Gezenbilir Eskişehir Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,520
Ynt: Gezenbilir Eskişehir Grubu

merhaba ben murat,eskişehirde karavancılık yapan birkaç kişiden biriyim sanırım?

Etiketler

Merhabalar arkadaşlar;
İki günlüğüne Eskişehir'e gidiyorum. Bana, merkezden fazla uzaklaşmadan gezilebilecek yerler önerir misiniz. Daha önce hiç gitmedim. Hava durumunu da göz önünde bulundurmak lazım tabii.. Şimdiden Teşekkürler...

dr.semanur' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar;
İki günlüğüne Eskişehir'e gidiyorum. Bana, merkezden fazla uzaklaşmadan gezilebilecek yerler önerir misiniz. Daha önce hiç gitmedim. Hava durumunu da göz önünde bulundurmak lazım tabii.. Şimdiden Teşekkürler...
bu hafta sonu hava eskişehirde çok güzel olacak,size önerim merkezde adaları,doktorlar caddesini,haller gençlik merkezini,bilim sanat kültür parkını gezin,akşamı kesinlikle barlar sokağına ayırın,araba varsa musaözü barajına gidin

benide eklerseniz sevinirim eskişehirde yaşıyorum 97 model zj 5,2 sahibiyim plakam 06 kg 793 hepinizle tanışmak isterim eger sizlercede uygunsa

Ad - Soyad: Murat Üstüner

Doğum Tarihi ve Yeri: 1988 - İstanbul

Memleket: İstanbul

Semt: Tepebaşı/ Eskişehir

İlgi Alanı: Yürüyüş, kampçılık, yurt içi ve yurt dışı geziler.

Not: Oldukça geç de olsa gördüm. :smiley: Anadolu Üniversitesi'nde son sınıf öğrencisiyim.

Liste çok karışık olmuş, hadi herkes alıntı yaparak yazsın da güzel bir liste çıksın, ben başlıyorum.

[size=10pt]Es-Es Off-Road 4Wheel Drive Team[/size]:

GEZENBİLİR NİCK İSİM ARAÇ PLAKA MESLEK TELEFON(isteğe bağlı)

1. BUTROS BEKİR GRAND CHEROOKE 5,2 06NH655 KAMU :-X

Selamlar eskisehirde bir organizasyon olursa katilmak isterim bende.
Hertürlü doga organizasyonu uyar bana.

merhaba arkadaslar aranıza yenı katıldım sayılır dogayla ılgılı butun etkınlık ve gezılere katılmak ısterım. 4x4 aracım var yeterkı yer ve zaman bıldırın selamlar.

gezenbilir eskişehir grubu olarak 4x4 araçlarla,karavanlarla,çadırlarla kimde ne varsa onla gelsin
bir gece kalmalı bir hafta sonu kampı organize edlim,hem tanışmış oluruz hemde güzel bir hafta sonu kampı olur
yer olarak benim aklıma afyon yolundaki büyükyayla göleti geldi,bilmeyenler için orman içinde harika doğası olan bir göl,hem kamp için hem off road için hem de doğa yürüyüşü için uygun
tarih olarak mart yada nisan diye düşündüm

fotolar

Images 1

Images 2

Images 3

Images

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR