Gezenbilir Hangi Takımı Tutuyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 409
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 69,720

Gezenbilir'de En çok Taraftarı Bulunan Takım

• Fenerbahçe

Kullanılan: 119 33.0%
  • Galatasaray

Kullanılan: 114 31.6%
  • Beşiktaş

Kullanılan: 60 16.6%
  • Trabzon

Kullanılan: 25 6.9%
  • Diğer

Kullanılan: 7 1.9%
  • İşim olmaz futbolla

Kullanılan: 36 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    361
Ynt: Gezenbilir Hangi Takımı Tutuyor

Tabiki FENERBAHÇE , Sıradaki gelsin ama o da mızmızlanmasın,

Etiketler

Şimdi ne oldu? futbol sadece bir oyundur kişilerin tuttuğu takım namusu ve şerefi değildir. fenerbahçe şampiyon olamadı . fb li arkadaşların bir yeri eksildimi? onurlarınımı kaybettiler tabiiki hayır. fanatizm kötüdür.adalet iyidir dereyi görmeden peçelerı sıvamak diye buna derler.tanrının adaletinden şüphesi olanmı var.yaşasın fair play BURSASPOR ŞAMPİYON.

Bu yazıyı kupa finali ve lig bitmeden yazmıştım, sadece adalet istiyordum. fb kupayı alamadı ama ikinci oldu başarıdır.sora lig de şampiyonluğu bursaya kaptırdı ikinci oldu buda başarıdır,daha önceki yazılarıma fanatik düşüncelerle cevap veren fb li arkadaşları kutluyorum ve yine yazıyorum adalet gün olur fenere bile lazım olur........

fnatik değilim ama sarı lacverti seviyorum... keşke şampiyonluğu kaçırmasaydı. fener çekmedi yıllardır trabzondan çekmediği kdar :smiley:

Offf........

offf...
ki ne offffffffffffff

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ya neyi tartışıyorsunuz yapılan her anketten Galatasaray çıkıyor. Bu Fenerliler belki biz çıkarız diye ha bire anket açıyor. Bizim kolumuzu kesince kanımız kırmızı akar lacivert yada siyah değil. Ama umutlarınızı yitirmeyin.

Arkadaslar dün turgay seren abinin belgeselini seyrettim hepinize seyretmeyi öneriyorum. sanırım bizler bir birimiz üzerek asalıyarak futboldan böyle keyif alıyoruz he bu arada en güzel kulup FENERBAHCE :smiley: ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri