Gezenbilir Fotoğraf Galerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BamBina Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,236

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Galerisi

Galeriye kullanıcı adınızla giriş yaptıktan sonra, üst tarafta menü kısmını göreceksiniz, altında da ''Albüm oluştur/düzenle'' var. Albümü oluşturduktan sonra, menüden ''Fotoğraf yükle'' seçeğini tıkladıktan sonra, yüklemeye başlayabilirsiniz. :smiley:

Bundan sonra, Gezenbilir Fotoğraf Galerisi'nin linki ana sayfamızda da bulunmaktadır.

Profil seçeneğin hemen yanında Galeri'ye tıklamanız yeterli artık. ;)

Merhaba, benim de şu galeri olayıyla ilgil biraz aydınlanmaya ihtiyacım var sanırım..

Yükleme/yayınlama kısmında bir problemim yok ama görüntüleme kısmında aklımı kurcalayan bir takım durumlar var.. Fotograflara bakıyorum, benimkiler de dahil, genellikle 1-2 kez görüntülenmiş.. "30bini aşkın insanın üye oldugu bir platformda bu biraz az değil mi? Acaba söz konusu fotograf/galerilerle ilgili yeni forum başlıkları mı açmak gerek? İnsanlar ne şekilde geziyor galerileri? Bir arama motoru var mı, yoksa olacak mı?" gibi çok sayıda soru var kafamda..

Gezenbilir ailesi içerisinde fotoğraf konusunda profesyonellerin oldugunu tahmin ediyorum.. Onların fotograflarını görmek ve fotograflarıma yaptıkları yorumları okumak faydalı olabilir diye umut ediyordum..

Misal bir öneri:

Galerilere özel haftalık bir newsletter uygulaması olabilir.. Yeni oluşturulan ve popüler olan birkaç galerinin thumbnail şeklindeki ana fotograflarını barındıran bir html mail faydalı olurdu bence.. Böyle bir uygulama hali hazırda varsa bilemiyorum, bana gelen bir mail yok şuana kadar..

Can bey,

Susmayın, tam tersi devam edin. :smiley: Sizlerden gelecek fikir ve önerilerle beraber daha da gelişeceğiz. ;)

Galeri bir süre deneme aşamasındaydı. Son dönemde artık kullanıma açıktır. Biraz da alışkanlıkla alakalı, henüz insanlar galeriye alışmadılar. Ama, bundan sonra bu konuda daha ciddi çalışmalarımız olacak ve galeriyi daha aktif hale getireceğiz.

BamBina' Alıntı:
Can bey,

Susmayın, tam tersi devam edin. :smiley: Sizlerden gelecek fikir ve önerilerle beraber daha da gelişeceğiz. ;)

Galeri bir süre deneme aşamasındaydı. Son dönemde artık kullanıma açıktır. Biraz da alışkanlıkla alakalı, henüz insanlar galeriye alışmadılar. Ama, bundan sonra bu konuda daha ciddi çalışmalarımız olacak ve galeriyi daha aktif hale getireceğiz.

Teşekkürler.. Çözüm olarak yeni bir forum başlığı açtım, bol bol da fotograf yolladım.. :smiley:

Slayt yukleyebilirmiyiz..? :smiley:

(Zeki Muren' de bizi gorecekmii...? gibi bir soru oldu galiba... :smiley: )

Selamlar, kişisel galerime kendi makinemle çektiğim fotoları irfanview ???resize yaparak yükledim(Sony T1) ama arkadaşımın canon makinesiye çektiği çok yüksek pikselli olanları resize ile de yükleyemiyorum ne yapmalıyım? teşekkürler

Levent Bey, boyut sınırını geçmedikten sonra yükleme için herhangi bir engel yok.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=1946.0 ilgili başlık altında sözü geçen küçültme prorgamlarından biri yardımıyla fotoğraflarınızı tekrar resize ederek yüklemeyi deneyebilirsiniz.

İNEGÖL ERİKLİ YAYLASI..RESİMLERİ

24473 1401700929303 1435710268 31094170 3328048 n

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri