Gezenbilir Kırklareli Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,296

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Kırklareli Grubu

Ad - Soyad: Selçuk Aslan

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1984 - Kırklareli

Memleket:

Semt:

İlgi Alanı: Dağcılık

Not: Uzun süredir şehir dışında yaşıyordum. Şimdi ise Kırklarelindeyim. Kırklarelinde faaliyet yapmak istiyorum, özellikle kaya tırmanışı ve rafting faaliyetleri. Fakat bu tur sporlara uygun yer varmı bilmiyorum. Sadece kayalı barajı çevresinde bouldering yapıldığını biliyorum. Kaya tırmanışı, doğa yürüyüşü, mağara ve rafting faaliyeti yapılabilecek yerler var ise beni bilgilendirirseniz sevinirim. Gelmek isteyen arkadaşlar bana eşlik edebilir.

Ynt: Gezenbilir Kırklareli Grubu

selam 23 yaşındayım adım gökhan Lüleburgazda yaşıyorum bisiklet,kamp,doğa yürüşü gibi aktiviteer düzenlemeye ve katılmaya çalışıyorum mail adresim burgazbike@hotmail.com adresinden ulaşa bilirsiniz bana fikirlere ve yeni aktivitelerede katılmak isterim

Arkadaşlar merhaba. İsmim Burak. Merkezde ikamet ediyorum. Yasim 33. Eşimle kamp yapıyoruz. Yok mu merkezde baska aile olarak kamp atan?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.