Gezenbilir "Issız Adam" Filmini İzlemeye Gidiyor (4 Aralık 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koza Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,907
Ynt: Gezenbilir "Issız Adam" Filmini İzlemeye Gidiyor (4 Aralık 2008)

ahmet naber nerdesin yaw gelsene filmlere kardeşim yaw nerelerdesin gezilerde yoksun forumda yoksun

Etiketler

Abi inanılmaz bir yoğunluk içindeydim ve doğal olaral sosyalden biraz uzaklaştım
ama şimdilerde krizin de etkisi ile biraz biraz sakinim;)
en kısa zaman da beraber oluruz organizasyon şemalarında sen hiç merak etme

Yanlız haksızlık yapmayalım müzikler ve müzik kullanımı muhteşemdi arkadaşlar

BamBina' Alıntı:
Valla insanlar hangi bölümde ağlıyorlar, ben anlamadım.

ben son sahnede bir kaç damla gözyaşı döktüm ,nedeni de yanımdaki sessiz ve donuk adamdı...

sonra lavoboya gittim filmden çıkan bütün orta ve yaşlı kadınlar ağlıyodu :smiley: yaşlanyorum dedim eh bunun üstüne içilir dedim sonra içerken ağladım :smiley:
pek dramatik oldu dimiii

ama müzikler harika ...beyoğlunda böyle yerle gidelim hadi organize olalım içelim içelim :smiley:

Yaf 45'lik benim bildiğim rock bardı. Galatasaray lisesinin yanında bir mekandı. Ne alaka Sezen Aksu parçaları falan hâla çözemedim :smiley:

Senin gitmemiş olman enteresan zaten 45lik'e

Arkadaşlar filmde bir sürü soru yanıtsız kalmasına rağmen müzikleri için iyiki gitmişim diyorum.

Filmin çekildiği mekanlarda çok fotoğraf çekmiştim zamanında. Onlardan birini sizinle paylaşmak istiyorum.

Daha sonrasındaki şerbet olayı ise süperdi. :smiley:

Sevgiler

Galata2

ESRACIM FİLİMDEKİ 45 LİK PLAKLARDAN ALINTI YAPMIŞ BEYOĞLUNDAKİ MEKANLA YAKININDAN DİİL UZAĞINDAN BİLE GEÇMİYOR AMA PROGRAM YAPALIM MAKSAT İÇMEK OLSUN

Sevgili Banu ve Koza arkadaşlarım sizleri burdada buldum :smiley:) hehe ıssız adama gitmişiniz insan bi haber verirdi yaw......... :p

Ah yurdum insanı ah,bazen ne kadar sahtekar olabiliyoruz.Birisi beğenmedim diyince sürü psikolojısı hemende devreye giriyor..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR