Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ata036 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,611
Ynt: Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013)

etkiliğimize ilk baştan beri katılacaklarını bildiren TROFF başkanı sayın Emir Sözen ve ekbine teşekkür ediyorum. sayfalarında yayınladıkları mesajı sizler ile paylaşmak istedim.

TROFF bu etkinlikte OLACAK.... bu etkinlik 2 aşamalı bir etkinlik aslında.... şöyle ki;
2010 yılında gezenbilir ekibi kars ta bir okula yardım getirmişti.... bu ekibin içinde bulunan ve ne acıki bir offroad gezisinde kaybettiğimiz, bu sporda büyük emekleri olan ve herkes tarafından çok sevilen Faruk Kayhan abimizin anısına tekrar Kars Belencik köyünde bulunan bir okula yardım getirmek...diğer aşaması ise sarıkamışta bir offroad oyunu.....
bizim için önemli olan tabiiki bu işin sosyal sorumluluk kısmı.... Biz orda olmakla kalmayacağız...eğer kabul ederlerse 130 genç arkadaşlarımıza, dağlarda kendi giydiğimiz kapşonlu TROFF sweat lerinden de hediye edeceğiz... sonrasında da bizim için çok önemli olan,GÖNÜLDEN bu işi yapan insanların organize ettiği o çok değerli parkura gireceğiz ve nasip olursa gururla, göğsümüzü gere gere o kupalardan birini de TRABZON a getireceğiz..... Bu etkinliğe zamanını harcayan,bize insan olduğumuzu hatırlatan,sevdiklerimizi tekrar görmemize ve kaybettiklerimizi hatırlamamıza vesile olan Erdoğan Uzlu ve Tarık Yılmaz sonsuz teşekkürler...... KARS'ta görüşmek dileğiyle...... TRABZON OFFROAD KULÜBÜ (TROFF

Etiketler

ata036' Alıntı:
bu arada hüseyin bey size neredesiniz karstamı ikamet ediyorsunuz ?

Evet ,Kars'ta ikamet ediyorum.Bu aralar bir bebek telaşımız var :smiley: O yüzden ilgilenemedim.Kusura bakmayın.Aracımı değiştirir değiştirmez daha aktif olacağım inşallah grupta.(küçük aracımı bir arazi aracıyla değiştirir değiştirmez.)

Hüseyin36' Alıntı:
Evet ,Kars'ta ikamet ediyorum.Bu aralar bir bebek telaşımız var :smiley: O yüzden ilgilenemedim.Kusura bakmayın.Aracımı değiştirir değiştirmez daha aktif olacağım inşallah grupta.(küçük aracımı bir arazi aracıyla değiştirir değiştirmez.)

bebeğiniz şimdiden hayırlı olsun inşallah vatana millete hayırlı bir evlat olur.
aracın olup olmaması sorun değil hocam gönüllerimiz bir en kısa zamanda tanışmak isterim sizinle :D
ata036@hotmail.com face ve msn adresimdir.
0544 769 36 76

arkadaşlar bu gün karsa gidip ekiple buluştuktan sonra sarıkamış'a pist keşfi ve oteller ile görüşmeye gittik.
erdoğan hocamın daha önce yayınladığı yazıya ek yaparak aşağıda sizler ile tekrar paylaşmak istedim.

Değerli dostlar, Sarıkamış bölgesinde yapmış olduğumuz otel araştırmaları sonucu gözlemlerimize dayanarak Bildik otel ve Alpina Konaklarının en avantajlı oteller olduğunu düşünmekteyiz.

Fiyat ve organizasyon alanının hemen dibinde yemek ve dinlenme olanağı da sunabilmesi açısından Bildik otel 99 TL dir.
99 TL olan fiyatı biraz daha aşağı esnetebileceğimizi düşünüyoruz ancak bunu yapamazsak da bize kızmayın çünkü malum 26-27 ocak yarıyıl tatiline geliyor,
Bildik Otel Sarıkamış merkezde olup kamp ve pist alanına tahmini 3 km uzaklıktadır.

Bildik Otel Resimleri

Photo504787d10be24
Bildik Otelin ayrıca 3 adet de apartı bulunmaktadır.
Photo5047878a18253
Photo4f35b9acbec8d

Alpina Konakları sabah kahvaltı akşam yemeği dahil perşembe ve cuma gününden geleceklerin kamp alanı hazır olmadığı için herkes ile bir arada olabilmek adına Alpina konaklarını tercih etmelerini öneriyoruz. fiyat 80 TL

379552_10151225345508381_2033044319_n.jpg

66440_10151225345398381_328298415_n.jpg

530277_10151225345483381_2095187826_n.jpg

581500_10151225345348381_141736254_n.jpg

arkadaşlar günler azalıyor :smiley:
uçak biletlerini cuma günü alacakların 10.40 da karsa inen uçaktan yer almaları iyi olur çünkü cuma günü gelenleri 10.40 uçağından alarak sarıkamışa hareket edip okulumuza hediyelerimizi teslim edeceğiz.
cuma günü gelecek olanların alpina konaklarında yer ayırtmaları bir yerde olmamız açısından çok iyi olacak fiyatı adamların boğazına çökerek 80 tl ye indirmiş durumdayız
zaman azaldığı için gelecek olanların bir an önce uçak biletlerini almalarını ve otelde yer ayırtmalarını rica ediyorum. bizde ona göre kişi sayısını bilip hareket edelim. otellerle ilgili bilgileri aşağıda sizlere paylaşıyorum.
gelende gelmeyende sağolsun sizlerin varlığı bile bizim için yetiyor.

1- Adnan ÇETİNEL Alpina konaklarında yerini ayırtı Uçak Bileti sadece yer ayırtı
2- Gülşen GÜRSEN Alpina konaklarında yerini ayırtı Uçak Bileti bilinmiyor
3- Cemil KARA Daha Yer Ayırtmadı Uçak Bileti bilinmiyor
4- Hüseyin AKBULUT * *Bilgi Bekleniyor

şu an için uygun fiyat aldığımız otellerin bilgileri aşağıdadır. lütfen yerini ayırtanlar bilgi versin

-ALPİNA KONAKLARI

Görüşülen kişi : Aykut ALKAN Tel : 532 100 93 33

Sarıkamış Alpina Konakları 2013 kış sezonuna yenilenmiş modern dizaynı, Sarıkamış mimarisi ve ahşabın muhteşem bütünlüğünün bir arada sunulduğu 3 ayrı konak şeklinde siz saygıdeğer misafirlerini kış sezonunda kapılarını açmaktadır.
Sarıkamış kayak merkezinin tek butik konakları olma özelliğine sahip olan Alpina Konakları uygun fiyat politikasının yanında yöresel Kars mutfağının en leziz tatlarını bulabileceğiniz restaurantı, güler yüzlü profesyonel kadrosu ile sizleri evinizde hissettirmeyi kendine amaç edinmiştir.
Alpina Konakları organizasyonumuz süresi boyunca fiyat olarak tek kişi 80 tl dir ve özellikle cuma gününden geleceklerin burada yer ayırtmalarını rica ediyorum.

-BİLDİK OTEL;
Görüşülen kişi: İ.Yavuz BİLDİK, (Yön.Kur.Bşk.), Serkan Bey (Otel müdürü)
Sarıkamış merkezde 3 yıldızlı ve düzgün bir otel, Organizasyon alanına 3 km. mesafede, yarış/kamp alanımızın hemen yanında bir ayrı bir cafe-restauranta sahip, 25 Ocak fiyatı 99 TL, Serkan beye bu gün de ulaşamadım çünkü 26 ve 27 si tarihleri (malum yarı yıl tatili başlıyor) için fiyatı o verecekti, Fiyata kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri dahil, yemekleri otel harici yarış alanının yanı ve aynı zamanda pistin bitişinde bulunan bu kafeteryada fiyat içinde almak mümkün….. fiyata spa hariç ancak hamam dahil : ))
İletişim: 0 474 413 76 76
Bildik Otel - Anasayfa

-ARAS OTEL;
Görüşülen kişi: Ayan Akın (Otel müdürü)
Sarıkamış merkezde 2 yıldızlı ancak temiz ve düzgün bir otel, Kahvaltı dahil kişi başı fiyat 60 TL.
İletişim; 0 474 413 80 80
www.sarikamishotelaras.com

***ÖNEMLİ DUYURU***

Değerli Arkadaşlar;

Sizlerin desteği ile hayata geçirmeye çalıştığımız Gezenbilir Kars Yollarında 2 ve “EKSİ 36 Offroad Oyunlarımızda” artık hep birlikte Start düzlüğüne yaklaşıyoruz : )). Katılımları konusunda kararlarını netleştiren arkadaşların/grupların konaklama tercihleri ve Sarıkamış’a geliş yollarını bizlere iletmesi tahmin edeceğiniz üzere bu organizasyonu düzenleyen ekibin önünde duran en önemli belirsizliktir. Organizasyon süresince sizlerin sıkıntı yaşamaması için bu iki noktanın bir an önce açığa kavuşması gerekmektedir. Bu sebeple buraya gelme konusundaki kararınız ve geliş yolu (Uçak-Otobüs –geliş ve gidiş tarihi-, Kendi aracım) ile konaklama tercihinizi (Otel-hangi oteli seçtiğiniz ve rezervasyonunuzu nihayetlendirdiğinize dair son durum-, Kamp çadırı, Diğer) bizlere en son 14.01.2013 tarihine kadar bu sayfa üzerinden bildirmenizi sizlerden önemle rica ediyoruz. Saygılarımızla..

26-27 Ocak 2013 tarihlerinde düzenleyeceğimiz “EKSİ 36” Sarıkamış Offroad Oyunlarımız için en baştan beri bize destek veren Sosyal Sorumluluk Projemize katkıda bulunan ve oyunlarımızın ana sponsoru olan Huma Oto ve Adnan Çetinel'e desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
oyunlarımız S1 2500 cc altı araçlar S2 2501 cc üstü araçlar olmak üzere iki klasman olacaktır. oyunlarda dereceye giren yarışmacılara Hüma Anıl Oto tarafından aşağıdaki ödüller verilecektir.

S1 2500 cc Klasmanı

1. Araç Yanı Tente - 2.0 m
http://www.humaoto.com/Arac-Yani-Tente-20-m,PR-102.html

2. Goliath Sentetik Vinç Halatı 20 M (9,300lb)
http://www.humaoto.com/Sentetik-Vinc-Halati,PR-96.html

3. Jackal Kriko 48'', Farm Jack,
http://www.humaoto.com/Kriko-48-Farm-Jack-Off-Road,PR-335.html

S2 2501 cc Üst Klasman

1. Kingone KDS-12.0i 12V Vinç
http://www.humaoto.com/Kingone-KDS-120i-12V-Vinc,PR-399.html

2.Britpart Çift Kafalı Kompresör
http://www.humaoto.com/Cift-Kafali-Kompresor,PR-415.html

3. Britpart Vinç Aksesuar Kiti
http://www.humaoto.com/Vinc-Aksesuar-Kiti,PR-416.html

Teşekkürler Adnan Çetinel

*** ÖNEMLİ ***

arkadaşlar uçak biletlerini almayanlar atlas jetden biletlere baksınlar lütfen karsa uçuşları başlamış
25.01.2003 tarihinde direk sabiha gökçen kars geliş 47 tl
27.01.2003 tarihinde kars sabiha gökçen 84 tl
otobüs biletinden bile ucuz gelmeyi düşünenlere bilgi verelim lütfen

ata036' Alıntı:
*** ÖNEMLİ ***

arkadaşlar uçak biletlerini almayanlar atlas jetden biletlere baksınlar lütfen karsa uçuşları başlamış
25.01.2003 tarihinde direk sabiha gökçen kars geliş 47 tl
27.01.2003 tarihinde kars sabiha gökçen 84 tl
otobüs biletinden bile ucuz gelmeyi düşünenlere bilgi verelim lütfen

ATLASJET in KARS a uçuşları maalesef yok... tam yazarken gördüm sizin örneğinizde 2003 tarihli...

Atlasjet Sabiha Gökçenden var. Yazım hatası sanırım 2013 yerine 2003 yazılmış.

evet yazım hatası olmuş özür dilerim akşam heyecandan öyle yazmışım :D

www.atlasjet.com siteye girip kontrol edebilirsiniz

proje süper gidiyor

sivas ekibi olarak 3 araç yada midibüsle iştirak edeceğiz
ayrıca bizim de giyecek konusunda katkılarımız olacak

sivas en başından beri destek oldu bize teşekkürler başkanım
ayrıca giyecek konusundaki desteğinizden dolayıda teşekkürler

Etkinliğimizin mihenk noktası olan rahmetli Faruk abimiz anısına 25 Ocak/Karne günü yapılacak yardım organizasyonu için gelen malzemeleri, bu coğrafyada her koşulda birlikte çalıştığımız KuzeyDoğa Derneğinin çalışan ve gönüllüleri dün itibarı ile kendilerinden bir talebimiz olmamasına rağmen hazırlamışlar, Hasan Karacan, Sefa Ak ve Tayibe'ye hepimiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum..

100 1491

100 1492

hazırlıklar son surat devam ediyor. EKSİ 36 SARIKAMIŞ OFF-ROAD oyunlarımızın ana sponsoru Huma Oto dereceye girenlere verilecek ödülleri kargoya verdi Huma Oto ve Adnan Çetinele Kars Offroad adına teşekkürler.

553070_10151336149847398_1256648526_n.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri