Gezenbilir Hatay Off Road Grubu; Belen Gediği - Kavaklıoluk Keşif Gezisi (20 Mart 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan küçük ağa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 116
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,403
Ynt: Gezenbilir Hatay Off Road Grubu; Belen Gediği - Kavaklıoluk Keşif Gezisi (20 Mart 2011)

Yine Sedat abimizin evi ve kahve eşliğinde bir günbatımı. Sedat abimiz, böyle güzel yerleri görmemize vesile olduğunuz için teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Off Road Grubu; Belen Gediği - Kavaklıoluk Keşif Gezisi (20 Mart 2011)

Sedat ağabey eline sağlık resimler harika. Arkasına yerel medya desteğini de alan Gezenbilir Hatay Grubunun faaliyetlerini imrenerek izliyoruz valla :smiley:

CİNCİN' Alıntı:
Sedat ağabey eline sağlık resimler harika. Arkasına yerel medya desteğini de alan Gezenbilir Hatay Grubunun faaliyetlerini imrenerek izliyoruz valla :smiley:
Cihat bey kapımız her zaman sizlere açık müsait olduğunuzda İlyasıda alın gelin

hasancolakefe' Alıntı:
Büyük ağamız O kadar güzel yerleri gezdirdin,Resimleri siteye hızla attın,Zirvede semaverde çay yaptın,Karnımızı doyurdun.sedat abi eline sağlık katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Hasan bey iskenderundaki bilboardların ölçüsü 2x3 bilgin olsun araştırıyordun

Manzaralar çok güzel ellerinize sağlık.

küçük ağa' Alıntı:
Cihat bey kapımız her zaman sizlere açık müsait olduğunuzda İlyasıda alın gelin
Çok teşekkürler Sedat Ağabey, İnşallah diyelim :smiley:

CİNCİN' Alıntı:
Cihatcığım asıl yerel medya bizim desteğimizle bir ilki gerçekleştirdi geçtiğimiz rotayı elinde kamera ve mikrofonla geçen ilk yazılı görsel medya HRT televizyonu çalışanları Alper Tüydeş ve Ümit Kanmış oldular

küçük ağa' Alıntı:
Cihatcığım asıl yerel medya bizim desteğimizle bir ilki gerçekleştirdi geçtiğimiz rotayı elinde kamera ve mikrofonla geçen ilk yazılı görsel medya HRT televizyonu çalışanları Alper Görmüş ve Ümit Kanmış oldular
Sedat abi, tarihi ismimiz geçecek dedik ama sayende yanlış geçicek :smiley: Alper Tüydeş :smiley: Lütfen bu şekilde kayıtlara geçmeliyim. Düzeltmeniz dileğiyle...

Sedat abi elinize sağlık. 4x4 Dergi'yede koydum gezinizi

http://www.4x4dergi.com/2011/03/21/gezenbilir-hatay-off-road-gurubu-belen-gedigi.html

Tempus' Alıntı:
Sedat abi elinize sağlık. 4x4 Dergi'yede koydum gezinizi

http://www.4x4dergi.com/2011/03/21/gezenbilir-hatay-off-road-gurubu-belen-gedigi.html
iyi etmişsin kolay gelsin selamlar

Geziye katılan tüm arkadaslara teşekkürler. Yorucu ama bir o kadarda güzel bir gezi oldu.nice gezilerde birlikte olmak dileğiyle.

fragman facebook'ta yayınlanmaya başladı: http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150127963662080&saved

Ayrıca facebook'ta ''Alper Heryerde'' adlı grubuma üye olabilirsiniz...
yorumlarınızı bekliyorum...

alpertuydes' Alıntı:
fragman facebook'ta yayınlanmaya başladı: http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150127963662080&saved

Ayrıca facebook'ta ''Alper Heryerde'' adlı grubuma üye olabilirsiniz...
yorumlarınızı bekliyorum...
ben bilmem oraları karıştırmıyayım

belediye hiç çalışmamış diye konuşma var o bölge belediye sınırları dışında bilgin olsun ben yapıyordum ama risk alaraktan

İşin espriside orda ya zaten Sedat Abi :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.