Gezenbilir Kayseri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,300
Ynt: Gezenbilir Kayseri Grubu

Ad - Soyad: Murat BERK

Doğum Tarihi ve Yeri: 1979 - Almanya

Memleket: Kayseri

Semt: Memleket olunca farketmez

Meslek: Memur

İlgi Alanı: Motosiklet, Dağcılık, Paintball, Trekking, 2 yıldır dağlarda geziyordum.

Not: Kayseri de deyilim ama Gayseriliyim ;D

Etiketler

Ad - Soyad: Mustafa AVCI

Doğum Tarihi ve Yeri: - Talas / Kayseri

Semt: Mimarsinan Mahallesi / Kocasinan

İlgi Alanı: JEEP, Türk Çoban Köpekleri, Amerikan Pitbull Terrierler

Not:

bende yeni üyeyim . :D gruptan sayarsanız :D
ismim emre çınar av kamp balık ve doğa sporları üstüne çalısıyorum. doğayla içiçe olmaktan zevk alan insanlardanım. lise yıllarında paraşüt dagcılık ve okçulukla ugrastım ama çalışmaya başlayınca bırakmak zorunda kaldım sadece av sayesinde doğayla bulusuyorum.
ilgi alanlarım genelde şehir dısındaki aktiviteler :D

Adım ugur... dogada bulunmayi seviyorum ve yari profesyonel fotograf makinamla fotograf cekmeyi seviyorum cadır kampi ise bende ayri bir sevda. bir evolite birde nortface cadırım var:smiley: trek aktivitelerinden haberim olsa koşa koşa gelirim;)

Adı Soyadı: Ahmet Selim
Doğum Tarihi: 1985
Yaşadığı Yer: Kayseri / Merkez
Meslek: Erciyes Üniversitesi Araştırma Görevlisi
İlgi Alanları: kampçılık, doğa yürüyüşleri, orman keşifleri, balık tutma, avcılık gibi outdoor faaliyetler... Haftasonları çadırlı yada çadırsız kamp, gece yada gündüz doğa yürüyüşleri, kısa ve orta mesafe bisiklet gezileri, balık tutma gibi etkinliklere yılın 4 mevsimi katılabilirim.

selamlar bende arazi gezisi vb yapıyorum
kayseriden katılım az gibi. en son bir yıl olmuş son mesaja

Ad - Soyad: Fatih COŞKUNÇAY
Doğum Tarihi ve Yeri: - Argıncık / Kocasinan / Kayseri
Meslek : Kamu Personeli
Semt: Sanayi Mahallesi / Kocasinan
İlgi Alanı: Avcılık, Balıkçılık, Kamp, Dağcılık.
Kayseri'de yılın her ay ve mevsiminde şehir dışı aktivite gerçekleştiriyorum. Yoksa şehirde balataları sıyırmak işten bile değil. :D

Merhaba arkadaşlar, Bende Kayserilim. Doğayı seviyorum. Karavan veya campervan ile ilgileniyorum. Sizlerle tanıştığıma sevindim.

Ad - Soyad: Mustafa Daşdemir
Doğum Tarihi ve Yeri: 1987 Kayseri
Memleket: pınarbaşı
Meslek : Hayatta Kalma Uzmanı
Semt: İldem
İlgi Alanı: Kamp, doğa, trekking, hiking, hayati idame, gezi, atıcılık

Aladağlar hastası :smiley: bana göre Kayserinin en büyük doğa değeridir çünkü. Yıl içerisinde eğitim maksatlı ülkenin farklı yerlerine gidip geliyorum. Sizlerle de kayseride güzel faaliyetlerde görüşmek üzere...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Geri