Gezenbilir Hangi Takımı Tutuyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 409
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 69,753

Gezenbilir'de En çok Taraftarı Bulunan Takım

• Fenerbahçe

Kullanılan: 119 33.0%
  • Galatasaray

Kullanılan: 114 31.6%
  • Beşiktaş

Kullanılan: 60 16.6%
  • Trabzon

Kullanılan: 25 6.9%
  • Diğer

Kullanılan: 7 1.9%
  • İşim olmaz futbolla

Kullanılan: 36 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    361

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hangi Takımı Tutuyor

Gökhan bey gönlünüze sağlık klavyenize bereket :D

jeep' Alıntı:
Metin Özülkü ve Ercan Saatçi nin Galataray için ettiği küfürlere ne demeli.

Öyle bir şeyi hiçbir futbolseverin kabul etmesi mümkün değil zaten.Sorun bunun edepsizce kamuya açıklanması.
Yoksa benzer şakaları hangi GS'li, BJK'lı ve FB'li yapmıyor ki ?
Hatta samimi arkadaşların farklı klüplerden olsalar da beraberce seyrettikleri maçlarda ?
Ama kameraların huzurunda bunların söylenmesi çok yanlış.
Bunu ne olursa olsun ortaya çıkaranların yaptıkları ise bence yanlış oğlu yanlış.

jeep' Alıntı:
Metin Özülkü ve Ercan Saatçi nin Galataray için ettiği küfürlere ne demeli.

Çok doğal bir konuşma oradaki hadi küfür edelim insanlar izlesin gibi bir çalışma yapmamışlar. Her takımda bu tarz taraftar vardır. :smiley:

Biz offroad gezisi yaparken ortalıkta kamera varsa, sırtımız karnımız açılmasın diye dikkat ediyoruz. Bahane değil bence.

jeep' Alıntı:
Biz offroad gezisi yaparken ortalıkta kamera varsa, sırtımız karnımız açılmasın diye dikkat ediyoruz. Bahane değil bence.
Sorunun muhatabı ben değilim ki zaten Bu bahane değildi sadece fikrimi söyledim saygılar.

aytar63' Alıntı:
Sorunun muhatabı ben değilim ki zaten Bu bahane değildi sadece fikrimi söyledim saygılar.

Herkesin bu tarz küfür ettiğini siz söylediniz . Dolaylı olarak küfürü savunmuş oluyorsunuz. Aslında tuttuğunuz takımı savunuyorsunuz. Neyse çok önemli insanlar değil benim için.. Ne de olsa fenerli, ne yapsa yeri ;D

işim olmaz futbolla diyen ne çok kişi var bir futbol sayfasında.......:smiley:)))

jeep' Alıntı:
Herkesin bu tarz küfür ettiğini siz söylediniz . Dolaylı olarak küfürü savunmuş oluyorsunuz. Aslında tuttuğunuz takımı savunuyorsunuz. Neyse çok önemli insanlar değil benim için.. Ne de olsa fenerli, ne yapsa yeri ;D
Saygı duyarım ama maalesef bende koyu bir tribüncüyüm. :D FENERBAHÇE ve diğerleri herkese başarılar :D

Gezenbilir üyeleri olarak acaba en fazla hangi takımın taraftarıyız ? Bence fenerbahçe

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.