Gezenbilir Kars Yollarında...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 199
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,527
Ynt: Gezenbilir Kars Yollarında...

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSCF1238

DSCF1239

DSCF1240

DSCF1241

DSCF1242

Etiketler

Mükemmel bir organizasyon,düşünce,uygulama ve sosyal faaliyet..defalarca yaban tv izci programında seyrettim,kayıt ettim..tanıdık yüz ve simadaki dostların bu adımda öncülük etmeleri ve imzalarının olduğunu görmek, ayrı bir sevinç,mutluluk ve haz.. ayaklarınıza,emeklerinize sağlık..Allah yolunuızu açık etsin.. yanınızdaymışçasına mutlu olduk..
sevgilerimizle..

kemal bey programı kaydetmenize çok sevindim.temin etme imkanımız var mı acaba?

Ben bu organizasyona katılmayı çok arzu ederdim. Ancak başka etkinlikle çakıştı. Bir dahakine mutlaka katılacağım. Memleketimin yolları git git bitmiyor. Resimlerden bunu hissettim. Yollarla birlikte güzellikler de git git bitmiyor. Mevsim itibariyle çetin şartlar da yaşamışsınız. Sizleri tebrik ediyorum. Ayrıca gıpta ediyorum.

Teşekkürler ve Selamlar

Ekip adına teşekkür ederim Efe Bey.
Bu sene niyetimiz aynı etkinliği Karadeniz için yapmak.
Bu sefer sizi de aramızda görmek dileğiyle.

Mükemmel bir organizasyon ve sağlam bir ekip,mete hocam konuyu tekrar açmanıza sevindim ,aranızda olamamak benim için büyük kayıp.keşke bu siteye daha önce kayıt olabilseydim.bundan soraki bu tür faliyetlerinizde, yanınızda olmayı çok isterim tüm emeği geçen arkadaşlara sonsuz saygı ve teşekkür.

macera ve adranelini böyle hayırlı bir işle birleştirip bizle paylatğınız için teşekkürler, Allah ne muradınız varsa versin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.