Gezenbilir İzmir Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 73,227

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu

bu basligi takip eden arkadaslar icin yeni bir duyurumuz var... hepinizi bekliyoruz... sosyal sorumlulugumuzdur...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86147.new#new

Ad Soyad : İlter Öztürk
Meslek : İç Mimar & Tasarımcı
Sahip olduğu Araç : Palio (Niva'da yolda, halen aranıyor) :smiley:
İlgi alanları : Doğa, Araçlar
Mail adresi : ozturkilter@gmail.com
Kan Grubu : A Rh+

Merhaba arkadaşlar.

Merhaba arkadaşlar,
ibrahim teciman, 40yaşındayım,TCDD 3.Bölge Müdürlüğünde Harita Mühendisi olarak çalışmaktayım, evliyim ve 1 oğlumuz var. Bulduğumuz her fırsatta profilimdeki aracımızla cennet ülkemi gezmeye çalışıyoruz.

pandipieri' Alıntı:
Merhaba Burhan amca nasılsınız?
sağol hocam sağlığına duacıyız iyi olma gayreti içindeyiz
(telefonum denize düştü numaranı katbettim.
bir çaldırsan iyi olur 05367474318 selamlar.

Merhaba. Ben Ceyhun Türkoglu. 1970 İzmir dogumluyum. Halen Karsiyaka'da oturmaktayim. Dishekimiyim. Uzun zamandir Aydin'da yasamaktaydim,nihayet canim İzmir'ime geri donebildim. Baslica İlgi alanlarim trekking ve off road. 2012 model 4*4 Amarok kullanmaktayim.. Bundan sonra aktivitelerinizde yer alabilmek isterim. Herkese sevgiler.

Ad - Soyad: M.Hakan YARAŞ

Doğum Tarihi ve Yeri: 1969 KONYA

Memleket: KONYA

Semt: Bornova

Meslek:Asker

İlgi Alanı: Motosiklet, Yamaç paraşütü, Doğa yürüyüşü

İzmir de görevli olarak bulunmaktayım, ancak bu şehre aşık olup buraya yerleşmeye karar verdim. Herkese sevgi ve saygılarımla ... :smiley:

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=9741.80#ixzz2KCVZvZUj

Ad - Soyad: Yıldırım YILDIZ
Doğum Tarihi ve Yeri: 1981 Erzincan
Memleket: Kayseri

Semt: Balçova

Meslek: 25/01/2013 tarihi itibarı ile Artık işsizim :smiley:

İlgi Alanı: defenderim,motorsikletim,fotoğraf sinema konu mühim değil araştırma merakım

2013 01 26 171419

Ad - Soyad: Mehmet SAVAŞ

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1990 İzmir

Memleket: Kızılören / Konya

Semt: Gürçeşme - Özdere

İlgi Alanı: RC otomobiller, Doğa, Elektronik, Otomobiller

Not: Mayısta askere gidiyorum dönüşte tanışmak dilağiyle

selamlar

kemalpaşa izmir de bulunmaktayım.. Mermer teknikeriyim ve bir firmada sevkiyat bölümünde çalışıyorum...

Nasip olursa off road a başlamak üzereyim.. Burdaki ekiple tanışmak kaynaşmak isterim..

0554 4336400

Hemen hemen 1 yıldır kimse katılmamış (mı) İzmir'den..

Aslında ben de eski sayılırım ama (yaklaşık 3 yıl olmuş) bu topiği görmemişim. :-[

etezcan Erdoğan Tezcan

1955 İzmir / Buca

Semt Karşıyaka Bostanlı

İlgi Alanı: Doğa, müzik, kitap, internet, araştırma ve gezi, karavan

Bu arada takip edenve ilgilenenler için bir not;

25 Ekim 2014 Kemalpaşa Ovacık'ta İzmir Kamp Karavancılar buluşması var.. Saat 14:00

Fırsat bulursam katılmayı çok istiyorum.Daha görüşemediğimiz birdolu arkadaşımız var.Hava koşulları da uygun olursa ,

dostlarla bir haftasonu paylaşımı herkese iyi gelir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR