Gezenbilir Kastamonu Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,253

GEZENBİLİR

Admin
Web
www.gezenbilir.com
<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=27592">castamoni</a> - Zafer Baygül

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=28632">gülotomotiv</a> - Erol Gül

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=16590">serdarpazar</a> - Serdar Pazar

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=3688">gegof</a> - Bilal Kaval

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=23828">gastumanna</a> - Tuncay Yılmaz

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=21944">turco-real</a> - İsmet Guney

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Kastamonu Grubu

Ad - Soyad: Zafer Baygül

Doğum Tarihi ve Yeri: 1967 -

Memleket: Kastamonu

Semt: Merkez

İlgi Alanı: FOTOĞRAF GEZİ SEYAHAT YENİ YERLER KEŞFETMEK VE İNSANLARA TANITMAK

Ad - Soyad: Serdar Pazar

Doğum Tarihi ve Yeri: 1975 - İstanbul

Memleket: Urva / Pınarbaşı / Kastamonu

Semt:

İlgi Alanı: Heycan, adrenalin.

Ad - Soyad: Bilal Kaval

Doğum Tarihi ve Yeri: 1982 - Kastamonu

Memleket: Kastamonu

İlgi Alanı: yeni,ilginç,değişik yerler(aslında herkesin bilipde göremediği yerler ,onların yerinede keşfetmek)

Ad - Soyad:tuncay yılmaz

Doğum Tarihi Ve Yeri: aralık 74 KASTAMONU-Daday

Memleket:KASTAMONU

Semt:merkez

İlgi Alanı: şu an hiç bir şeye ilgim yok

Not:konuyu 480 küsur kişi okumuş ama kayıtlı KASTAMONU' lu 3-4 kişi
KASTAMONU'ya gelen-gelmek isteyenlere elimizden geldiğince yardıma hazırız.

Ad - Soyad: Fahri Özbek
Meslek : Müze Ynt.
Doğum Tarihi ve Yeri: 1957
Memleket: Kastamonu-Araç
İlgi Alanı: Fotoğraf, gezi, Yayın
Kastamonu ile ilgili merak ettiklerinize bilgim dahilinde yardımcı olabilirim.

Ad - Soyad: Semih ÇAKIR

Doğum Tarihi ve Yeri: 1974 - Kahramanmaraş

Memleket: Kadirli - Osmaniye

Semt: Kastamonu - Merkez

İlgi Alanı: Doğa, su avcılığı

merhaba. mayis ayinda kure daglari milli parkini gezmeyi planliyoruz. 4-5 gun. camp kurmak istiyoruz. rota ve seyir planlamasi yapmak istiyoruz. sure cok mu fazla olur. mutlaka gormemiz gereken yerler. nerede konaklayabiliriz... tesekkurler

şunu söyleyeyim kamp yapmak için çok düzgün bir yer yok daha doğrusu kmap alanı adı altında bir yer yok. kastamonudan Küre inebolu minibüslerine bindiğinizde yaklaşık 1 saat içinde kürede olursunuz küre çok küçük 3000 nüfusu olan bir yer. Küreden ineboluya devam eden yol üzerinde kanyonların göründüğü bir yer var o bölgede inebilirsiniz. Yol üzerinde küçük bir lokanta var biz oraya emincimin yeri diyoruz.o lokanta da hem meşhur ecevit çorbasını içip oranın hemen altından geçen bir dere yolu var o dere yolu muhteşem bir görüntüsü olan kanyonlara gidiyor ama ben bile hiç gitmedim çünkü bilen birileriyle ve planlı gitmek lazım çünkü tehlikeli olabilir oralar her türlü hayvan kasrşınıza çıkabilir ve de kaybolabilirsiniz. Bunun dışında ineboluda geriş tepesine çıkabilirsiniz geriş tepesi trekking yapmak için güzel bir yer. En tepeye çıkıp karadenizi izlersiniz. Muhteşem bir manzarası var.Bunun dışında inebolu merkezden abanaya geçebilirsiniz abanada hacıveli tepesine gidin. Orada yol üzerinde mesire yeri var yazın kampçılar gelip orada konaklıyorlardı. Mayıs ayında açık olur mu bilmiyorum ayrıca Abanadan kanyonlara giden bir yol da var hacı veli tepesinin o tarafta. Bunların dışında Azdavay ve Cide tarafları da güzelmiş ama o tarafın ulaşımı çok sıkıntılı ben de açıkçası doğanyurttan döndüm yollar çok dönmeli dolambaçlı... Ama kastamonu terminalden küre minibüsleriyle hem küreye ordan da ineboluya gidebilirsininz. İneboludan da Abana yarım saat. İnebolu merkezden Abanaya minibüsler gidiyor. Tabi ben bilmiyorum siz özel arabayla mı gideceksiniz yoksa otobüslemi ben öylesine yazdım. Soracağınız bişiy varsa cevaplarım.

Kamp için Ballıdağ bölgesini düşünürseniz, İksir tesisleri olarak organize edebiliriz. Türkiye'deki ikinci sanatoryumun kurulduğu bu özel bölgede, görüşlemey değer yaylalar, mantar türleri, endemik bitkiler, doğal hayat çok zengin. Görüşmek üzere!

Ad - Soyad: Merve-Recep Demir

Doğum tarihleri: 1991-1982

Doğum yerleri: İstanbul

Memleket: Kastamonu/Çatalzeytin , Giresun/Dereli

İlgi Alanları: 'Gezen Bilir' ; )

iksirresort' Alıntı:
Kamp için Ballıdağ bölgesini düşünürseniz, İksir tesisleri olarak organize edebiliriz. Türkiye'deki ikinci sanatoryumun kurulduğu bu özel bölgede, görüşlemey değer yaylalar, mantar türleri, endemik bitkiler, doğal hayat çok zengin. Görüşmek üzere!
Merhaba ben Ali Yılmaz.İstanbul'da ikamet ediyorum Küre'liyim Daday'a etli ekmek yemeye ve ata binmeye gelmiştim yerinizi ziyaret ettim ve atlara bindim yeriniz çok güzel .Nasib olursa 1-2 seneye kadar Kastamonu'ya yerleşmeyi düşünüyoruz.Görüşmek üzere saygılar...

Ad - Soyad: Ali Yılmaz

Doğum tarihi: 03/09/1976

Doğum yeri: İstanbul

Memleket: Kastamonu/Küre

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri