Gezenbilir "Issız Adam" Filmini İzlemeye Gidiyor (4 Aralık 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koza Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,928
Ynt: Gezenbilir "Issız Adam" Filmini İzlemeye Gidiyor (4 Aralık 2008)

Listenin son hali

1- Koza Yardımcı(koza)
2- Esra Akeroğlu (eftaLYa)
3- Mustafa Eraslan (Mezzy) Bu sefer şerbet içmem ama. Dokunuyor
4- Berk Saraç (Berksito)
5- Emine ( Bambina )
6- Serkan Kara(eksperoto)
7- Nilsun Şahin (pebble)
8- Ercan Akgül
9- banua
10- Hakan Sezer ( atkendiniyere )
11-Serdar (Sharingan)
12-Mustafa ( Musti )
13-Yasemin Simsek(yasemin)
14-Gulten ve Yılmaz Karaca cifti Issız adaya geliyor.
15 Konuralp
16- hakan bulu ( xano ) ( yetişebilirsem )

Etiketler

Arkadaşlar dünden beri süregelen rahatsızlığım ve 2 gündür uymamam sebebi ile gelemiyorum. Özür...
Koza senin cd leri kargo ile yollarım. Bana bi adres verir isen ;)

iyi filmdi. Flashbacklere hayran olmamak elde değil. Yalnız bizim kızlar güle oynaya çıktı içerden :smiley: Bi beni etkiledi heralde sonu. Adeta Noterin olduğu pasaja girmiş gibi hissettim :smiley:

gozyaslari icin hazirlanan kagit mendiller cantamizda kaldi :smiley:
bana gore de diildi.

Ben gözyaşlarımı tutamadım arkadaşlar beni derinden etkiledi dengem bozuldu çok üzüldüm verdiğim paraya :'( :'( :'(
Çağan Irmak beni hayal kırıklığına uğrattı tek samimi sahnesi garson ve esas oğlan arasındaki sahnelerdi...

Ben güldüm...

Eksik geldi bana film... Ortasında, sonunda... Sanırım sadece reklamı çok iyi yapıldı, onun için hepimiz bir beklenti içinde gittik.

Bana göre de değildi. :smiley:

Eheh demekki beklenti içinde gitmemek gerekli. Bir de bütün mekanları çocukluktan beri bildiğim için etkilenmiş de olabilirim :smiley:

kent yaşantısının getirisi yanlızlık uzerine kurgulanmaya çalışılmış fakat film boyunca bu duygu doğru işlenememiş. aynı zamanda sorgusuda oturmamış. esas oglanı nedense ıssız göremedik. ıssızlıktan kasıt "yaban" ise bizim oglan hayli yabandı.

yaşasın kokoreç sahnesi.

alternatif isimlere devam= doyumsuz adam -ne istediğini bilmeyen adam- korkak adam- esas kızımızda maşallah doğma büyüme beyoğlunda geçmiş sanki hayatı 60 yılı sığdırmış genç yaşına . erkekleri yaşantı ve kitaplar arasında çözmüş bitirdiğini zannettiği anda olmayacak bir erkek tipi çıkmış karşısına . gerçi gerçek hayattta bu model varmı bilemiyorum ama film işte

yahu adamın son derece güzel bir hayatı vardı yaw bişey kaybetmediki insan kazanamadığını kaybetse ne olur aşksa kaybettiği ben dillere destan bir aşk görmedim valla, hep kendi tercihleriydi kendi düşen ağlarmı he kız onu terketseydi o ayrı bi kere hissiz adam görür görmez aşık başladı sahneye varmı öyle aşk yaw 2009 a beş kala ;D

Valla insanlar hangi bölümde ağlıyorlar, ben anlamadım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.