyon yapilmasi gerkiyordu en son. Telefon ederek fiyat rezervasyon bilgisi alabilirsin.
Fakat bu etkinlik agirlikli olarak cadir kurulan bolgede olacak, Bungalow lar biraz yukarda kalıyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1. Efe Karaismailoğlu... 3 kişi.. İstanbul
2. Murat Albayrak.........3 kişi.. Kdz Ereğli
3. Sedat Akkaya...........1 kişi...Kdz Ereğli
4. Çiğdem Avcı..............1 kişi...Ankara
5. Adnan Akgün............2 kişi. .Kdz Ereğli
6. Murat Keskin............2 kişi.. Kdz Ereğli
7. Cihan Çakır...............2 kişi.. Kdz Ereğli
8. Dilekhan Ekşi............1 kişi...Ankara
9. Burak Dokur.............1 kisi .... Istanbul
10.Mehmet Emin Aydın.1 kişi ...Ankara
11.Turgay Yılmaz..........1 kişi..Zonguldak
12.Serkan ŞEN.............2 kişi...Hendek / SAKARYA
13.Salim Erkul..............2 kişi....İstanbul
14.Deniz Gürer.............2 kişi...Eskişehir
15.Mustafa Dilek...........1 kişi...Bolu
16.Sefa Şenol...............1 kişi... İstanbul
17.Ahmet Erçiro............2 kişi...İstanbul
18. Ali Arı......................1 kişi....Eskişehir

Listeyi kopyala yapıştır yaparken farkettim. Eskişehir'den katılacak olan Deniz Gürer isimli arkadaş sana seslenmek istiyorum:smiley: Sen kampa nasıl gideceksin? Ben Ankara'dan Arif Bey'in aracına dahil olacağım yüksek ihtimal. Eğer sen de bu şekilde gideceksen iletişime geçip beraber gidelim derim ben.

4x4kamp' Alıntı:
elbette memnun olurum
Çok teşekkür ederim.:smiley: İşte şimdi çantamı hazırlayabilirim.
Telefon numaramı ve Facebook adresimi kişisel mesaj olarak yolladım. Herhangi birinden mesaj atmanız bile yeterlidir. Bu arada bende Avcılar'da yaşıyorum. Baya yakınız birbirimize. İsterseniz mail adresiyle de haberleşebiliriz. tolgahankarakaya@hotmail.com.tr

1. Efe Karaismailoğlu... 3 kişi.. İstanbul
2. Murat Albayrak.........3 kişi.. Kdz Ereğli
3. Sedat Akkaya...........1 kişi...Kdz Ereğli
4. Çiğdem Avcı..............1 kişi...Ankara
5. Adnan Akgün............3 kişi. .Kdz Ereğli
6. Murat Keskin............4 kişi.. Kdz Ereğli
7. Cihan Çakır...............2 kişi.. Kdz Ereğli
8. Dilekhan Ekşi............1 kişi...Ankara
9. Burak Dokur.............1 kisi .... Istanbul
10.Mehmet Emin Aydın.1 kişi ...Ankara
11.Turgay Yılmaz..........1 kişi..Zonguldak
12.Serkan ŞEN.............2 kişi...Hendek / SAKARYA
13.Salim Erkul..............2 kişi....İstanbul
14.Deniz Gürer.............2 kişi...Eskişehir
15.Mustafa Dilek...........1 kişi...Bolu
16.Hakan Doğrucan......2 kişi...Sakarya
17.Mehmet Çilci............2 kişi...Sakarya

rabbit' Alıntı:
Izmit icin en iyi rota yigilca yolu suan. Bungalow lar icin Yedigöller milli park işletme sinden rezervasyon yapilmasi gerkiyordu en son. Telefon ederek fiyat rezervasyon bilgisi alabilirsin.
Fakat bu etkinlik agirlikli olarak cadir kurulan bolgede olacak, Bungalow lar biraz yukarda kalıyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bungolowlar iptal arkadaşlar şu an atıl durumda kullanılmıyor. özelleştirildikten sonra malum olanlar oldu tafilata girdi :smiley:

grkm' Alıntı:

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

An itibariyle yedigöller'de konaklama imkanımız maalesef yok.Tüm evler tadilatta.Hava sıcaklığı malum oldukça yüksek geçen yılki hava sıcaklığının onda birini göremeyiz herhalde.Rota konusunda doğrusunuz Yığılca sizin için uygun olan yol.

Selamlar,
Murat

İlginize tek tek Teşekkürler.

K.Ereğliye izmitten bi dönem çok gidip geldim Düzce-Akçakoca arasında Yedigöller tabelasını hep görmüşümdür ama o yola girmek ve bilgi almak fırsatım olmadı.

Bu bilgi iyi bi aksilik olmazsa bu rotayı kullanayım zaten en az 1 saatlik patika yolumuz var galiba bari Mengen 'e kadar gitmeyeyim.

Bungalow ların tadilata girmesi donanımsız olduğumuz için (Kız arkadaşımı soğuğa ikna edemicem galiba :/ ) 2 kişi gelebiliriz... Listeye kendimi eklemedim netleşinceye kadar. Heralde sorun olmaz son dakika eklenmek.

Birde istanbul dan gelicek arkadaşlar varsa toplu halde mi gidecekler acaba ? eğer öyle bir durum varsa izmitten dahil olsam güzel olur.

uzun zamandır gezenbilir ailesi ni takip ediyorum inşallah hem tanışmak hemde doğa da olmak için ben de bu kampa katılacağım Allah tan bir aksilik olmazsa görüşmek üzere

Günaydın herkese Ankardan kimler bu kampa katılacaktır. ve araçlarında yeri olan var mıdır birde ne zaman katılacakalrını bildirebilir ler mi mümkünse

EKARAIS' Alıntı:
Çiğdem, Zeliha'ya temel kamp malzemesi seçimi ve nereden alacağı konusunda yardımcı olur musun?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabi olurum efe abi başka bir konu başlığındada yarım istemişti ordan cevap yazdım ama geri dönmedi Zeliha hanım tüm bilgileri aktarabilirim kendisine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri