Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ata036 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,624
Ynt: Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013)

4...

2012 12 15 150641

2012 12 15 150714

2012 12 15 150737

Etiketler

6, ve nihayet aşağılarda, uzaklarda BELENCİK köyü (ortadaki fotoğraf)...

2012 12 15 151228

2012 12 15 151431

2012 12 15 151502

Karaler çok güzel,elinize sağlık, bizde yavaş yavaş kar moduna geçiyoruz...

teginalp' Alıntı:
Valla tarık ilk akla gelen ( ve muhtemelen benden önce de söyleyenler olmuştur) gelen veya gelemeyen arkadaşların gönlünden geçen para toplamaktır ama hem bunun organizasyonu çok zor hemde farklı prosedürler gerekiyor. Gerci gezenbilir ailesi bununda altından kalkabilir kanaatimce.
Ama kayıtsız şartsız gönlünden geçtiğince para göndermek isteyen üye arkadaşlarımız vardır. Eksik gedikler alınır en azından.
Bence bu fikir hakkında yoğunlaşalım derim.
Nasıl toplanır, kim toplar, nerde toplar, nasıl belgeler, prosedür nedir, neler alınır, nereden alınır konusunu yine burada biraz tartışarak daha olgun hale getirebiliriz.

Ayrıca istanbul tarafından yarışlar için arabalarını getirecek arkadaşlara aslıında tır ayarlasak tıra atıp getirseler çok uygun olur diye diye düşünüyorum. Iğdır firmalarında bulunan tırlara uygun getittirebiliriz herhalde. Bu konuyuda şimdiden ayarlasak daha uygun olur.
Bu konuda fikirleriniz nedir.

Saygılarımla

Not: Bu arada Allah nasip ederse def ile olmasa bile muhtemelen binek oto ile gelmeye çalışacağım. Iğdırdan ayrılınca çabuk özlüyor insan. :smiley:

abi düşüncen için çok teşekkürler bu projeye öyle ani bir karar ile başladıkki anlatamam ama çok şükür şu an her şey yolunda
para konusu aklımza geldi ve çok söylendi bizlere ama para bizi bozar düşüncesi ile vazgeçtik :D :D çünkü para işi sıkıntılı bir iş
ama şu olabilir senin gibi maddi yardım yapmak isteyen 3-5 kişi kendi aralarında toplayıp bir hediye alıp kargo ile toplama adresimize gönderebilir. mesela okula bilgisayar , projeksiyon cihazı çocuklar için cdler vb malzeme gönderebilirler düşüncesindeyim.

araçların istanbuldan gelmesi konusunda ığdırdaki en büyük nakliye firmalarından biri olan Yaycılı Kardeşler firması ile az önce görüştüm. istanbuldan ığdıra gelen boş araba bulmanız mümkün değil diyor. fakat ığdırdan istanbula araçları gönderme konusunda hertürlü yardımcı olacağı sözünü aldım siz araçları getirme işine bakın kaç araç geleceğini netleştirin bana haber verin getirme işi size ait gönderme konusunda buradan ona göre ben kesin olmamakla beraber araçlarınızı ücretsiz tır ile göndermeyi deneyeceğim.

arkadaşlar biz ekip olarak arka planda son hız çalışmaktayız arada unutuğumuz arkadaşlar veya gruplar var ise özür dilerim bu etkinliğe herkes davetlidir.

bir noktaya değinmek istiyorum erdoğan hocamında belirtiği gibi konaklama konusu önemli sarıkamışta otelde kalmayı düşünen arkadaşların bir an önce rezarvasyon yapmalarını öneriyorum. bu seneki etkinlik tarihimizi sosyal sorumluluk projesinden dolayı 15 tatile denk getirdik ve etkinlik tarihimizde kayak merkezi dolu olacağından otel konusu sıkıntı olabilir.
biz kars ığdır ekibi olarak (Erdoğan Uzlu, Emrah çoban ve Tarık Yılmaz olarak ) elimizden geldiği kadar gelen konuklarımızı ağırlamaya çalışacağız ve çalışmalarımız durmaksızın devam etmektedir.

Değerli dostlar, Sarıkamış bölgesinde yapmış olduğumuz otel araştırmaları sonucu gözlemlerimize dayanarak Bildik otel'in bizim işimize daha çok geldiğini düşünmekteyiz. Fiyat ve organizasyon alanının hemen dibinde yemek ve dinlenme olanağı da sunabilmesi bizi bu fikre yönlendirdi. Eğer grup olarak tercihlerimizi o yöne kaydırabilirsek (ki bu herşeye rağmen tamamen sizin tercihiniz olacak) 99 tl olan fiyatı biraz daha aşağı esnetebileceğimizi düşünüyoruz ancak bunu yapamazsak da bize kızmayın çünkü malum 26-27 ocak yarıyıl tatiline geliyor, ben fikrimizi paylaşmak istedim, kendinize iyi bakın, konu ile ilgili aşağıdaki resime de bir göz atın, selamlar, saygılar, sevgiler... Erdoğan UZLU

soldaki yuvarlak alan muhtelem yarış pisti ama bunun alt kısmında daha da süper alanlar mevcut, kırmızı ok, Bildik otelin (kendisin sarıkamışın içinde 3 yıldızlı) organizasyon alanındaki kafe restaurantı, bu ve fiyatı sebebi ile ben kesinlikle bu oteli tercih edin derim, fiyata 3 öğün yemek dahil, toplu oraya angaje olursak fiyatı bir parça daha düşürmek için tüm yüzsüzlüğümüzü yapacağız, haberiniz olsun, en sağdaki lacivert ok ise kayak pistinin sonu : )) Erdoğan UZLU

71778_10151264978296236_1603947813_n.jpg

Yarış pisti dediğiniz yer hafta sonları mangalcıların ve arabaların yeri.Sanırım karıştırdınız.Orada herhangi bir aktivite olmuyor.

Hüseyin36' Alıntı:
Yarış pisti dediğiniz yer hafta sonları mangalcıların ve arabaların yeri.Sanırım karıştırdınız.Orada herhangi bir aktivite olmuyor.

öncelikle hoş geldin arkadaşım, 26-27 Ocakta o belirtilen alan üzerine offroad yarış pisti dizayn edilecek, bahsi geçen konu bundan ibaret : ))

Hüseyin36' Alıntı:

etkinlik tarihimizde mangalcılar yer bulabilirler inşallah :D :D :D

bu arada hüseyin bey size neredesiniz karstamı ikamet ediyorsunuz ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR